TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!

View Single Post

Old Jun 8th, 2007, 02:23 PM   #560
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

joj ljudi, juce mi se zivot u potpunosti promenio !!! Prica kaze sledece ...

Posto sam prosle godine osvojio prvu nagradu na konkursu "LIK RUSIJE" gde sam pisao sastav o srpsko-ruskom prijateljstvu dobio sam kao nagradu televizor ... to je bilo prosle godine i skroz sam zaboravio na to. Ali, juce me je zvao ambasador ruske federacije i rekao da smo drugarica i ja dobili stipendiju od ruske vlade za studiranje na BILO KOM fakultetu u Moskvi ili ST. Peteburgu !
Naravno, bio sam u soku i nisam zna sta da odgovorim, a on mi je rekao da ukoliko zelim da studiram tamo moram da posaljem faks sa mojim ocenama i biografijom do 14:00 u rusku ambasadu !
Posle 5 casovnog prepiranja sa roditeljima odlucio sam da prihvatim ponudu u koju je ukljuceno : placen smestaj,hrana,knjige, prijave ispita i put avionom kao i mesecni dzeparac sa kojim mogu da platim povratnukartu Bg-Moskva !!!
Prijavio sam se na Moskovski drzavni institut medjunarodnihodnosa - medjunarodno pravo ( sta god to znacilo ) i prvo septembra letim za Moskvu

.... I sve mi se to izdesavalo za jednu noc !!!
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote