TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 02:43 AM   #477
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Милан_СРБ View Post
Iskren da budem, kosarku uopste ne pratim tako da ne znam sta se tu sve desava...
Razumem ja tebe potpuno, ti navijas za obe - sto ti dodje kao dupla muka kad treba da slusas argumente i jednih i drugih navijaca. Stvar je u tome da informacija povodom njenog ne igranja protiv Rusije nije zvanicna, e to su rekla-kazala price, ja bas mislim da ce igrati... Razumem takodje da su njeni navijaci ogorceni (i ja sam itekako) zbog mnogo propustenih godina, prilika, pogresnih odluka... Sve to nije razlog da je nazivamo izdajicom jer ona to nije zasluzila, pa makar ne igrala nikad vise za reprezentaciju. O onome sto ja mislim ne vredi vise da pisem jer sam rekao to vec gomilu puta i podrzacu je sta god odlucila jer jelte imam neko misljenje o celoj toj prici! Uvek cu je kritikovati za ono sto uradi lose kad je njena karijera u pitanju, ali za FC to necu raditi bas zbog toga sto mislim!
To je fer. Ja, na primer, ni ne očekujem da je svi kritikuju samo zato što je ja kritikujem.