TennisForum.com  

TennisForum.com (http://www.tennisforum.com/index.php)
-   Serbian Sensations (http://www.tennisforum.com/forumdisplay.php?f=472)
-   -   Fed Cup team? (http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=282164)

rada Jan 21st, 2007 11:28 PM

Fed Cup team?

i know jelena is playing but who will be in the team?

Tenis Srbija Jan 22nd, 2007 12:01 AM

Re: Fed Cup team?

1. Jelena Janković
2. Vojislava Lukić
3. Ana Timotić
4. Nataša Zorić

:)

rada Jan 23rd, 2007 02:27 AM

Quote:

Originally Posted by Tenis Srbija (Post 9866449)
1. Jelena Janković
2. Vojislava Lukić
3. Ana Timotić
4. Nataša Zorić

:)

is that the team for sure.......i wouldn't put natasa zoric in the team

Tenis Srbija Jan 23rd, 2007 08:27 AM

Ofcourse it's not for sure Rado :D

Nataša Zorić cause of hers doubles game. Among these, only JJ has better game in doubles... So Jelena and Nataša to pair up. It's stupid not to call one good doubles player, and Vojislava and Ana aren't one :shrug:

Who would you put instead of her?

ce Jan 23rd, 2007 05:27 PM

hope we gonna get into world group this year:)

Just Do It Jan 23rd, 2007 06:41 PM

Yeah i also think Natasa is not ready to play for Serbian fed cup team....

rada Jan 23rd, 2007 10:07 PM

Quote:

Originally Posted by JustDoIt (Post 9881232)
Yeah i also think Natasa is not ready to play for Serbian fed cup team....

;)

not sure maybe miric she is playing some good tennis right now and maybe ana timotic or and v
Natasa is not ready for the team and would let us down

Tenis Srbija Jan 24th, 2007 08:28 AM

I don't understand you guys... :shrug:

I'm keep telling you that we DO NOT HAVE better doubles player to pair up with Jelena than Nataša Zorić... Who would you put to play doubles with Jelena?

Ridiculous...

Just Do It Jan 24th, 2007 09:48 AM

I'll put Vojislava to play with Jelena, i dont care if she is not good in doubles :lick:

Tenis Srbija Jan 24th, 2007 10:20 AM

Well in that case you are stupid...but really! The point in doubles, will most probably be THE MOST IMPORTANT POINT! So to say that you would put her just because is stupid... We need to find the best combination, and Jelena and Vojislava aren't the best combination... That's for sure! Andrea Popović could be very good in doubles, but she is more baseline player like Janković, so what we need is player on the net. And Vojislava is far from the volley player... Unlike Nataša.

Tenis Srbija Jan 24th, 2007 02:30 PM

JELENA JANKOVIĆ

VOJISLAVA LUKIĆ

ANA TIMOTIĆ

ANDREA POPOVIĆ

TEODORA MIRČIĆ

KAROLINA JOVANOVIĆ

NATAŠA ZORIĆ

BOJANA JOVANOVSKI

There you go... They are (by me) only contedners for spot in Federation Cup! Ofcourse Janković and Lukić are sure... others? Miss Tatjana Ječmenica - please choose :D

Just Do It Jan 24th, 2007 06:37 PM

and Jelena and Vojislava aren't the best combination... That's for sure!

Ma sta ti bre znas ... :rolls: Govoris svima okolo da su glupi a nikada se nisi zapitao da mozda ti ne znas sve o tenisu .... Natasa mozda jeste bolji dubl igrac od ostalih devojaka ali je uzasno neiskusna i nije spremna da igra ovako 'velike' meceve ...Mislim da bi sve uprskala kada bi igrala :tape:

Tenis Srbija Jan 24th, 2007 06:57 PM

Pa šta čovek drugo da ti kaže kad pričaš gluposti :) Čim ti kažeš da bi u dublu stavio Jelenu i Vojislavu "zato" očigledno je koliko znaš :) Šta sam ja sad tu kriv.

Nataša kao prvo nije neiskusna, jer u konkurenciji parova ima par osvojenih profesionalnih turnira kao i jedan od najjačih na svetu "Yucatan Cup". Što se tiče Vojislave njena dubl igra je prosečna, čak i manje od toga.

Onda opet koliko ne znaš, a ja pak znam - Vojislava je igračica sa OSNOVNE LINIJE, ukoliko nisi primetio i Jelena je igračica sa OSNOVNE LINIJE! Dve igračice sa osnovne linije u dublu - TO NE IDE! :) Nataša Zorić igra fantastično na mreži, što je preporučuje za taj dubl.

E a na kraju krajeva tužno je to što ti nisi u životu ni gledao Vojislavu i Natašu da trkeljišeš ovde :haha: :haha: A garant ni Jelenu u dublu... Dobro možda na Wimbledon-u kada je igrala protiv Ane i Makiri... Zato sigurno znaš bolje od mene :rolleyes: Tako da što se tiče stručne rasprave sa tobom sam završio :) Hvala bogu pa tebe neće pitati za mišljenje :angel:

Tenis Srbija Jan 24th, 2007 07:08 PM

Evo samo da potkrepim moju tvrdnju :angel:

Vojislava za pet godina na WTA Tour-u odigrala 44 meča u konkurenciji parova, na oko 30-ak turnira.

Nataša za tri godine na WTA Touru, od koji poslednje dve usporedo igranje juniorske i seniorske, odigrala 29 mečeva u dublu, na oko 10-ak turnira.

Toliko o tome :rolleyes:

Just Do It Jan 24th, 2007 07:09 PM

Dobro su rekli ljudi u "The most annoying posters thread" da si pravi davez :rolls:

All times are GMT. The time now is 10:55 AM.