TennisForum.com - View Single Post - Hungarian tennis chat

View Single Post

Old Aug 12th, 2008, 02:37 PM   #14
C. Drone
CFO

C. Drone's Avatar

C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute C. Drone has a reputation beyond repute
Re: Hungarian tennis chat

Quote:
Originally Posted by Hakapeszi View Post
Sajnos a döntőt elvitte az eső....

"Nagyon sajnáltam a döntőt. Igazából már szombaton le kellett volna játszanunk, mert addig tartott a verseny. Nekem vasárnapig szólt a vízumom 6 órakkor pedig jött a repülőgépünk haza. Végül 12:30kor fedett teraflex pályára mentünk, ahol 10 percnyi beütés nem igazán elég... Mondanom se kell csak engem vittek oda délre, az ellenfelem (aki moszkvai) mar reggel óta ott volt. Tekintettel arra, hogy mennyi serülésen vagyok túl, nem kockáztattam hogy leragadjon a lábam, es megint előjöjjön a hátproblémám. Pár gémet megpróbáltam, de nem igazán ment a mozgás ezen a pályán. Ráadásul csak salakos cipő volt nálam."
kár hogy ilyen problémákkal is küzdeni kell. látszik hogy ITF-en sem minden fenékig tejfel.