TennisForum.com - View Single Post - Bojana Jovanovski...

View Single Post

Old Jul 11th, 2007, 08:53 AM   #50
country flag Tenis Srbija
Senior Member

Tenis Srbija's Avatar

Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute
Re: Bojana Jovanovski...

Dečko opusti se, to je bilo samo pitanje. Bez ikakve ironije, samo sam hteo da te pitam.
A što se tiče mog gledanja Ane i procenjivanja njenih sposobnosti, niko, pa ni ja, nije mogao da pretpostavio da će se ovako BRZO domoći trenutne pozicije. A to da nisam imao sliku o Aninim sposobnostima je glupost. Oduvek sam svima govorio i pre svega sam verovao da ona može da osvaja GS turnire i bude prva na svetu. Samo nisam očekivao ovako brz uspon među pet najboljih, pogotovo posle Indijan Velsa i Majamija. A nemoj mi reći da si ti imao

Ok, ako nisi gledao. Samo kako onda možeš da kažeš da je najtalentovanija devojka u rasponu od osam godina, a nisi je gledao Samo toliko. A nisam nikada ja rekao da ona nije najtalentovanija, samo sam hteo da te pitam je si li je gledao na delu. Skroz si me pogrešno shvatio Probaću da ubacim ovde jedan snimak Bojane sa priprema za FED CUP u Beogradu, pa da vidiš kako igra, bićeš još oduševljeniji

Instagram
Tenis Srbija is offline View My Blog!   Reply With Quote