TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 02:35 AM   #476
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Jbg, ovakve stvari će večito izazivati frku. Ja kažem da sam razočarana, smatram igranje za repku velikim kvalitetom kod svakog sportiste, ali ne mislim da je neko izdajnik kad ne igra. Meni u ovoj raspravi najviše smeta što je opet došlo do svađe između fanova kad je objavljeno da Ana neće igrati protiv Belgije. Verovatno treba da se i klonim ovih rasprava, pošto uvek ispadnem kolateralna šteta. Oni koji se izjašnjavaju kao navijači i jedne i druge uvek najviše najebu pošto ih i jedna i druga strana označi kao izdajnike, lažne navijače itd. Jbg, to će uvek biti problem. Žao mi je, ali ne mogu da poverujem u argumente ni s jedne ni s druge strane, kad se u tim komentarima ide u potpune krajnosti, mislim da je osobi koja posmatra sve sa strane jasno da ni jedni ni drugi ne mogu biti u pravu. Jbg, navijači su pristrasni.
Iskren da budem, kosarku uopste ne pratim tako da ne znam sta se tu sve desava...
Razumem ja tebe potpuno, ti navijas za obe - sto ti dodje kao dupla muka kad treba da slusas argumente i jednih i drugih navijaca. Stvar je u tome da informacija povodom njenog ne igranja protiv Rusije nije zvanicna, e to su rekla-kazala price, ja bas mislim da ce igrati... Razumem takodje da su njeni navijaci ogorceni (i ja sam itekako) zbog mnogo propustenih godina, prilika, pogresnih odluka... Sve to nije razlog da je nazivamo izdajicom jer ona to nije zasluzila, pa makar ne igrala nikad vise za reprezentaciju. Uvek cu je kritikovati za ono sto uradi lose kad je njena karijera u pitanju, ali za FC to necu raditi bas zbog toga sto mislim jer ne smatram da su pogresne odluke koje je donela u karijeri u isto vreme pogresne odluke i za igranje/neigranje za repku!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote