TennisForum.com - View Single Post - Diskusije na srpskom jeziku

View Single Post

Old Dec 18th, 2011, 04:45 PM   #20
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

I, da... Da li je neko nekad video neku stranu reklamu za deterdžent, mr. Proper, omekšivač...???? Da li u tim reklamama muškarci peru veš, sudove, kuvaju...? Da, naravno, samo u Srbiji žene još uvek rade takve stvari. U civilizovanim zemljama to rade golferi.

Ja nju čak ni ne pljujem, samo ne mogu da je branim u svakoj mogućoj situaciji. Kad mi je nešto ne dopada, ja to i kažem. Ja ne mislim da je sve što moji omiljeni teniseri rade super. Ne mislim da su Novakove imitacije beskrajno smešne, ne mislim da je super kad Ana priča o tome kako su teniserke sujetne, ljubomorne (to jeste tačno, ali kad ona to izjavi - znamo kako to ispadne) ili kad po hiljaditi put kaže da je spremna za GS titulu. I, da, ne mislim da su Jecine prošlogodišnje imitacije super ili da je super kad Sneki komentariše s kim Ana pije kafu. Jbg ja za njih sve navijam, tako će i ostati, ali nisam oduševljena svim njihovim postupcima. Ovakvim izjavama Ana dobija dosta negativnog publiciteta. Ako neko misli da sam smo je fanaic, gloria ili ja napljuvali, neka pročita druge komentare: http://www.pulsonline.rs/puls-poznat...raca/komentari