TennisForum.com - View Single Post - BeST SeRBiAN TEnniS SiTE

View Single Post

Old Jan 24th, 2012, 01:32 AM   #37
country flag Tenis Srbija
Senior Member

Tenis Srbija's Avatar

Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute
Re: BeST SeRBiAN TEnniS SiTE

http://tenissrbija.blogspot.com/2012...-moze-bez.html
"Jelena i Ana su sjajne osobe, svaka na svoj način! Jelena je jako duhovita, čak i posle neprospavane noći je spremna na smeh i šalu na svoj račun. Pretpostavljam da niste znali da se kao mala plašila mraka. Kada je igrala svoj prvi Fed kup imala je 16 godina, a ja sam dobila tu čast, kao najstarija članica ekipe, da joj budem cimerka. Sve u svemu, noću su uvek morali da budu upaljeni TV ili lampa zbog njenog straha. Inače mogla je kao klinka i da pojede nenormalne količine hrane, a to se na njoj nikada nije videlo. Što se tiče Ane, ona je jedna jako emotivna i plemenita duša. Mnogi ljudi misle da se folira, ali ona je zaista najneiskvarenije stvorenje koje ja lično poznajem. Na primer ona nije kao većina populacije ovisnik o internetu. Uvek će se pre opredeliti za čitanje knjige, odlazak u pozorište ili kafu sa drugaricom nego da vreme provede pored kompjutera. I da spomenem da ne može da živi bez jabuka!"

Twitter

Instagram
Tenis Srbija is offline View My Blog!   Reply With Quote