PDA

View Full Version : $100.000 Sofia

Bulgaria
Sep 11th, 2008, 07:25 PM
ITF 100 000 $ Sofia Tournament

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/WithTsvetiandAllianzandSesilandC-1.jpg

Winner: Nuria Llagostera Vives (ESP)
Finalist: Tsvetana Pironkova (BUL)

I hope you've liked the picture. I was doing it for 3 hours via Photoshop. It was my first one so I hope it's not bad. :)

Entry List

http://i282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/3110411.jpghttp://i282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/3118101.jpghttp://i282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/3124691copy.jpghttp://i282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/3125801.jpghttp://i282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/403131.jpg[/IMG]

FedererBulgaria
Sep 11th, 2008, 07:26 PM
It`s going to be great 100$:bounce:

Ivan.
Sep 11th, 2008, 07:43 PM
WCM

Tanya Germanlieva (BUL)
Sesil Karatantcheva (BUL)
Elitsa Kostova (BUL)
Liana Todorova (BUL)

WCQ

Jaklin Alawi (BUL)
Dessislava Mladenova (BUL)
Bistra Otashliyska (BUL)
Anita Paliiska (BUL)
Isabella Shinikova (BUL)
Nelly Radeva (USA)

Bulgaria
Sep 12th, 2008, 07:07 PM
Имаше доста отказали се последните два дена:

Margalita Chakhnashvili, Polona Hercog, Nathalie Vierin, Kathrin Woerle, Stephanie Cohen Aloro, Lenka Wienerova, Barbora Zahlavova

То по тая логика май Сесил си влиза директно в основната схема за мен. WC можеше да отиде при друга тенисистка :confused:

Ivan.
Sep 13th, 2008, 01:05 PM
Сега се връщам от там . Малко съм разочаярован, очаквах много повече за турнир с такъв награден фонд . Наще разбирасе ги опукаха, но останах с горе-долу добри впечатления от Жаклин и от Изабела . Бистра я опукаха много яко и въпреки, че закъснях с около 40 мин изгледах само още 1-2 гейма . Шапаталова от Грузия ми направи страхотно впечатление . Има страхотни удари и като, че ли няма слабо място . Нейната противничка беше една много симпатична французойка, която беше доста ущетена в една точка, в която Шапаталова изкара топката с около поне 30см в аут и нито съдията нито момчето на линията го видяха ... Жаклин игра на втори корт и й хвърлях по едно око . Много се беше притеснила, непрекъснато гледаше към майка си и не смееше да пусне раката . Има доста излишни килограми, но ударите не са й чак толкова силни . Нейната противничка беше Фернандез, която по нищо не я превъзхождаше . Просто си игра спокойно и си спечели мача, въпреки че има по-слаб и от моя сервис ... Шиникова пък доста лекомислено си изигра мача . Започна с ужасни аутове по 2 метра и общо взето ту правеше една добра точка и след това 3 аута ... Иначе има силни удари, приличен сервис, но и трябва повече игрова практика .

Сега да се оплача от турнира :d : Така и не видях 1200 места . Дори трибуните на "централния" корт не са всички довършени - и аз не знам кой чакат . Циганията е голямааа . Докато се играеха мачовете от Борисовата градина се чуваше дооста силна музика, разбирасе докато играят тениситките всички трябва да коментират, кой на какъв интернет бил и всевъзможни глупости . Един дърт коментатор (сега не мога да се сетя за името му) дори се вайкаше, защот турнира бил толкова скъп, а не се направят няколко турнира с по-малък награден фонд и на доста висок тон . Сградите около корта в ужасно състояние, до 3 корт има няква ужасна стена, цялата напукана с некви парцали около нея, добре че по оградите имаше и мрежи на Алианц, защото тези зелените бяха в отчайващо състояние . Съдиите въобще не се чуваха какво говорят, нищо че си уж близо до тях . На един от мачовте пуснаха редовния си номер, събирач на топките да е 5-6г дете, на което мястото със сигурност не беше там . По едно време ми идваше да отида и аз да сабирам топките . Имаше един лайсмен (непоголям от мен), който не смееше да каже аут, и когато каза разбирасе топката беше добра и точката се преигра . Найстина очаквах много повече за турнир с награден фонд 100 000$ и смея да твърдя че доста хора са си свършили некадърно работата . Немога да се начудя, защо турнира не се проведе на Академик или при Малееви . Дори и при Академик условията бяха по-добри, за Малееви няма да говорим ... Надявам се, че за мачовете от основната схема ще пооправят малко нещата, защото нямам намерение да гледам другите мачове от квалификациите .

Можеби ще си помислите, че съм твърде черноглед, но просто страшно се излагаме . По-късно ще кача снимки и по-добре не правете сравнение на кортовете в Атина и тези на Левски ...

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 02:59 PM
Аз също бях на турнира и не видях друг на снима освен мен :)

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 03:02 PM
От нашите най-добро впечатление ми направи Жаклин, която беше най-равностойна.

Анита Палийска също се бори доста срещу Христя май, мача между Деси и Биляна беше страшно равностоен :)

Тръгнах си защото вече умирах от глад и не изчаках края на двата мача на Анита и Деси и Биляна.

Ivan.
Sep 13th, 2008, 03:07 PM
От нашите най-добро впечатление ми направи Жаклин, която беше най-равностойна.

Анита Палийска също се бори доста срещу Христя май, мача между Деси и Биляна беше страшно равностоен :)

Тръгнах си защото вече умирах от глад и не изчаках края на двата мача на Анита и Деси и Биляна.

Аз пък невидях никой друг да снима освен мен :lol: Аз бях в дясната част на трибуните и можеби затова не си ме видяла . Как изчака мача на Деси и Биляна ? Аз си тръгнах, защото имаше час и десет минути докато почне :tape: .

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 03:12 PM
Аз бях най-вляво :)

Louis Cyphre
Sep 13th, 2008, 03:28 PM
от вторник най-вероятно пристига и другата час от агитката :lol: Sesil Fan мерси за инфото :)
Между другото правилно ли съм разбрал че смятате че нивото на нашите тенисистки е ... не дотам добро (да не използвам по-груби думи :p ) и всичко на всичко имаме 2-3 тенисистки които могат да минават по 1-2 кръга по турнирите

Ivan.
Sep 13th, 2008, 03:39 PM
от вторник най-вероятно пристига и другата час от агитката :lol: Sesil Fan мерси за инфото :)
Между другото правилно ли съм разбрал че смятате че нивото на нашите тенисистки е ... не дотам добро (да не използвам по-груби думи :p ) и всичко на всичко имаме 2-3 тенисистки които могат да минават по 1-2 кръга по турнирите

Аз мога да кажа само за мачовете, които гледах . Жаклин според мен не е чак толкова лоша тениситка, само където много се притеснява и трябва да поработи малко във фитнеса . Иначе резултатите говорят за тенисистките . В Изабела има хляб, но ако не се работи с нея няма какво да очакваме . Сега се сетих, че Диа днес не игра . Какво стана с нея ? Иначе от понеделник почват истинските мачове с нашите най-добри тенисистки . Явно има някаква дупка м/у тях и останалите ни представителки .

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 03:42 PM
Сесил навярно е влязла в основната схема и Диа е получила уайлд кард :)

Според мен базата беше според очакванията, наистина не всички седалки са монтирани, но не е кой знае каква беля. А и ви казах, че онзи ден (четвъртък) още боядисваха и работеха :)

Кортовете изглеждаха добре.

Има и интернет клуб за тенисистите (мониторите не бяха Lcd което ме изненада), кафето също изглежда нормално.

Louis Cyphre
Sep 13th, 2008, 03:52 PM
Аз мога да кажа само за мачовете, които гледах . Жаклин според мен не е чак толкова лоша тениситка, само където много се притеснява и трябва да поработи малко във фитнеса . Иначе резултатите говорят за тенисистките . В Изабела има хляб, но ако не се работи с нея няма какво да очакваме . Сега се сетих, че Диа днес не игра . Какво стана с нея ? Иначе от понеделник почват истинските мачове с нашите най-добри тенисистки . Явно има някаква дупка м/у тях и останалите ни представителки .

не почва ли основната схема вторник :confused: Че аз нали се глася вторник рано сутринта да тръгна че да хвана мачовете от 1-ви кръг

Ivan.
Sep 13th, 2008, 03:52 PM
http://www.album.bg/sniperbg/?page=1 Снимките

Ivan.
Sep 13th, 2008, 03:54 PM
не почва ли основната схема вторник :confused: Че аз нали се глася вторник рано сутринта да тръгна че да хвана мачовете от 1-ви кръг

Нямам представа . Не съм гледал програми или такива работи . Може и от вторник да почват . По-добре питаи Nidalgina или bgbgbg

Louis Cyphre
Sep 13th, 2008, 03:59 PM
http://www.album.bg/sniperbg/?page=1 Снимките

мерси , разглеждам ги в момента :)

Ivan.
Sep 13th, 2008, 04:02 PM
Веднъж и Топспорт да напишат нещо интересно (разбирасе имаме нова тенисистка Биляна Попова)

Срещите от основната схема на турнира ще започнат на 16-и септември от 10,00 ч.

Louis Cyphre
Sep 13th, 2008, 04:18 PM
Веднъж и Топспорт да напишат нещо интересно (разбирасе имаме нова тенисистка Биляна Попова)

имаме и Силвия Солер-Еспинова ;)

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 04:57 PM
Уф, тъй като фотоапарата не е мой се оказа, че нещо в настойките му не е наред и съм снимала с много малко пиксели :(

FedererBulgaria
Sep 13th, 2008, 06:24 PM
Хубава работа,но българска!:lol:

Bulgaria
Sep 13th, 2008, 07:20 PM
Хубави снимки. Thanks Sesil_Fan

Като гледам прогнозата за времето до вторник включително го дават да вали. Това ме принуди да отложа идването си за сряда. Просто не искам единия ми ден от два да е в чакане или висене под дъжда. Много се моля нито Сесил, нито Цвети да бъдат поставени да играят мачовете си още във вторник. Или ако играят(ако прогнозата за времето е грешна или е спряло да вали) да победят че да мога да ги гледам във четвъртък. А и много интересно как ще разбираме кога ще играят след като няма order оf play за следващия ден. Просто има толкова въпросителни. Дано и медиите раздухат малко повече в новините иначе...

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 07:48 PM
На мен също ми трябва програма и то още за утре :(
Сега се възползвам, че после не се знае :)

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 07:52 PM
Днес на турнира видях Сесил (проведе една тренировка), сестри Велиеви, Мария Пенкова и Мартина Гледачева. И да ви кажа доста време зяпах по трибуните вместо на кортовете, така че не се учудвайте на никаквите ми коментари ;)

Louis Cyphre
Sep 13th, 2008, 07:56 PM
е те тука ==> http://www.tenniseurope.org/ProfessionalTennis/2008/WomenResSep.aspx

търсите SOFIA BUL $100,000 и на него ред има линк към Schedule

Лошото е че не го ъпдейтват навреме :( Понякога рано сутринта , понякога късно вечер. Но при всички положения утре като станете и ще са го ъпдейтнали. За друго място където да се намери програмата не се сещам.

Bulgaria - не им вярвай много много за времето. Днес трябваше да е облачно и почти цял ден да вали , запазих си час за тенис за 12 с идеята че ще е облачно , а в крайна сметка едвам не получих топлинен удар :lol: Та изчакай до понеделник и тогава ще се разбере какво ще е времето. Аз това лято изпуснах 1-вия кръг на Григор на турнира в София, той взе че падна и така и не го видях на сингъл :( Втори път такава глупост няма да правя , там съм във вторник 10 без 5 с 3 големи чаши кафе под мишница :lol:

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 08:14 PM
My Pictures:

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Natasa_Zoric

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Ksenia_Milevskaya

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Anna_Gerasimou

Снимките ми първоначално бяха 170 много от тях заминаха при първия преглед, ще кача още след време, но както знаете не проверих настройките и слабия резултат е налице :(

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 08:17 PM
Днес незнам дали ви казах но голяма част от мача между Биляна и Деси се изигра при лек дъжд, дори отвреме навреме се засилваше и се чудих защо не прекратяват :)

Сега в София пак вали...

Ivan.
Sep 13th, 2008, 08:32 PM
Утре го дават да вали . Nidalgina ти ще ходиш ли утре ? Къде видя Сесил ? Все се оглеждах за нея, но никъде не я видях :( .

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 08:42 PM
Незнам за утре, ако излезе програмата може би ще ида да погледам Биляна и да снимам (че днес се разочаровах малко от снимките) ;)

Ако искаш дай скайп да ти ги пратя :)

За Сесил: По едно време към края на мача между Жаклин и Бругес се обърнах и видях зад мен Каратанчев, и ми стана ясно че е въпрос на време появата на Сесил :) После като се преместих да погледам Герасиму и Козик и я забелязах да говори с разни хора. След това отиде да тренира и накрая изгледа доста от Биляна-Деси с Мария Пенкова. Направи ми впечатление, че всички се държаха много дружелюбно с нея (и тенисисти и "цивилни"), и тя беше много усмихната и в добро настроение.

ghosts
Sep 13th, 2008, 08:47 PM
И аз днес бях на кортовете и не останах особено впечатлен от ремонта за когото се говореше, но все пак е по-добре от преди ...

Иначе мачовете не бяха нищо кой знае колко специално - особено наште си бяха пълна скука с изключение на мача на Анита Палийска, която според мен, поне докато аз я гледах, показа най-добра игра от българките. Биляна и Деси Младенова беше голяма мъка, очаквах много повече от Деси - на този турнир преди 5 год. като 14-годишна тя замалко би Топ 300 тенисистка, сега пада трагично от Биляна ... но както и да е!

Това което видях от Бистра Оташлийска (вторият сет) беше пълна трагедия. Изабела Шиникова може би има някакъв потенциял, но от това което видях днес, не мога да бъда сигурен. А Жаклин беше стабилна, очевидно супер мотивирана да направи нещо, но за съжаление аз не си я представям като професионална тенисистка.

И така за сега съм със смесени чувства от квалификациите, но от вторник се почва с големите мачове и със сигурност ще е интерсно ;)

Също така се надявам тогава да се запознаем с някои от вас! :)

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 08:53 PM
Също така се надявам тогава да се запознаем с някои от вас! :)

Днес не видя ли най-настървените фотографи на света? ;)

ghosts
Sep 13th, 2008, 08:59 PM
Днес не видя ли най-настървените фотографи на света? ;)

Ами видях, но нямаше как да съм сигурен кой кой е :)

Nidalgina
Sep 13th, 2008, 09:19 PM
Между другото Изабела Шиникова май се е контузила, защото по едно време накуцваше :(

Louis Cyphre
Sep 14th, 2008, 09:12 AM
е може ли 3-ма човека от форума да сте били на турнира и да не се видите :p
Между другото аз като идвам в София да си взема ли ракетата да направим по едно мачле :)

Bulgaria
Sep 14th, 2008, 09:19 AM
Bulgaria - не им вярвай много много за времето. Днес трябваше да е облачно и почти цял ден да вали , запазих си час за тенис за 12 с идеята че ще е облачно , а в крайна сметка едвам не получих топлинен удар :lol: Та изчакай до понеделник и тогава ще се разбере какво ще е времето. Аз това лято изпуснах 1-вия кръг на Григор на турнира в София, той взе че падна и така и не го видях на сингъл :( Втори път такава глупост няма да правя , там съм във вторник 10 без 5 с 3 големи чаши кафе под мишница :lol:

И аз незнам какво да правя вече. Много ми се идва още във вторник, но ако вали просто ще е супер загуба на време. Сега да съм от София да, ама идвам за два дена и искам да ги оцеля с по хубаво време. От сряда го дават да се оправи, а и тогава ще играят още първи кръг. Може пък Цвети и Сесил да бъдат сложени да играят тогава(много ми се иска). Още не съм взел крайното решение, има още малко време за размисъл. Направо чувствам в себе си голямата неизвестност, което е много дразнещо, но какво да се прави.

Nidalgina
Sep 14th, 2008, 09:46 AM
Днес никой не е ъпдейтнал програмата на турнира :(
Чудя се да ходя ли, но и да ходя ще е за час максимум. Ако съдя по вчерашната програма около 13,00 почва втората партида срещи.

Nidalgina
Sep 14th, 2008, 09:48 AM
Аврам ще те помоля за вторник да ми пишеш има ли смисъл да ходя след работа, да не се окаже, че като дойда в 6 всичко ще е окончателно приключило :)

Nidalgina
Sep 14th, 2008, 10:05 AM
е може ли 3-ма човека от форума да сте били на турнира и да не се видите :p
Между другото аз като идвам в София да си взема ли ракетата да направим по едно мачле :)

Да бе, и всеки в неговия си ъгъл - Sesil Fan отдясно, аз вляво а ghosts навярно някъде по средата :lol:

Ivan.
Sep 14th, 2008, 10:08 AM
Днес явно няма да има игра . Гледам, че вчера сме били 3-ма души на кортовете,а пък с никой не съм се засекал :D . Ако някой иска утре можем заедно да отидем да гледаме мачовете ? Скайпа ми е euro_boy_bg . Иначе Авраме аз съм ЗА един мач . От 1-2 месеца не съм играл и ми се ще да си припомня ударите ;) .

Louis Cyphre
Sep 14th, 2008, 10:29 AM
Аврам ще те помоля за вторник да ми пишеш има ли смисъл да ходя след работа, да не се окаже, че като дойда в 6 всичко ще е окончателно приключило :)

ок

Днес явно няма да има игра . Гледам, че вчера сме били 3-ма души на кортовете,а пък с никой не съм се засекал :D . Ако някой иска утре можем заедно да отидем да гледаме мачовете ? Скайпа ми е euro_boy_bg . Иначе Авраме аз съм ЗА един мач . От 1-2 месеца не съм играл и ми се ще да си припомня ударите ;) .

Идеално :) Ако си ги забравил достатъчно добре може и да не бера голям срам :lol:

Nidalgina
Sep 14th, 2008, 02:03 PM
Днес май е пълно информационно затъмнение :(

Nidalgina
Sep 14th, 2008, 02:56 PM
SOLER-ESPINOSA, Silvia (ESP) 1 d. IOVA, Ionela-Andreea (ROU) 6-1 6-2
KUCOVA, Kristina (SVK) 5 d. KUSTOVA, Darya (BLR) 6-3 6-3
SEVASTOVA, Anastasija (LAT) 2 d. BUZARNESCU, Mihaela (ROU) 6-2 6-3
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) d. BACQUET, Emilie (FRA) 6-3 6-4
GERASIMOU, Anna (GRE) 3 d. PAVLOVA, Biljana (BUL) 6-2 7-6(6) :sad:
STANCIUTE, Lina (LTU) d. THORPE, Laura (FRA) 6-2 6-3

Louis Cyphre
Sep 14th, 2008, 03:53 PM
SOLER-ESPINOSA, Silvia (ESP) 1 d. IOVA, Ionela-Andreea (ROU) 6-1 6-2
KUCOVA, Kristina (SVK) 5 d. KUSTOVA, Darya (BLR) 6-3 6-3
SEVASTOVA, Anastasija (LAT) 2 d. BUZARNESCU, Mihaela (ROU) 6-2 6-3
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) d. BACQUET, Emilie (FRA) 6-3 6-4
GERASIMOU, Anna (GRE) 3 d. PAVLOVA, Biljana (BUL) 6-2 7-6(6) :sad:
STANCIUTE, Lina (LTU) d. THORPE, Laura (FRA) 6-2 6-3

е то май Анита Палийска най-добре се е представила от нашите в квалификациите така като гледам резултатите

Nidalgina
Sep 14th, 2008, 03:56 PM
Според мен Биляна Павлова тя си е доста борбена натура :)

netko
Sep 14th, 2008, 05:24 PM
Това сигурно е единственият 100К турнир, който няма сайт и никаква информация никъде. За контраст, 100К турнирът в Атина си имаше страхотен сайт, макар и да нямаха резултати в реално време.

Единствената информация за нашия турнир е на ITFtennis.com i tenniseurope.org, но с оргомно закъснение. Явно не подават инфо и до българските спортни сайтове, защото и там иното много късно се появява. Това трябва да е едно от големите спортни събития в България, а никой не му обръща внимание, защото нямат и никакъв PR.

netko
Sep 14th, 2008, 05:26 PM
Аз ходих да гледам в събота квалификациите и гледах края на Биляна и Деси. Та като продължение на информационното затъпмение, на място също нямя никаква информация, кой къде играе, резултати или друго.

Само едни миниатюрни плакатчета залепили на входа, та поне, че има някакъв турнир може да се разбере.

Nidalgina
Sep 14th, 2008, 05:38 PM
Ооо на място има резултати, слиза се към мазето а не нагоре към трибуните, там е информационното табло :)

Значи се оказва, че сме били четирима от форума :lol:

Можду другото в София в момента се изля страхотен дъжд с гръмотевици и светкавици, сигурна съм, че утре поне до обяд няма да може да се играе...

Bulgaria
Sep 14th, 2008, 05:39 PM
Това сигурно е единственият 100К турнир, който няма сайт и никаква информация никъде. За контраст, 100К турнирът в Атина си имаше страхотен сайт, макар и да нямаха резултати в реално време.

Да и мен много ме е яд. Но такова е положението. Организацията за сега е слаба, а и леко ме съмнява да се пооправи много. За сайт хайде ще го преживеем че няма, но поне да излизаше програмата за утрешния ден, ден преди това на сайта на БФТ. Но те и него са го изоставили много. Да се надяваме че като започнат мачовете от основната схема нещата ще се нормализират и ще има повече информация по спортните сайтовете. То сега за квалификациите няма нищо интересно и наще отпаднаха рано и това може да е причина да няма нищо по така. Винаги остават надеждите.

Ivan.
Sep 15th, 2008, 12:07 PM
Утре би трябвало да е първи кръг . Който ще ходи нека да пише, че вече за основната схема няма къде да се криете :p . Аз имам ужасни проблеми с интернета, но се надявам, че ще можем да се оговорим за утре :) . Според мен ще трябва някъде 30-на минути преди мача да отидем, защото имам чувството, че трибуните няма да бъдат достатъчни, а аз от 10 месеца чакам тези мачове :)

Petkorazzi
Sep 15th, 2008, 12:11 PM
Still raining? :awww:

Ivan.
Sep 15th, 2008, 12:17 PM
Still raining? :awww:

Yep, It's raining and raining ...

ghosts
Sep 15th, 2008, 12:19 PM
Tomorrow I'll be there at 10.00 am :)

and the weather forecast is more optimistic
no sun, but also no rain ;)

Petkorazzi
Sep 15th, 2008, 12:27 PM
Have fun Ghosts. :)

Catch Shapatava for me. ;) :cool:

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 12:32 PM
Утре би трябвало да е първи кръг . Който ще ходи нека да пише, че вече за основната схема няма къде да се криете :p . Аз имам ужасни проблеми с интернета, но се надявам, че ще можем да се оговорим за утре :) . Според мен ще трябва някъде 30-на минути преди мача да отидем, защото имам чувството, че трибуните няма да бъдат достатъчни, а аз от 10 месеца чакам тези мачове :)

ами аз ще тръгна рано сутринта към 5 някъде (малеее колко рано ) , че да мога да съм около 10 на кортовете. Пиши ми на лично съобщение (пък може и във форума) gsm да ти звънна като отида на кортовете да се видим :) Ghosts и за теб се отнася :p Моя номер е 0888 435 635, Евгени. Ако нещо не се засечем в началото който иска да ми звънне :) Ако нещо закъснея и сте заели хубави места , запазете едно и за мен :p Не вярвам да са пълни трибуните ама за всеки случай ...

black_fire
Sep 15th, 2008, 12:33 PM
Аз първо ще изчакам да видя програмата, но едва ли преди 14-00 ще успея да отида :) Иначе стига времето да е хубаво и да има БГ участие, по това време ще съм там :) Надявам се, че този път ще се срещнем хората от форума ;)

Bulgaria
Sep 15th, 2008, 12:36 PM
Пожелавам ви приятно прекарване утре и дано да не вали. Днес излезе новата прогноза за времето и в сряда го дават 70 % шанс за дъжд. Вече незнам какво да правя. :confused:

Ivan.
Sep 15th, 2008, 12:42 PM
Пожелавам ви приятно прекарване утре и дано да не вали. Днес излезе новата прогноза за времето и в сряда го дават 70 % шанс за дъжд. Вече незнам какво да правя. :confused:

ТО даваха, че днес нямало да вали преди обяд, а докато стигна сутринта в празното училище станах вир вода .

Иначе моя GSM номер е 0877 56 59 22 - Иван . Надявам се, че днес ще излезне програмата, защото не ми се ще утре да гледам квалификации .

black_fire
Sep 15th, 2008, 12:43 PM
Значи засега сме четирима?

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 12:49 PM
ТО даваха, че днес нямало да вали преди обяд, а докато стигна сутринта в празното училище станах вир вода .

Иначе моя GSM номер е 0877 56 59 22 - Иван . Надявам се, че днес ще излезне програмата, защото не ми се ще утре да гледам квалификации .

те казаха и че във Варна щяло да вали цял ден а една капка не е паднала ;) Верно облачно ама не вали. Между другото гледах прогнозата миналия петък и трябваше да вали от събота чак до вторник. За тея 3 дена валя само една вечер така че хич няма да гледам прогнозите ами се засилвам към кортовете :devil:

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 12:51 PM
Значи засега сме четирима?

плюс още 3-4-5. Ianchohr каза че ще идва , аз ще дойда с един приятел и Bulgaria ще дойде ама не се знае кога. Nidalgina е на работа и евентуално след 6 ... Може и да изтървам някой...

Ivan.
Sep 15th, 2008, 12:59 PM
Уха, голяма агитка ще се съберем :) .

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 02:57 PM
Я да каже някой дето живее в София днес спирало ли е да вали ? Ако е валяло цял ден няма смисъл да ходим в 10 ч. ами по-добре като свършат квалификациите , към 12 примерно...

Ivan.
Sep 15th, 2008, 02:59 PM
Преди малко беше спряло, а сега доста слабо и мисля, че на такива пръски може да се играе . Поне при мен е така, към Борисовата градина може да е различно .

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 03:21 PM
MD излезе

http://www.itftennis.com/womens/tournaments/drawsheetbyRound.asp?event=1100102030&tournament=1100018011

Уффф не съм доволен :( Цвети има лесен жребии ама тя може да ги бие всичките дето са в схемата. Другите ни WC-ти дето имат нужда от хубав жребии май нямат късмет

Elitsa KOSTOVA (BUL) Vs Stephanie FORETZ (FRA) - силничка е Foretz, щеше ми се някоя от тенисистките дето не са във форма да й се падне
Dia EVTIMOVA (BUL) Vs Jelena KOSTANIC TOSIC (CRO) - голям бой за Диа усещам
Olivia SANCHEZ (FRA) Vs Sesil KARATANTCHEVA (BUL) - Сесил би 6-2 4-6 6-7(1) последния им мач ... който изтърве 1-ви кръг може и да не гледа Сесил на живо ;) А ако бие после я чака KVITOVA, Petra (CZE) което си е малко като "мисията невъзможна"
Emilie LOIT (FRA) Vs Liana TODOROVA (BUL) - Луа ще се хване за главата срещу каква "тенисистка" играе :lol: Лиана трябваше да се падне на някоя от WC-тите :p

ghosts
Sep 15th, 2008, 03:41 PM
Схемата е супер :D В краина сметка повечето от тези мачове могат да се играят и във втори кръг на турнир от Големия шлем (пример: Кръстя-Ани)

Наистина за нашите тенисистки, особено за Сесил не е особено благоприятен, но аз имам добро предчувствие за неиното представяне. Жребия на Цвети няма какво да го коментираме. Ако е във форма - печели турнира, иначе може да има проблеми още втория кръг

Айде момичета :p

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 03:53 PM
верно че като качество схемата е супер :yeah:
Остава само и нашите да се представят на ниво ;) Надявам се да не сложат Сесил и Цвети в един ден , а вторник да пуснат едната да играе , а сряда другата.

Ivan.
Sep 15th, 2008, 03:58 PM
Интересна схема . Надявам се, че на Цвети ще й се падне някоя по-лека квалификантка и няма да играе така, както в Пловдив . Сесил може да бие Санчес, ама тя е толкова непредсказуема, че подобре да не давам прогнози . М/у другото Сесил играе и двойки, засъжаление не с Цвети, а с Зорич и в първи кръг ще играят с/у Евтимова и Павлова :d .

FedererBulgaria
Sep 15th, 2008, 04:05 PM
Успех на нашите!:bounce:

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 04:06 PM
уфффффф

Заради дъжда решаващите срещи от квалификациите бяха отложени за вторник. Утре от основната схема на сингъл са предвидени само три мача, като единствено двубоят между Тодорова и Лоа е с българско участие.

е много хубаво :( Сряда са наблъскали мачовете на нашите и като нищо ще изпратят половината българки на задните кортове и няма да се види нищо :( Сесил и Цвети + още една (Елица надявам се ) на централния корт , а Диа и Таня на страничните. Плюс това аз исках и да гледам не само българките (Cirstea,Kvitova,Pervak,испанките) а май няма да мога в 1-ви кръг. Ако инфото на спортал е вярно програмата е пълна глупост според мен. Добрата новина е че утре ще може да се гледат двойките ама да бяха сложили поне един мач на някоя българка вторник (мача на Лиана не го броя , тя за цял мач я спечели 5 точки , я не )

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 04:49 PM
Привет, двес цял ден вали и е студено, вземете си дрешки ;)

А иначе по едно време наистина беше спряло а сега вали съвсем слабо, но надали кортовете ще стават за игра толкова рано, всичко зависи от това дали ги покриват, което дълбоко ме съмнява като си спомня тези на академик за мъжкия чалънджър тази година...

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 04:51 PM
Аврам, трибуни има на 1-ви и 4-ти корт, така че може да се гледа :)
Между другото за пейките на 4 корт си вземете кърпички или вестнци за сядане, че всеки стъпва там...

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 05:21 PM
Daniilidou/Woehr (GRE/GER) v (wc)Alawi/Todorova (BUL) уффф Жаклин с Лиана, а и съперничките им ох

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 05:29 PM
Националката за Фед къп" Дия Евтимова ще стартира срещу Йелена Костанич Тошич (Хър), другата националка Елица Костова среща Стефани Форец от Франция, Таня Германлиева ще се изправи срещу квалификантката, а Лиана Тодорова ще играе срещу Емили Лоа от Франция.

Заради дъжда решаващите срещи от квалификациите бяха отложени за вторник. Утре от основната схема на сингъла са предвидени само три мача, като единствено двубоя между Тодорова и Лоа е с българско участие.

Девет българки пък се включват в надпреварата при девойките.

Диа Евтимова и Биляна Павлова ще срещнат в първия кръг Сесил Каратанчева и сръбската й партньорка Наташа Зорич.

Таня Германлиева и Анита Палийска ще играят срещу поставените под номер 4-и Юлиана федак (Ук) и Дария Кустава (Блр).

Жаклин Алауи и Лиана Тодорова ще срещнат Елени Данилиду (Гр) и Ясмин Вьор (Гер), а Елива Костова и Десислава Младенова ще играят срещу номер 2 Марет Ани (Ест) и Ренета Воравцова (Чех).

Всички срещи от първия кръг на девойки са предвидени за утре.

Особено с тези девойки Топспорт избиха рибата :lol:

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 05:48 PM
О БОЖЕ :eek: Това не е нормално :help:

Ivan.
Sep 15th, 2008, 05:56 PM
Излезе програмата за утре :) http://www.tenniseurope.org/PDF/Professional/womens/2008/Jul-Sep08/Sofia1/op.pdf

Bulgaria
Sep 15th, 2008, 06:13 PM
Интересна схема. Жребия на Цвети е перфектен. Сесил има големи шансове да бие поне в първи кръг, а и Елица не трябва да я отписваме. Но покрах тоя дъжд незнам какво ще може да се изиграе утре и в други ден. Пожелавам ви късмет утре и да гледате доста тенис, а аз живот и здраве се надявам да хвана нещо в четвъртък и петък. :)

И утре да споделите преживяванията. :)

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 06:21 PM
Май имам шанс да се класирам за последния мач :)

Ivan.
Sep 15th, 2008, 07:31 PM
Утре от сутрешните мачове не трябва да се пропуска Данилиду с/у Бичкова и в 13 почва вече интересен мач (Елица и Деси с/у Ани и Рената) . Доста интересни мачове с българско участие ще има :) .

Та утре първо към кои мачове ще се насочиме ?

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 07:39 PM
Първо към сборния пункт - отличителни белези - фотоапарати ;)
Цвят на облеклото? давайте идеи :)

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 08:00 PM

ауууу щях да забравя фотоапарата :o Добре че цъкнах да видя дали има нещо интересно във форума. Отивам да го сложа във чантата че да не забравя утре сутрин

Louis Cyphre
Sep 15th, 2008, 08:09 PM
Утре от сутрешните мачове не трябва да се пропуска Данилиду с/у Бичкова и в 13 почва вече интересен мач (Елица и Деси с/у Ани и Рената) . Доста интересни мачове с българско участие ще има :) .

Та утре първо към кои мачове ще се насочиме ?

Данилиду е в ужасна форма и ще падне бързо в 2 сета е моята прогноза. Според мен не си заслужава мача , по-скоро интересния е мача на Квитова (тази дето би Цвети и после доста добре се представи.) Гледах я един път по Евроспорт и бях доооста впечатлен. Другия доста интересен мач ще е между Панова и Зорич ;) И двете са доста добри , а и изглеждат добре :p Двойките също ще се интересни...
А аз не знам кога ще пътувам , но между 10 и 12 някъде ще пристигна на кортовете.По-вероятно към 10,30 ако всичко е наред

Ivan.
Sep 15th, 2008, 08:29 PM

Аз се сдобих с телефона на Евгени и Иво, но с другите ghosts, ianchohr и т.н си нямам и напредстава как ще се позная . Иначе единственото нещо, което е сигурно че ще нося е фотоапарата и една черна малка чанта адидас :). Някой ако долови някакви прилики ще се радвам да дойде и да се запознаем .

ghosts
Sep 15th, 2008, 08:43 PM
Програмата за утре е много странна!? Защо ще има само четири мача от основната схема?

В сряда ще станем разногледи по кортовете!! ;)

Ivan.
Sep 15th, 2008, 08:45 PM
Наташа Зорич може да изиграе 3 мача за един ден :help:

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 08:48 PM
Четвъртите мачове в програмата са ми най-интересни :)

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 08:49 PM
Направо ви завиждам за срядата :) да снимате много

Nidalgina
Sep 15th, 2008, 08:50 PM
Моята теория е че има тенисисти, които още не са пристигнали и програмата е съобразена с тях, а и надали утре ще се изиграе всичко това...

Nidalgina
Sep 16th, 2008, 08:25 AM
Днес времето е добро, не вали, земята съхне и предполагам срещите ще се изиграят навреме (за мое най-голямо съжаление) :(

Nidalgina
Sep 16th, 2008, 05:59 PM
Очаквам вашите репортажи за турнира днес :)

Запознахте ли се ;)

FedererBulgaria
Sep 16th, 2008, 06:02 PM
Данилиду бе победена с убедителното 6:2, 6:2:)

Nidalgina
Sep 16th, 2008, 06:05 PM

Това ли е топновината :) Резултатите ги видях, но не това ме интересува а подробностите :)

Ivan.
Sep 16th, 2008, 06:09 PM
Запознахме се, също и със Сесил се запознахме :d . Направихме си снимки с Лиана, която се оказа поне за мен симпатично момиче с нетолкова лоши удари, но е доста нисичка и слабичка, а и психически не е много устойчива, но към края на мача направи няколко много добри удара, но също се и изложи доста (говоря за двойките) . Утре прогрмата е много лоша и мачовете на нашите се застъпват и засъжаление няма да можем да гледаме Елица и Диа . Друго не се сещам а и съм малко изморен :) .

FedererBulgaria
Sep 16th, 2008, 06:12 PM
Това ли е топновината :) Резултатите ги видях, но не това ме интересува а подробностите :)

Еми изглежда не е във форма!:lol:

Nidalgina
Sep 16th, 2008, 06:15 PM
Късни мачове за които бих могла да се класирам има ли?

Кажете подробности за Сесил, как така стана, че се запознахте :)

ghosts
Sep 16th, 2008, 06:21 PM

А ти беше ли там? :)

FedererBulgaria
Sep 16th, 2008, 06:23 PM
А ти беше ли там? :)

За съжаление не!През целия ден вече нямам капка свободно време!:rolleyes:

ghosts
Sep 16th, 2008, 06:49 PM
Днес беше много яко с всичките съфорумци :) Ето ни всичките накуп ;)

Сесил, Биляна и Диа много държаха да се снимаме с тях :lol:

http://img176.imageshack.us/img176/9749/img0097xe8.jpg

С Жаклин и Лиана ...

http://img369.imageshack.us/img369/133/img0086bl0.jpg

Ivan.
Sep 16th, 2008, 06:51 PM
Снимките са много яки, ама аз както винаги излизам ужасно :( .

FedererBulgaria
Sep 16th, 2008, 07:00 PM
Много яки снимки!;)Ама кой кой е!:lol:

ghosts
Sep 16th, 2008, 07:12 PM
Много яки снимки!;)Ама кой кой е!:lol:

on the first one: Dia Evtimova, Biljana Pavlova, Black_fire, ghosts, Sesil Karatantcheva, Avram Bakalina & Ianchohr

on the second one: ghosts, Jaklin Alawi, Sesil_fan, Liana Todorova, Ianchohr

FedererBulgaria
Sep 16th, 2008, 07:33 PM
on the first one: Dia Evtimova, Biljana Pavlova, Black_fire, ghosts, Sesil Karatantcheva, Avram Bakalina & Ianchohr

on the second one: ghosts, Jaklin Alawi, Sesil_fan, Liana Todorova, Ianchohr

Благодаря много!Супер сте!;)

FedererBulgaria
Sep 16th, 2008, 07:34 PM
BTW Аз ли съм най-малкия тук или просто изглеждате големи?:lol:Аз съм на 17!

Nidalgina
Sep 16th, 2008, 08:36 PM
От онзи ден помня само ghosts май беше наблизо :)
Иначе хубави снимки, жалко че и аз не съм на тях :(

black_fire
Sep 16th, 2008, 09:19 PM
Трябва да отидеш, Надя, готина е атмосферата, когато играе българка :) Аз поне останах с това впечатление, когато гледах Жаклин и Лиана и после Сесил и компания :) Утре ще викаме като за 200 души за цялата тайфа, стига разбира се да не вали цял ден.. :(

black_fire
Sep 16th, 2008, 09:22 PM
А Сесил както и очаквах е голям шемет, много е отзивчива, но не се трогна особено от загубата на двойки :lol: Каза нещо от сорта на "Аз и без това не съм играч за двойки, нищо кой знае какво не е станало" или в този дух ;)

Bulgaria
Sep 17th, 2008, 01:59 PM
Ей сега говорих с Аврам, които е там и каза че Сесил и Санчез играят 3-ти сет, а Елица е била. В момента започват да играят и Цвети и Диа.

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:19 PM
Слава богу разбрала съм погрешно :)

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:20 PM
А за Елица много се радвам жалко само, че в следващия кръг я чака още по-трудна задача ...

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:21 PM
4-3 за сесил в 3 сет, така ми написаха :)

Bulgaria
Sep 17th, 2008, 02:24 PM
4-3 за сесил в 3 сет, така ми написаха :)

Дано победи че утре трябва да съм там. Искам да я гледам. Хайде Сесил.

Ivan.
Sep 17th, 2008, 02:27 PM
Ох Сесил да я мачка тая французойка, че утре искам да я гледам . Днес преди прекъсването видях Санчез и въобще не е лоша тенисистка .

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:34 PM
Ох Сесил да я мачка тая французойка, че утре искам да я гледам . Днес преди прекъсването видях Санчез и въобще не е лоша тенисистка .

При новини веднага ще пиша

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:38 PM
Сесил би в 3 сет с 6-4 :)

Bulgaria
Sep 17th, 2008, 02:43 PM

Благодаря, благодаря, благодаря. Много се радвам. Браво на Сесил. Сега Цвети следва.

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:51 PM
Цвети взе първия сет :)

Ivan.
Sep 17th, 2008, 02:52 PM
Цвети взе първия сет :)

Мерси много за Live Score-а :wavey:

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:52 PM
Ох 7 мин до края на работното време и тръгвам за кортовете :)

FedererBulgaria
Sep 17th, 2008, 02:53 PM

:worship:

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 02:54 PM
Мерси много за Live Score-а :wavey:

На Евгени трябва да благодариш :) За мен не е проблем да пиша в нета той се набутва със смс-и

Bulgaria
Sep 17th, 2008, 02:54 PM
Да Цвети го е спечелила със 7-6.

Ivan.
Sep 17th, 2008, 02:55 PM
Ох 7 мин до края на работното време и тръгвам за кортовете :)

Вече са 4 ;) . Много стриктно си спазваш работното време :)

FedererBulgaria
Sep 17th, 2008, 03:07 PM
Да Цвети го е спечелила със 7-6.

WOW!много трудно,даже прекалено!

Bulgaria
Sep 17th, 2008, 04:01 PM
Нещо за Цветана?

Bulgaria
Sep 17th, 2008, 04:03 PM
Аха аз намерих резултата. Цвети е победила със 7-6 6-1. Браво. Утре трябва да съм в София и за късмет и Сесил и Цвети и Елица се класираха за втория кръг. :bounce:

FedererBulgaria
Sep 17th, 2008, 04:18 PM
Аха аз намерих резултата. Цвети е победила със 7-6 6-1. Браво. Утре трябва да съм в София и за късмет и Сесил и Цвети и Елица се класираха за втория кръг. :bounce:

:worship: 6-1 Такъв трябваше да бъде и първия сет!

zlozo_84
Sep 17th, 2008, 04:51 PM

evala pi4ove za infoto - ma otkade da znam 4e ima takav forum, az se otepah da tarsq nqkvo info :)

Bulgaria
Sep 17th, 2008, 04:57 PM

evala pi4ove za infoto - ma otkade da znam 4e ima takav forum, az se otepah da tarsq nqkvo info :)

Добре дошъл във форума. Да форума си е як и го има от доста време. Просто тук сме най-добрите и най запалените. :)

И едно съветче. Моля ти се пиши на кирилица. ;)

zlozo_84
Sep 17th, 2008, 05:04 PM
иииии , смяяяятаааай - с първия си коментар и забележките заваляха - много сте гостоприемни :lol:

аре, пия биричка - майтап да става :)

ае , ще се радвам да се присъединя към братството :)

FedererBulgaria
Sep 17th, 2008, 05:53 PM
"Играх много слабо. Само тичах наляво надясно. Нито един от ударите ми не фунционираше, но за щастие спечелих", сподели Каратанчева след срещата. "Фактът, че играе пред българска публика и то след толкова дълго време внесе допълнително напрежение в играта ми. Радвам се, че има такъв турнир в България. Надявам се да имаме българка на финал, дано и две", допълни тя.

sportal

BTW Здравей,zlozo!

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 06:00 PM
Към Black_fire и ghosts жалко, че не можахме да се запознаем, аз дойдох към края вече когато играеше Диа, но вие бързахте да си ходите :(

zlozo_84
Sep 17th, 2008, 06:16 PM
мерси мерси :)

виждам , че имате снимки със сесил и другите - искрено ви завиждам :devil: - ама аз пък имам с цвети маги малеева и даниела ............ - а познайте коя :)

black_fire
Sep 17th, 2008, 08:18 PM
Готин ден беше днес :) Сесил честно казано не игра добре, въобще не завършваше точките, а в началото Санчез просто не бъркаше.. Въобще не мислих, че ще успее да го измъкне мача, но постепенно заигра по-добре, а и французойката започна да бърка по-често към края. Но гейма при *4-3 за Санчез беше просто уникален :lol: Започна към 14-20 и след около 30ина геймбола и точки за пробив общо го спечели към 3 без 5 :lol: А мачът сигурно сборно време е бил над 3 часа..

Елица я гледах от *4-3 за нея в първия сет докрая и съм доста впечатлен :) Спечели си сета съвсем спокойно за 6-4 с много силна игра, рискуваше, получаваше й се всичко, а общо взето Форец не играеше зле, но основно проблемите й бяха с връщането на сервисите на Костова. До един момент във втория сет бъркаше по 2-3 ретура на гейм.. После обаче французойката намали доста грешките, а и Елица не се възползва от пробив преднина във втория сет (проби от 40-0) и падна с 2-6.. В третия нещата не се промениха особено и Форец до 3-0* загуби има-няма 3-4 точки, Елица бъркаше, въобще неприятна картинка.. Но после си задържа сервиса за 1-3*, спаси точка за *1-4, проби с мнооооооооооооого по-добра игра и оттам май Форец доста се сдуха.. Елица заигра както в първия сет и взе още три гейма за 5-3*, французойката задържа и Ели трябваше да сервира за мача.. Започна с двойна грешка, но после стигна до 2 мачбола, 40-30, на втория спечели и дори си хвърли ракетата от радост :cool:

FedererBulgaria
Sep 17th, 2008, 08:22 PM
Готин ден беше днес :) Сесил честно казано не игра добре, въобще не завършваше точките, а в началото Санчез просто не бъркаше.. Въобще не мислих, че ще успее да го измъкне мача, но постепенно заигра по-добре, а и французойката започна да бърка по-често към края. Но гейма при *4-3 за Санчез беше просто уникален :lol: Започна към 14-20 и след около 30ина геймбола и точки за пробив общо го спечели към 3 без 5 :lol: А мачът сигурно сборно време е бил над 3 часа..

Елица я гледах от *4-3 за нея в първия сет докрая и съм доста впечатлен :) Спечели си сета съвсем спокойно за 6-4 с много силна игра, рискуваше, получаваше й се всичко, а общо взето Форец не играеше зле, но основно проблемите й бяха с връщането на сервисите на Костова. До един момент във втория сет бъркаше по 2-3 ретура на гейм.. После обаче французойката намали доста грешките, а и Елица не се възползва от пробив преднина във втория сет (проби от 40-0) и падна с 2-6.. В третия нещата не се промениха особено и Форец до 3-0* загуби има-няма 3-4 точки, Елица бъркаше, въобще неприятна картинка.. Но после си задържа сервиса за 1-3*, спаси точка за *1-4, проби с мнооооооооооооого по-добра игра и оттам май Форец доста се сдуха.. Елица заигра както в първия сет и взе още три гейма за 5-3*, французойката задържа и Ели трябваше да сервира за мача.. Започна с двойна грешка, но после стигна до 2 мачбола, 40-30, на втория спечели и дори си хвърли ракетата от радост :cool:
Драма,мъка и обрати-нещо характерно за WTA!:lol:Много ти благодаря за инфото!:p

Ivan.
Sep 17th, 2008, 08:24 PM
black_fire Мерси за инфото :yeah: .
Някой има ли представа каква е програмата за утре, защото в tenniseurope информацията още не е обновена .

FedererBulgaria
Sep 17th, 2008, 08:25 PM
А относно Сесил-както писах по-нагоре,тя е играла много слабо!След дълги години отсъствие,тя игра пред родна публика и е била доста претиснена!Дано се отпусне!:)

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 09:57 PM
Елица Костова победи 113-ата в света французойка Стефани Форетц с 6:4, 2:6, 6:4 и се класира за втория кръг на надпреварата.

На осминафиналите съперничка на участващата с "уайлд кард" българка ще бъде испанката Лурдес Домингес-Лино, която победи 8-та в схемата Северин Бремон (Франция) с 6:3, 6:1.

http://topsport.ibox.bg/news/id_1216110609

:lol::lol::lol:

Nidalgina
Sep 17th, 2008, 10:06 PM
http://www.tenniseurope.org/ProfessionalTennis/2008/WomenResSep.aspx

излезе програмата за 18-ти :)

FedererBulgaria
Sep 17th, 2008, 10:06 PM
http://topsport.ibox.bg/news/id_1216110609

:lol::lol::lol:

:lol::eek::lol:

Nidalgina
Sep 18th, 2008, 06:43 AM
http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Jaklin_Alawi

Снимки на Жаклин от квалификациите.

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Eleni_Daniilidou

На Данилиду първите 3 с клей-кортовете са от турнира.

Nidalgina
Sep 18th, 2008, 08:27 AM
Намерих други снимки от турнира, явно професионални :)

http://sportni.bg/?tid=20&oid=10220&galid=19173

FedererBulgaria
Sep 18th, 2008, 08:44 AM
Намерих други снимки от турнира, явно професионални :)

http://sportni.bg/?tid=20&oid=10220&galid=19173

Some of the photos are just :lol:

zlozo_84
Sep 18th, 2008, 12:22 PM
всички ли сте на кортовете - никво инфо няма за мачовете днес :(

Nidalgina
Sep 18th, 2008, 12:29 PM
Елица падна, а Цвети би :)
информацията ми я пратиха със sms но я поствам в другата тема :)

Nidalgina
Sep 18th, 2008, 12:34 PM
http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=354656&page=13

Nidalgina
Sep 18th, 2008, 01:23 PM
Сесил е паднала :sad:

FedererBulgaria
Sep 18th, 2008, 01:48 PM
Сесил е паднала :sad:

:sad: O4akvano!

DIRECT
Sep 18th, 2008, 02:25 PM
Две клипчета:

Sesil wins her first round match (http://vimeo.com/1758036)
Clip with six of the players (http://vimeo.com/1759001)

FedererBulgaria
Sep 18th, 2008, 02:45 PM
Две клипчета:

Sesil wins her first round match (http://vimeo.com/1758036)
Clip with six of the players (http://vimeo.com/1759001)

WOW:drool:Super sa!:bounce:Thank you!

Nidalgina
Sep 18th, 2008, 07:22 PM
http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Biljana_Pavlova

Три снимки на Биляна, малко размазани ама...

Bulgaria
Sep 19th, 2008, 10:47 AM
Ето малко снимки от вчера на Цвети

http://s282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/Tsveti%20Pironkova/ (http://s282.photobucket.com/albums/kk253/tennis_bulgaria/Tsveti%20Pironkova/)

FedererBulgaria
Sep 19th, 2008, 10:53 AM
Снощи гледах мача на Цвети по SAT TV Bulgaria!:drool:

Bulgaria
Sep 19th, 2008, 11:13 AM
Вчера беше наистина доста интересен ден. Бях там за мачовете на нашите тенисистки. Честно да ви кажа и трите показаха наистина доста приятна за гледане игра. Цвети си беше безпощадна, но пък и Лоа не направи кой знае какво че да й се противопостави.
Сесил и Елица бяха просто надиграни в първия сет, но оттам нататък показаха на какво са способни. Елица има играта, но със сигурност има още какво да учи, а за Сесил просто си личи че е неуверена в собствените си възможности. Във втория сет игра по добре, но го изпусна. Имаше поне три шанса да поведе с 6-5, но така и не успя да се възполва. Квитова започваше да се разконцентрира и ако се беше стигнало до трети сет нещата отиваха в наша полза, но....
Относно турнира има още какво да е желае, но като за първа година от такъв ранг не е чак толкова зле. Вчера беше адски студ и не направих много снимки защото ръцете ми направо се вледених. но се надявам тези на Цвети да са ви харесали.

zlozo_84
Sep 19th, 2008, 11:47 AM
ииии браво бе :(, 6то не свирна , че си го гледал по тв :devil:

днес май само репортаж от 23.20 , а утре пряко полуфиналите от 11 сутринта

някой ако знае от днес някви резултати - ще му бъда благодарен и евентуално ако някой гледа нещо по тв - да свирне :)

zlozo_84
Sep 19th, 2008, 12:01 PM
nidalgina, айде мила ;) - къде е инфото от смсите :) - сигурно си на кортовете - жалко :( за нас де , не и за теб - по програма мача на цвети е "не преди 13.00" така , че сигурно е почнал - айде някой ако има инфо да щрака :wavey:

Nidalgina
Sep 19th, 2008, 12:07 PM
Nuria LLAGOSTERA VIVES (ESP) (6) d. Sorana-Mihaela CIRSTEA (ROU) (1)
Mathilde JOHANSSON (FRA) (4) d. Severine BREMOND (FRA) (8)
Viktoria KUTUZOVA (UKR) d. Petra KVITOVA (CZE) (3)

Nidalgina
Sep 19th, 2008, 12:14 PM
Де да бях на кортовете...

zlozo_84
Sep 19th, 2008, 12:23 PM
e нищо де - утре е събота :) и ще помахаш от кортая , за да те видя на екрана :), когато почне полуфинала на цвети - да се надяваме де да стигне до там - а сега ако ти пратят смс другите фенове, моля те веднага да 6тракнеш два реда :):worship:

Nidalgina
Sep 19th, 2008, 01:11 PM
7-6 2-3 за Цвети до този момент

Голям зор :(

FedererBulgaria
Sep 19th, 2008, 01:22 PM
7-6 2-3 за Цвети до този момент

Голям зор :(

:rolleyes:

zlozo_84
Sep 19th, 2008, 01:35 PM
6те устиска :)

zlozo_84
Sep 19th, 2008, 02:09 PM
май трети сет играят :(

Nidalgina
Sep 19th, 2008, 02:19 PM
Цвети победи в 3 сета 7-6 x-x 6-1 :)

FedererBulgaria
Sep 19th, 2008, 02:47 PM
7-6 4-6 6-1

Много трудно!

zlozo_84
Sep 19th, 2008, 02:48 PM
eй браво на цветана - утре ще я гледаме на полуфинала по сателитния :worship::worship::worship::worship::worship::wors hip:

а на тези , които ще ходят утре на мача - да подкрепят силно цвети , че ако не се усети от тв. предаването , че сте там - мислете му :clap2::clap2::clap2::bigclap::bigclap::bigclap::b igclap::bigclap::bigclap::yeah:

FedererBulgaria
Sep 20th, 2008, 10:02 AM
6-3 за Цвети и първи сет!

FedererBulgaria
Sep 20th, 2008, 11:07 AM
Tsveti won 6-3 6-4 :bounce::worship:

Bulgaria
Sep 20th, 2008, 11:17 AM
Браво на Цветана. С тези проблеми с дясната рака просто заслужава едно голямо БРАВО. Добре че и Кутузова бъркаше доста, че иначе нещата щяха да са доста различни. Дано да отшуми болката й поне малко защото утре с тази игра като днес ще и е доста трудно. А и дано утре Цвети е малко по агресивна. Успех на финала. :)

Nidalgina
Sep 21st, 2008, 09:51 AM
Лошата новина е, че Цвети загуби :sad:

Добрата е, че догодина турнира ще е 100000$+H :) леко повишаване на категорията

Ще има и мъжки 100000-ник, на който надявам се да видим Григор :)

FedererBulgaria
Sep 21st, 2008, 01:21 PM
Поздравявам Цвети,а нивото на мъжкия турнир другата година ще е впечатляващо!:drool:

Bulgaria
Sep 21st, 2008, 01:26 PM
Цвети игра добре като се има в предвид болката в ръката й. Притесняваше се да удря форхенд и просто нямаше как да стане. Независимо от загубения финал чудесна седмица за нея. Късмет в Щургарт и дано продължи доброто си представяне тази година и я завърши в топ 50. Каза че има 3-4 турнира още до края на годината, така че може да успее да спечели повечко точки да се надяваме.

Nidalgina
Sep 21st, 2008, 01:57 PM
Мачът беше доста оспорван въпреки резултата, водеше се борба за всеки гейм.

Не беше напразно организирането на такъв турнир, щом българка стигна до финала :) Догодина да се надяваме, че Цвети ще вземе по-голямата купа както сама каза :)

И да си пожелаем по-хубаво време за нас феновете :)

Ето и всички снимки, които съм качила досега, ще качвам още но когато разполагам с повече време:

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Allianz_Bulgaria_Cup

Очаквайте снимки от полуфиналите...

Nidalgina
Sep 23rd, 2008, 05:05 PM
http://sportal.bg/news.php?id=132828

Интервю със Сорана за турнира в София :)

Ivan.
Sep 23rd, 2008, 06:02 PM
http://sportal.bg/news.php?id=132828

Интервю със Сорана за турнира в София :)

За турнира в София е леко силно казано, защото доста малко говори за него :) Интересно ми е откога е това интервю, защото нищо не каза за представянето си в София. Иначе Сорана е супер :)

dreylau
Oct 28th, 2008, 07:12 PM
somebody could say me if a bulgarian channel showed some match of Sofia? If yes what channel was?