TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 01:16 AM   #472
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Милан_СРБ View Post
U savezu (kao ustalom i u celoj drzavi) vlada nevidjeni haos. Srdjan je rekao (a verujem mu jer covek nema potrebe da izmislja, barem ne kada je fotelja u pitanju, jer para ima dovoljno i ne zavisi mu egzistencija od saveza kao Bobi)da savez nije uradio nista povodom izgradnje nacionalnog teniskog centra (ili akademije), da mladi talenti nemaju uslove da ostanu u ovoj zemlji i da treniraju, vec moraju preko da idu. Savez nije uradio nista godinama da tenis podigne na visi nivo, samo se prica i obecava, a rezultata nema. Momci su se pobunili zbog ovoga (a verujem da im je smetao i licno), sa njima je (cini mi se precutno) bila i Ana, dok je Jelena podrzala Bobu (cini mi se isto precutno). Momcima savez nije mogao nista jer su bili zajedno protiv Bobe, dok je kod devojaka protiv njega bila samo Ana. Koliku moc u savezu ima Snezana Jankovic, zaista ne znam, ali mi je glupo da posle one prozivke za kafu, savez ne kaze nista, pustili su Snezanu da prica u ime Vranesa. Vranes je doduse rekao da se dogovorio sa Anom da ne igra jer nije mogla da doprinese pobedi, ali je Snezana i pored toga izjavila ono. U celom tom haosu, jedino je Jelena (ako izuzmemo ove mlade, koje su jos uvek zelene da bi se pobunile protiv neceg sto im smeta) ostala uz Bobu, a koliko znam, izjavila je i da je kucni prijatelj sa Zivojinovicima. Ne kazem da Jelena ima moc da preko saveza zabrani Ani da igra, niti da je savez ovlastio Snezanu da prica za kafu, ali ocigledno je da ima neki uticaj u tom savezu cim moze da kaze neke stvari, a da savez na to ne reaguje!
Ako Savez nije odreagovao kad je Snežana napala njih (!!!), zašto bi odreagovali kad je Snežana napala Anu? I Petrova je sad nešto kenjala za to što Šarapova igra kad igra za FK, Vinči je prozivala Skjavone i Penetu kad su nakon tolikih godina nastupanja za FK i osvajanja istog odlučile da propuste FK, što zbog povreda, što zbog činjenice da nijedna od njih dve nema više 20 godina, pa da igraju sve živo. Nisam primetila da su savezi tih zemalja poušali nekoga da brane, a Italijani imaju itekako razloga da brane Skjavone i Penetu. Francuskinje su bile odvratne jedne prema drugima... Odbijale da se rukuju nakon mečeva, Reza je rekla za Bartoli da je užasna osoba... Nisam primetila da se njihov savez mešao u to. Zapravo, i jedna i druga su izvisile barem jednom. Nema tu Savez šta da se petlja, bilo bi sasvim neukusno da oni komentarišu Anine i Jelenine čarke i da dele pravdu. Niko to nije komentarisao, ni njihove saigračice, ni Novak kad su ga pitali... To je, jbg, osnovna kultura.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote