TennisForum.com  

TennisForum.com (http://www.tennisforum.com/index.php)
-   Pole Position (http://www.tennisforum.com/forumdisplay.php?f=855)
-   -   Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012 (Polish Summer League 2012) (http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=461827)

Caipirinha Guy Jun 16th, 2012 02:19 PM

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012 (Polish Summer League 2012)
 
Grają w przyszły weekend:

KS WARSZAWIANKA WARSZAWA

1. Agata Barańska (812 WTA)
2. Alicja Rosolska (39 WTA debel)
3. Angelika Sobiecka (19 PZT)
4. Aleksandra Rosolska (28 PZT)
5. Adrianna Żórawska (64 PZT)
6. Liliana Araucz (99 PZT)
7. Aleksandra Durzyńska (74 juniorki PZT)
8. Olga Magiera (89 juniorki PZT)
9. Ioanna Petroiu (zawodniczka zagraniczna,
10. Ioanna Petroiu (Rumunia: 28 TennisEurope 14&U)
11. Monika Schneider (dawniej top300 WTA)

AZS Poznań

1. Barbara Sobaszkiewicz (589 WTA)
2. Sylwia Zagórska (662 WTA)
3. Sylwia Mikołajczuk (PZT 10)
4. Olga Brózda (PZT 37)
5. Zuzanna Maciejewska (top20 ITF juniorek)
6. Julia Przybylska (46 PZT)
7. Bogna Nowicka (82 PZT)

KT MASTERS SZCZECIN

1. Magdalena Kiszczyńska (WTA 829)
2. Natalia Kołat (WTA 983)
3. Natalia Kozel (PZT 14)
4. Adrianna Rosik (PZT 92)
5. Barbara Maciocha

SKT CENTRUM BYDGOSZCZ

1. Julia Siwert (PZT 36)
2. Katarzyna Witos (PZT 41)
3. Aleksandra Zawadzka (PZT 45)
4. Katarzyna Kapustka (PZT 53)
5. Dorota Markowska (PZT 61)
6. Julia Kiełpikowska (PZT 92)

KS GÓRNIK BYTOM

1. Sandra Zaniewska (WTA TOP200)
2. Monique Adamczak (WTA TOP300, Australia)
3. Paula Kania (WTA TOP350)
4. Paulina Lewandowska (ITF Junior TOP200)
5. Agata Borgman (PZT 16)
6. Iga Odrzywołek (PZT 88)
7. Sonia Grzywocz (PZT 5 14&U)

Caipirinha Guy Jun 16th, 2012 11:06 PM

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012 (Polish Summer League 2012)
 
I think Górnik should win. Their girls are more superior to other girls. :) Provided Zaniewska and Adamczak are out from Wimbledon early.

Caipirinha Guy Jun 23rd, 2012 08:39 AM

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012 (Polish Summer League 2012)
 
QUARTERFINAL

Warszawianka - Centrum Bydgoszcz 6:0

Sobiecka - Siwert 7:6, 6:1
Żórawska - Witos 6:1, 6:4
Pietroiu - Kapustka 6:0, 6:0
Buchla - Markowska 6:1, 6:1
Durzyńska/Sobiecka - Kapustka/Siwert 6:1, 6:4
Pietroiu/Żórawska - Markowska/Witos 6:3, 6:4

SEMIFINALS

AZS Poznań - KT Masters Szczecin 6:0

Sobaszkiewicz - Kozel 6:0, 6:4
Zagórska - Kołat 6:3, 2:6, 6:4
Brózda - Rosik 6:1, 6:1
Nowicka - Kiszczyńska 4:6, 6:3, 6:1
Sobaszkiewicz/Zagórska - Kołat/Kozel 6:4, 7:5
Mikołajczuk/Nowicka - Kiszczyńska/Rosik 6:4, 6:4

Górnik Bytom - Warszawianka 3:3 (7:6 in sets)

Kania - Sobiecka 6:0, 6:0
Borgman - Żórawska 7:6, 6:3
Odrzywołek - Pietroiu 3:6, 0:6
Lewandowska - Buchla 4:6, 4:6
Borgman/Kania - Durzyńska/Sobiecka 6:2, 6:0
Lewandowska/Odrzywołek - Pietroiu/Żórawska 6:3, 2:6, 5:10


All times are GMT. The time now is 09:17 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.