TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Feb 12th, 2012, 01:06 AM   #471
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
To ne može ni da se poredi, pretpostavljam da ti nisi reprezentativka Srbije.
Ne, to je ilustracija toga kako se Savez ponaša. Svi moraju da sede na plafonu zato što oni čuvaju karte za neke VIP zvezde koje se redovno ne pojavljuju ili dođu da se slikaju, pa zbrišu posle prvog seta. Nije samo Ana pogođena nepravdom, već i ostali normalni ljubitelji tenisa. Te ljude treba smeniti, svakako, ali ne znam ko bi pametan mogao da dođe. Opet, naglašavam, Novak je imao mnogo gore probleme sa Savezom nego Ana. Njegov otac je bio umešan. I pored toga je igrao. A i Ana je odigrala 20 mečeva i pored problema sa Savezom. Zbog toga ja mislim da ona ne igra iz drugih razloga. Pošto ni od Ane ni od Saveza nećemo dobiti objašnjenje, možemo se raspravljati do sutra. Zapravo, već je došlo to "sutra".