PDA

View Full Version : Srbija bez TV prenosa WTA Premier turnira. Mozemo li nesto da promenimo?

-NAJ-
Feb 14th, 2013, 02:55 PM
Ima li zainteresovanih da pisemo WTA da obezbede TV prenose (Premier turnira) u Srbiji. Dobio sam e mail adresu osobe iz WTA organizacije koja je zaduzena za te stvari. Ko hoce neka pise: (na engleskom)
ldueren@wtatennis.com
Barem da pokusamo. Stvarno je steta da nemamo prenose. Sport Klub je bio u pregovorima ali nisu se dogovorili.
da su neki drugi sportovi u pitanju, fanovi bi davno digli prasinu a teniska publika ne reaguje. Ne kazem da cemo uspeti ali moramo pokusati. Ili neka nam kablovski operatori uvrste neki strani kanal koji prenosi WTA. SK ima prava na ATP.
Pozdrav

Cajka
Feb 14th, 2013, 04:58 PM
OK. Šta tačno kažu ovi sa Sportkluba, jesu li tražili previše para za prava?

Fighteranovic
Feb 14th, 2013, 05:20 PM
Slažem se da je to dobra ideja :cheer:

mb011
Feb 15th, 2013, 03:53 AM
+1, mada koliko sam cuo vrh WTA je poceo da postavlja sumanute finansijske uslove za prenose, navodno je zato propao i dogovor sa eurosportom. Sumnjam da neka akcija fanova moze tu da promeni nesto, niti da je baza dovoljno velika, pogrovo, s obzirom na ogru Ane i Jelene poslednjih sezona... Ali dacu svoj doprinos, treba pokusati... Pre mozda pisati rukovodstvu Sport kluba ili jos neke tv stanice...?

Just Do It
Feb 15th, 2013, 10:08 AM
Da li ce SK prenositi ove international turnire i dalje? Oni su prenosili cesto te turnire prosle godine...

ce
Feb 15th, 2013, 01:58 PM
Ma znas koliko me zabole za International seriju. Jedino sto mene zanima su GS i Premier Mandatory i 5 turniri.

Just Do It
Feb 15th, 2013, 03:03 PM
Ma znas koliko me zabole za International seriju. Jedino sto mene zanima su GS i Premier Mandatory i 5 turniri.

Izvinite, Vase Visocanstvo.

ce
Feb 15th, 2013, 04:55 PM

Nista, i drugi put.

MaBaker
Feb 15th, 2013, 08:02 PM
Nista, i drugi put.
:haha:

Nema od toga ništa, jer je interesovanje verovatno minimalno i ne isplati im se. Ljudi ovde ne gledaju tenis (ne postoji prava teniska publika), osim ako nije Novak u pitanju.

Igorche
Feb 18th, 2013, 02:28 PM
Eh kad se samo setim 2007. godine i Avale, do je bila najlepsa godina. Ali Avale vise nema :sad:

Just Do It
Feb 18th, 2013, 03:32 PM
:haha:

Nema od toga ništa, jer je interesovanje verovatno minimalno i ne isplati im se. Ljudi ovde ne gledaju tenis (ne postoji prava teniska publika), osim ako nije Novak u pitanju.

Upravo tako. Marva gleda samo Novaka i eventualno Jelenu i Anu, mada i njih sada manje. Zato ATP/WTA turnir nije isplativ, eto Novak zatvorio turnir jer ljudi dolaze samo da vide njegov mec a nista drugo ih ne zanima. Ja idem na 10k ITF Palic vec 5 godina da malo gledam tenis jer nemamo nista kvalitetnije :tape:

-NAJ-
Mar 11th, 2013, 11:43 PM
Mnogo smo uticajni :p

Fighteranovic
Mar 12th, 2013, 12:10 AM
Mnogo smo uticajni :p

Dominiramo :rocker2: :spit: