TennisForum.com - View Single Post - Tennis venues and potential tennis venues in Poland

View Single Post

Old Jun 11th, 2011, 10:46 PM   #17
country flag Cinek
Senior Member
 
Cinek's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: VVaryniol
Posts: 5,423
Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future Cinek has a brilliant future
Re: Tennis venues and potential tennis venues in Poland

Wychowankowie klubu

Kurowska Agata
Koniusz Błażej
Kowalczyk Mateusz
Bujdo Igor
Sądaj Karolina
Urbanski Dariusz
Kapas Andrzej
Piatkowski Dawid
Krzesińska Barbara
Baran Marcin
Janik Patryk
Piotrowski Mateusz
Kupka Marta
Wasilonek Jakub
Kalisz Marcin
Zawił Przemek
Litwin Angelika
Paszkowiak Marcin
Urbanski Rafał
Nikiel Dawid
Zdeb Aleksandra
Zawiła Michał
Pyla Piotr
Sander Kamil
Olchawa Agnieszka
Lewandowski Michał
Szozda Marek
Helmrich Jacek
Kłaczek Katarzyna
Samborski Wojciech
Bukowski Dariusz
Listek Jacek
Bierska Iga
Broekere Tomasz
Broekere Adam
Słotwiński Piotr
Niemiec Magda
Gdynia Tania

Mistrzowie Polski grający z klubie

Kowalczyk Mateusz -Halowy Mistrz Polski do lat 16 w grze pojedynczej i Halowy Mistrz Polski do lat 18 w grze pojedynczej i podwójnej.

Agata Kurowska - Mistrzyni Polski w grze pojedynczej i podwójnej do lat14,16i 18,

Kapaś Andrzej- Mistrz Polski w grze podwójnej do lat 14 i 16 oraz vice Mistrz w grze pojedynczej do lat 14 i 16,

Piątkowski Dawid - Mistrz Polski do lat 14 w grze podwójnej, Drużynowy Mistrz Polski do lat 16 i
III Miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 16,

Lewandowski Michał i Kozica Mariusz Mistrzowie Polski w grze podwójnej do lat 16 (2003)
Król Justyna -

Janik Patryk-

Piotrowski Mateusz-

Drużynowi Mistrzowie Polski do lat 16 dziewcząt (1996) - Kurowska Agata, Sadaj Karolina, Kupka
Marta, Mrozek Magda, Olchawa Agnieszka,

Drużynowi Mistrzowie Polski do lat14 chłopców(1996) -Zawiła Przemysław, Wilczak Wojciech, Urbanski Dariusz, Paszkowiak Marcin, Pluta Krzysztof,

Drużynowi Mistrzowie Polski do lat 16 chłopców(2003)-Baran Marcin, Piatkowski Dawid,
Sander Kamil, Kozica Mariusz, Broekere Tomasz,

Drużynowi Vice Mistrzowie Polski do lat 16 (2008) -Piotrowski Mateusz, Janik Patryk,
Stach Marcel, Dabrowski Tomasz,

Drużynowi Vice Mistrzowie Polski do lat 18 dziewcząt (2010)-Król Justyna, Odrzywołek Iga,
Telenga Ewa, Litwin Angelika.
__________________
Agnieszka Radwańska -> The biggest forum about Radwańska sisters


Like us on Facebook!
Follow us on Twitter
Also in Tumblr
Cinek is offline View My Blog!   Reply With Quote