TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 02:15 AM   #475
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Милан_СРБ View Post
Nisi shvatila...
Ne mora savez da komentarise ili brani bilo koga, pogotovo kada se te prozivke desavaju na turnirima i za vreme turnira.
Obzirom na to da savez nije izjavio nista povodom Snezanine izjave, a u izjavi je Snezana rekla kako ona tamo negde pije kafu dok njena cerka gine za tim, ispalo je da je to misljenje i samog saveza, jer ako se dozvoljava majci kapitena nase repke da daje takve izjave i da proziva druge, onda ja mogu da imam utisak da je takva izjava protiv Ane odgovarala i savezu u tom trenutku. Ima na tezini kada majka jedne teniserke proziva drugu teniserku jer njena cerka treba sve sama. Pa je l' je neko terao da igra 'sama', je l' je neko terao da igra uopste ili to sama hoce? Ako hoce sama, to je njena odluka, to sto drugi ne igraju ne treba da bude njen problem, vec treba sebe da gleda...
Ako je Vraneš rekao da razume njene razloge, a izjavio je nešto slično, mislim da je to dovoljno. U drugim sportskim savezima imaš situacije da selektori prozivaju igrače po novinama kad ne igraju za repku. Ovaj bangavi savez je barem s te strane normalan, pa ne prozivaju nikoga po novinama. Duda je za mene legenda, ali Jarić je ovde bio u pravu (iako je ona njegova svađa sa Rakočevićem užas): http://sportal.rs/news.php?news=45547#comments_box

Jbg, ovakve stvari će večito izazivati frku. Ja kažem da sam razočarana, smatram igranje za repku velikim kvalitetom kod svakog sportiste, ali ne mislim da je neko izdajnik kad ne igra. Meni u ovoj raspravi najviše smeta što je opet došlo do svađe između fanova kad je objavljeno da Ana neće igrati protiv Belgije. Verovatno treba da se i klonim ovih rasprava, pošto uvek ispadnem kolateralna šteta. Oni koji se izjašnjavaju kao navijači i jedne i druge uvek najviše najebu pošto ih i jedna i druga strana označi kao izdajnike, lažne navijače itd. Jbg, to će uvek biti problem. Žao mi je, ali ne mogu da poverujem u argumente ni s jedne ni s druge strane, kad se u tim komentarima ide u potpune krajnosti, mislim da je osobi koja posmatra sve sa strane jasno da ni jedni ni drugi ne mogu biti u pravu. Jbg, navijači su pristrasni.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote