PDA

View Full Version : Fed Cup team?

rada
Jan 22nd, 2007, 12:28 AM
i know jelena is playing but who will be in the team?

Tenis Srbija
Jan 22nd, 2007, 01:01 AM
1. Jelena Janković
2. Vojislava Lukić
3. Ana Timotić
4. Nataša Zorić

:)

rada
Jan 23rd, 2007, 03:27 AM
1. Jelena Janković
2. Vojislava Lukić
3. Ana Timotić
4. Nataša Zorić

:)
is that the team for sure.......i wouldn't put natasa zoric in the team

Tenis Srbija
Jan 23rd, 2007, 09:27 AM
Ofcourse it's not for sure Rado :D

Nataša Zorić cause of hers doubles game. Among these, only JJ has better game in doubles... So Jelena and Nataša to pair up. It's stupid not to call one good doubles player, and Vojislava and Ana aren't one :shrug:

Who would you put instead of her?

ce
Jan 23rd, 2007, 06:27 PM
hope we gonna get into world group this year:)

Just Do It
Jan 23rd, 2007, 07:41 PM
Yeah i also think Natasa is not ready to play for Serbian fed cup team....

rada
Jan 23rd, 2007, 11:07 PM
Yeah i also think Natasa is not ready to play for Serbian fed cup team....
;)

not sure maybe miric she is playing some good tennis right now and maybe ana timotic or and v
Natasa is not ready for the team and would let us down

Tenis Srbija
Jan 24th, 2007, 09:28 AM
I don't understand you guys... :shrug:

I'm keep telling you that we DO NOT HAVE better doubles player to pair up with Jelena than Nataša Zorić... Who would you put to play doubles with Jelena?

Ridiculous...

Just Do It
Jan 24th, 2007, 10:48 AM
I'll put Vojislava to play with Jelena, i dont care if she is not good in doubles :lick:

Tenis Srbija
Jan 24th, 2007, 11:20 AM
Well in that case you are stupid...but really! The point in doubles, will most probably be THE MOST IMPORTANT POINT! So to say that you would put her just because is stupid... We need to find the best combination, and Jelena and Vojislava aren't the best combination... That's for sure! Andrea Popović could be very good in doubles, but she is more baseline player like Janković, so what we need is player on the net. And Vojislava is far from the volley player... Unlike Nataša.

Tenis Srbija
Jan 24th, 2007, 03:30 PM
JELENA JANKOVIĆ
http://photos1.blogger.com/x/blogger/3949/773/1600/246192/J.jpg

VOJISLAVA LUKIĆ
http://photos1.blogger.com/blogger/3949/773/320/Vojislava%20Luki%3F%3F%2015.jpg

ANA TIMOTIĆ
http://photos1.blogger.com/x/blogger/3949/773/320/267661/Ana%20Timoti%3F%3F%2C%20Gran%20Canaria%202006.%202 .jpg

ANDREA POPOVIĆ
http://photos1.blogger.com/x/blogger/3949/773/1600/77048/Andrea%20Popovic,%20Kuneo%202006.%202.jpg

TEODORA MIRČIĆ
http://photos1.blogger.com/blogger/3949/773/1600/Teodora%20Mircic%206.jpg

KAROLINA JOVANOVIĆ
http://photos1.blogger.com/blogger/3949/773/1600/DSCN2132.jpg

NATAŠA ZORIĆ
http://photos1.blogger.com/blogger/3949/773/1600/P%20073.jpg

BOJANA JOVANOVSKI
http://photos1.blogger.com/x/blogger/3949/773/1600/328143/Bojana%20Jovanovski,%20Barselona%202006..jpg

There you go... They are (by me) only contedners for spot in Federation Cup! Ofcourse Janković and Lukić are sure... others? Miss Tatjana Ječmenica - please choose :D

Just Do It
Jan 24th, 2007, 07:37 PM
and Jelena and Vojislava aren't the best combination... That's for sure!

Ma sta ti bre znas ... :rolls: Govoris svima okolo da su glupi a nikada se nisi zapitao da mozda ti ne znas sve o tenisu .... Natasa mozda jeste bolji dubl igrac od ostalih devojaka ali je uzasno neiskusna i nije spremna da igra ovako 'velike' meceve ...Mislim da bi sve uprskala kada bi igrala :tape:

Tenis Srbija
Jan 24th, 2007, 07:57 PM
Pa šta čovek drugo da ti kaže kad pričaš gluposti :) Čim ti kažeš da bi u dublu stavio Jelenu i Vojislavu "zato" očigledno je koliko znaš :) Šta sam ja sad tu kriv.

Nataša kao prvo nije neiskusna, jer u konkurenciji parova ima par osvojenih profesionalnih turnira kao i jedan od najjačih na svetu "Yucatan Cup". Što se tiče Vojislave njena dubl igra je prosečna, čak i manje od toga.

Onda opet koliko ne znaš, a ja pak znam - Vojislava je igračica sa OSNOVNE LINIJE, ukoliko nisi primetio i Jelena je igračica sa OSNOVNE LINIJE! Dve igračice sa osnovne linije u dublu - TO NE IDE! :) Nataša Zorić igra fantastično na mreži, što je preporučuje za taj dubl.

E a na kraju krajeva tužno je to što ti nisi u životu ni gledao Vojislavu i Natašu da trkeljišeš ovde :haha: :haha: A garant ni Jelenu u dublu... Dobro možda na Wimbledon-u kada je igrala protiv Ane i Makiri... Zato sigurno znaš bolje od mene :rolleyes: Tako da što se tiče stručne rasprave sa tobom sam završio :) Hvala bogu pa tebe neće pitati za mišljenje :angel:

Tenis Srbija
Jan 24th, 2007, 08:08 PM
Evo samo da potkrepim moju tvrdnju :angel:

Vojislava za pet godina na WTA Tour-u odigrala 44 meča u konkurenciji parova, na oko 30-ak turnira.

Nataša za tri godine na WTA Touru, od koji poslednje dve usporedo igranje juniorske i seniorske, odigrala 29 mečeva u dublu, na oko 10-ak turnira.

Toliko o tome :rolleyes:

Just Do It
Jan 24th, 2007, 08:09 PM
Dobro su rekli ljudi u "The most annoying posters thread" da si pravi davez :rolls:

Tenis Srbija
Jan 24th, 2007, 08:34 PM
Hahaha...drži se ti teme. Šta sam ti ja kriv što oćeš da se raspravljaš a ne poznaješ materiju :D

Ovde se ne cene ljudi koji znaju, već oni koji idu kuda i većina. A ovde i većina ljudi zna o tenisu koliko i ja o baletu :lol: a ti spadaš u njih :rolleyes: A iskreno baš me i zabole šta misli skup bolesnika (SVAKA ČAST IZUZETCIMA) koji ne da nisu izašli na teren u životu, već retko i izlaze na sunce, i dečurlija koji ga "mlate" na Šarapovu :haha: a u tvom slučaju Nadala ili koga već :rolleyes:

Just Do It
Jan 24th, 2007, 09:45 PM
Kakav crni Nadal ? Poceo sam da pratim tenis zbog Jelene Dokic, od svih tenisera nju najvise pratim i o njoj znam skoro sve, naravno da nisam gledao Natasu Zoric i druge nase anonimne teniserke kada nisam ni imao priliku gde da ih gledam ... verovatni nikada u zivotu ni necu jer je teskopoverovati da ce neka od njih u skorije vremzaigrati na nekom WTA turniru !

Nemam nista protiv tebe, ali mislim da si ti najveci davez na koga sam naleteo na ovom forumu, valjda te zbog toga ljudi i ne vole :shrug: Uvek si najpametniji, uvek imas svima nesto da odbrusis (odgovoris) ! To ljudi ne vole, uvek sebe stavljas u prvi plan, uvek se ti najpametniji .... mrzim takve ljude !!!
Verovatno si takav i LIVE :tape:

Tenis Srbija
Jan 25th, 2007, 10:43 AM
Pazi nemam nameru da se raspravljam sa tobom. Menjaš temu u kojoj si hteo da se raspravljaš, i na kraju je ispalo da o njoj nemaš pojma :) Treba jednostavno da kažeš - E izvini Luka stvarno nisam gledao nijednu od naših teniserki, nemam pojma koja kako igra, i lupio sam kad sam rekao da je najbolja kombinacija Jelena i Vojislava, i lupio sam kada sam rekao da bi se Nataša usrala i da je neiskusna :)

Vidiš to nije teško. A da znaš tebi ću uvek odbrusiti jer pričaš gluposti, a busaš se u prsa da nešto znaš... Pomiri se sa time da si navijač, sedi i navijaj ;) Što se tiče mog odbrusivanja, nisam ja kriv što za razliku od većine ljudi na ovom forumu i znam nešto o tenisu.

Pazi ti koji najverovatnije u životu reket PIPNUO NISI si krenuo da se raspravljaš sa mnom koji treniram tenis već bezmalo deset godina, i koji se već dve godine skoro isključivo bavim tenisom, i koji se već godinama družim sa našim teniserima i teniserkama. Zato ti je bolje da ćutiš...

Just Do It
Jan 25th, 2007, 11:51 AM
Trenirao sam tenis 9 godina i bio sam drugi reket Novog Sada u konkurenciji do 16 godina a sada imam 18 , tako da to nije bilo davno(nesrecno izgubio u finalu) ;)

Necu da se raspravljam...

Prava si tetka :rolls:

Tenis Srbija
Jan 25th, 2007, 12:15 PM
Znamo mi ko je ovde tetka :haha:

Ako je istina da si trenirao devet godina, onda je tvoje poznavanje tenisa zabrinjavajuće :help:

Just Do It
Jan 25th, 2007, 07:57 PM
Pa ima ljudi koji godinama treniraju tenis a opet uopste ne prate wta i atp ! Znam ja cak i previse o tenisu,moji drugovi se brinu za mene kolko ga pratim, ali o ovim nasim 'poletarkama' i ne znam bas mnogo :lol:

Ako sam peder, ne mora da znaci da sam tetka :rolleyes: TI si olicenje prave tetke :lol:

Tenis Srbija
Jan 25th, 2007, 08:46 PM
Da bi znao štogod o tenisu, ne moraš da pratiš ATP i WTA... Tenis se ne uči gledanjem Sharapove i Federera, već igranjem... A ti si očigledno puno naučio :lol:

Pa kad sam priznaješ da o tim našim poletarkama, koje su već sada uradile daleko više od tebe, nemaš pojma, šta onda trćkaš ovde? Ćuti i uživaj...

Aha...šta god tetka... :rolleyes:

azdaja
Jan 25th, 2007, 09:05 PM
please, guys, stick to english :p

oh and...

...tenis srbija for wtaworld twat of 2007 :bounce:

when the competition starts i'm even gonna vote :music:

Tenis Srbija
Jan 25th, 2007, 09:23 PM
Thank's for yours vote :hatoff: Better to be first in anything, than in nothing :banana:

Ali ono što je najbitnije, ja sve što sam rekao, govorio sam istinu. To je ovde problem :) Nađite gde sam ja pogrešio, pa ću ja lepo svima da se izvinim i povučem :)

Just Do It
Jan 26th, 2007, 08:47 AM
Da bi znao štogod o tenisu, ne moraš da pratiš ATP i WTA... Tenis se ne uči gledanjem Sharapove i Federera, već igranjem... A ti si očigledno puno naučio :lol:

Pa kad sam priznaješ da o tim našim poletarkama, koje su već sada uradile daleko više od tebe, nemaš pojma, šta onda trćkaš ovde? Ćuti i uživaj...

Aha...šta god tetka... :rolleyes:

Evo ovde si pogresio ;)
To sto ja ne znam da li je Natasa Zoric dobar dubl igrac nema NIKAKVE, ali stvano NIKAKVE veze sa tim da li ja znam ili ne znam da igram tenis :) Jednostavno samo zaludjenici znaju takve detalje o teniserkama van top600 top700 .... tako da ne mozes da kazes da 'nisam puno naucio' o tenisu jer bi verovatno 'razbio' tu Natasu !!!

Just Do It
Jan 26th, 2007, 08:49 AM
...tenis srbija for wtaworld twat of 2007

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Just Do It
Jan 26th, 2007, 08:50 AM
I can see him reaching SF :lol: There he will lost to Pierce666 !

Tenis Srbija
Jan 26th, 2007, 09:02 AM
Evo ovde si pogresio ;)
To sto ja ne znam da li je Natasa Zoric dobar dubl igrac nema NIKAKVE, ali stvano NIKAKVE veze sa tim da li ja znam ili ne znam da igram tenis :) Jednostavno samo zaludjenici znaju takve detalje o teniserkama van top600 top700 .... tako da ne mozes da kazes da 'nisam puno naucio' o tenisu jer bi verovatno 'razbio' tu Natasu !!!

:haha: :haha:

U kojoj galaksiji ti živiš majstore?

Ja sam tebi rekao po onome što ti pričaš, lako se može zaključiti da NEMAŠ POJMA O TENISU! Što je pak čudno ako si već bio tako uspešan. A ukoliko tvrdiš da je za poznavanje tenisa potrebno gledati Federera i Sharapovu, onda je očigledno da nemaš blage veze :lol: :rolleyes:

Kad ti neko kaže da je Vojislava "baseline" teniserka, a isto je i Jankovićeva, a onda ti kaže da je Zorićeva sjajna na mreži - a ti ipak tvrdiš da je bolje da igraju Vojislava i Jelena, onda je tvoje tenisko znanje na marginama...

Jednostavno samo zaludjenici znaju takve detalje o teniserkama van top600 top700
E vidiš opet pričaš gluposti i dokazuješ koliko je tvoje tenisko znanje. Ta Nataša Zorić, koja bi ti by the way dupe ispomerala na terenu, je jedna od naše dve najtalentovanije juniorke! A kako se malo i krećem u tom našem tenisu, to znam... Znaš, izlazim iz kuće, družim se sa ljudima. Kad već hoću da pričam o tenisu, radim na tome da što više znam o njemu. A kod tebe je izgleda obrnuto...ne znaš ništa a pričao bi :rolleyes:

Tenis Srbija
Jan 26th, 2007, 09:03 AM
I neću više da se raspravljam sa tobom. Znam koliko je teško ženi dokazati da nije u pravu :rolleyes: A uostalom ti si daleko ispod mog nivoa poznavanja tenisa, tako da ovo zaista izgleda glupo :lol:
Samo ću te posavetovati da se trpaš tamo gde ti nije mesto ;)

I idi malo informiši se o tom tenisu, možda i naučiš nešto :rolleyes:

Just Do It
Jan 26th, 2007, 09:16 AM
Pa ne ja sam rekao : Pratim Jelenu Dokic, Igram super tenis .... o nasim poletarkama ne znam mnogo ... Sarapova i Federer me ne zanimaju i ne secm se kad sam ih poslednji put gledao ... I ne mozes mi reci da se ne razumem u tenis jer ne znam da li je Natasa Zoric dobar dubl igrac ... O tenisu sam informisan i previse, nisam upoznao osobu koja zna vise od mene, ljui me se cak i plase kolko znam (drustvo) :scared:

Just Do It
Jan 26th, 2007, 09:17 AM
Rekao si da vise neces da se raspravljas... e bas da vidim da li ces odgovoriti :)

Mislim da je ovo ipak jace od tebe i da ces pregaziti obecanje, tetko :p

Tenis Srbija
Jan 26th, 2007, 09:50 AM
:rolleyes: Rekoh ti da nemam nameru da se raspravljam sa ženom :)

Doviđence...

Just Do It
Jan 26th, 2007, 11:30 AM
Ciao :wavey:

Tetko :p

azdaja
Jan 26th, 2007, 01:52 PM
I can see him reaching SF :lol: There he will lost to Pierce666 !
he has all weapons to beat pierce666.

ce
Jan 27th, 2007, 05:49 PM
po meni u singlu jelena i vojislava,a u dublu jelena/kozic

Tenis Srbija
Jan 27th, 2007, 05:54 PM
E vidiš to nije loša kombinacija ;) Šta više veoma je dobra :yeah:

Neda Kozić je odlična teniserka na mreži! Malo joj fali samopouzdanja, ali njih dve bi mogle da budu veoma dobar dubl! Uz to se i veoma dobro poznaju, tako da tu ne bi bilo problema... Videćemo šta će uraditi Ječmenica, bilo bi poželjno pozvati jednu DUBL teniserku jer nam to treba :)

ce
Jan 27th, 2007, 06:06 PM
jel ima neka sansa da ce ana da igra?

Just Do It
Jan 27th, 2007, 06:09 PM
Ne :p

ce
Jan 27th, 2007, 06:20 PM
:smash:

Tenis Srbija
Jan 27th, 2007, 10:05 PM
jel ima neka sansa da ce ana da igra?

Ako je i postojala neka minimalna šansa, posle katastrofalnog starta sezone, te činjenice da je njen menadžer "popizdeo" i "šutnuo" Tejlora - sada ih više nema :rolleyes:

Tenis Srbija
Feb 20th, 2007, 09:39 PM
Tatjana JeČmenica Podnela Ostavku Na Mesto Fed Cup Selektorke! ! !

Tatjana JeČemenica Resigned As Fed Cup Captain! ! !

Dexter
Feb 20th, 2007, 09:44 PM
...tenis srbija for wtaworld twat of 2007

:woohoo: :woohoo: :woohoo:only just noticed it! Im on his bandwagon already! :worship:

Just Do It
Feb 20th, 2007, 10:18 PM

WHAT THE HELL ?

©@®eLess
Feb 20th, 2007, 10:40 PM
Tetko :p

:worship: :worship: Thats the word i was looking for :worship: :worship:

Kudos buddy :bounce:

P.S : da budemo precizni - Tetka blogerashica :)

Tenis Srbija
Feb 20th, 2007, 10:53 PM

WHAT THE HELL ?

Šta ne razumeš Danilo... Umeš valjda srpski da čitaš :rolleyes:

Just Do It
Feb 20th, 2007, 11:39 PM
O Boze, samo sam se sokirao sto je dala ostavku, a ti me odma napadas. U cemu je OVOG PUTA problem ?

Tenis Srbija
Feb 21st, 2007, 01:50 AM
Mislio sam da ne razumeš šta znači "resigned"... Pošto su me neki pitali jel to "RE-SIGNED" (obnovila ugovor) :rolleyes: Pardonac :wavey:

Ništa to nije šokantno...Ugovorio sam intervju sa njom, pa ćete videti ;)

Just Do It
Feb 21st, 2007, 11:58 AM
Da li se zna ko ce je naslediti :confused:

Tenis Srbija
Feb 21st, 2007, 03:05 PM
"Ne zna se", ali ja znam :p I neću da kažem... Napisaću sve u tekstu :angel: :)

Joana
Feb 21st, 2007, 03:43 PM
Ko god da je nasledi naići će na iste probleme (kad jedna hoće da igra druga neće) pa je praktično svejedno ko će to biti.

Tenis Srbija
Feb 21st, 2007, 03:59 PM
Baš se i na to žalila Taša u intervju koji mi je dala :awww: Baš je zvučala razočarano :hug:

Just Do It
Feb 23rd, 2007, 09:17 PM
Ječmenica otišla zbog Ane i Jelene!
Petak, 23. februar 2007. 11:32

Tatjana Ječmenica, sada već bivši selektor Federejšn kup reprezentacije Srbije, izjavila je da dve naše najbolje teniserke, Jelena Janković i Ana Ivanović, ne žele da igraju zajedno u nacionalnom timu.

Ječmenica je i intervjuu za "Press" priznala da ne može više da balansira izmedju Aninog i Jeleninog rivaliteta i da je to osnovni razlog zbog kojeg je podnela ostavku na mesto selektora. Ona dodaje da su obe teniserke bile korektne i prema njoj i prema saigračicama kada su nastupale za Fed kup, ali da očigledno nisu htele da igraju zajedno.

Ječmenici je veoma čudno da neko ne želi da igra za reprezentaciju svoje zemlje, pogotovo što bi zajedno Ana i Jelena mogle da osvoje i pehar u Svetskoj grupi.

"Nisam više mogla da podnesem taj pritisak i večitu neizvesnost oko nastupa naše dve najbolje igračice. Nadam se da će neko drugi uspeti da ih ubedi da najzad zaigraju zajedno, kada ja nisam mogla. Ne mogu da balansiram izmedju njih dve, njihovih štabova, i da čekam da se neka od njih smiluje i zaigra za reprezentaciju. To je bilo baš frustrirajuće. Zato sam i rešila da dignem ruke od svega i da se posvetim radu u mom klubu", rekla je Ječmenica.

Ona želi sve najbolje svom nasledniku, ali skreće pažnju ljudima koji vode savez da se više angažuju kako bi problem dve naše najbolje teniserke oko zajedničkog nastupa bio što pre rešen.

"Srbija je jedna od retkih zemalja koja ima dve teniserke u prvih petnaest, i to dve generacijski povezane devojke. Pitanje je kada će se to ponovo dogoditi. I umesto da to iskoristimo i da se domognemo Svetske grupe, gde bismo čak mogli i do trofeja, mi nikako da se maknemo od zone. Ali, mislim da TS Srbije, odnosno oni koji vode ovaj sport moraju da nadju kompromis, da sastave ove dve izvanredne teniserke pod zastavu Srbije i tako učine da tenis kod nas dobije još više na popularizaciji. Nema svrhe meriti šta je koja i koliko dobila od Saveza. Ali, ne vredi da ja pričam o tome. Očigledno je da sam živela u neko drugo vreme, kada su bile prisutne neke druge vrednosti", dodala je Ječmenica.

Ipak, možda još uvek ima nade da dodje do pomirenja dva najbolje srpske teniserke. Naime, Jelena Genčić, dugogodišnji savezni kapiten Fed kup reprezentacije one "stare" Jugoslavije, rado bi se prihvatila odgovornog zadatka da ponovo bude selektor. Svojim autoritetom mogla bi da "pomiri" dve naše teniske zvezde, tim pre što su obe veoma drage osobe, dobro vaspitane i - odgovorne.

"Svakako da bih prihvatila taj posao. Radi se o dvema vanserijskim teniserkama i osobama koje sa obe noge čvrsto stoje na zemlji. Ali, savez bi morao da nabavi sredstva jer bi moj program, koji bi obuhvatio najmanje četiri godine, bio dosta zahtevan. Tvrdim da bismo sa ove dve teniserke uvek mogli da nabacimo novac, jer bi malo ko odbio da ih sponzoriše", izjavila je Genčićeva.

E sada vise niko ne moze da kaze da su odnosi izmedju Jelene i Ane NORMALNI !!!

ce
Mar 7th, 2007, 01:59 PM
da Li Je 100 % Sigurno Da Se Fed Kup Igra U Plovdivu A Ne U Sofiji?

Tenis Srbija
Mar 7th, 2007, 03:33 PM
Da... :crying2:

Jeste da je taj grad beskrajno dosadan...al ipak idem :bounce:

ce
Mar 7th, 2007, 05:21 PM
ja ne mogu,suvise je daleko:sad:

Just Do It
Apr 21st, 2007, 05:13 PM
Da li neko zna kada je zreb za play off ?

svettenisa
Apr 21st, 2007, 05:46 PM
Bravo Za Nase Devojke I Selektora Dejana Vranjesa. Deki Pozdrav

BanjaLukaRS
Apr 23rd, 2007, 02:59 PM
Da li neko zna kada je zreb za play off ?

u sredu - poslepodne
---
Javni poziv Ivanovićevoj u svom stilu je uputila Jelena Janković.

"Nije baš za medije, ali moram da kažem da sam jutros ustala rano, otišla na pijacu i pre dolaska na ovu konferenciju spremila ručak. Pozivam Anu da dodje da ruča sa nama, ako hoće, treba samo nešto malo da posoli i začini", izjavila je Jankovićeva.

Uz napomenu da se u prethodnom delu izlaganja, naravno, radilo o šali, ona je naglasila da je Ana deo reprezentacije i da svakako ima mesto u Fed kup ekipi.

"Jedna smo od retkih zemalja sa dve igračice u samom svetskom vrhu. Ana je jedna od nas i želimo da bude sa nama. Na njoj je da odluči da li to može".
mtsmondo

Dexter
Jun 12th, 2007, 05:01 PM
*bump*

Ana announced that she's gonna participate in FedCup team in a tie against Slovakia. :dance:

ce
Jun 12th, 2007, 05:43 PM
yyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssss
slovakia:hug:

ce
Jun 12th, 2007, 05:44 PM
5 0 :)

Cp6uja
Jun 12th, 2007, 06:12 PM
5 0 :)3-2 actualy, but win is win!

After 3-0 or 3-1 lead (both wins against Cibulkova and atleast one win against Dani), Jelena and Ana did not play next matches, and Vojislava Lukic or any other our player or doubles (w/o JJ and Ana) dont have good chances in rest of matches.

Princeza
Jun 12th, 2007, 08:14 PM
Ana & Jelena wow :hearts:

Just Do It
Jul 2nd, 2007, 12:09 PM
I hope they will invite Ana Jovanovic this time :unsure:

And of course Ana,Jelena and Vojka ;)

Tenis Srbija
Jul 2nd, 2007, 02:46 PM
Team is already anounced. Jelena, Ana, Vojislava and Ana Timotić...

rada
Jul 3rd, 2007, 03:43 AM
Team is already anounced. Jelena, Ana, Vojislava and Ana Timotić...

omg ana timotic again wtf

Just Do It
Jul 3rd, 2007, 12:07 PM
omg :o

Tenis Srbija
Jul 3rd, 2007, 01:16 PM
Amount of stupidness here :rolleyes:

Just Do It
Jul 3rd, 2007, 01:53 PM
Amount of stupidness here

oh our master, you are the smartes here, and we all just should :worship: you :worship:

Retard :rolleyes:

rada
Jul 3rd, 2007, 02:05 PM
oh our master, you are the smartest here, and we all just should :worship: you :worship:

Retard :rolleyes:

:lol: :bigwave: You tell him.

and btw the way wtf has ana timotic done this year to be in the team??? she has made the second round of a 25k :lol: where tea has made lots of SF and won a few doubles and has a better rank ;)

Tenis Srbija
Jul 3rd, 2007, 06:27 PM
Yeah she done nothing...She just was the main player that got us here :weirdo:

rada
Jul 3rd, 2007, 11:06 PM
Yeah she done nothing...She just was the main player that got us here :weirdo:

jelena did thanks, and i can't believe you think she is playing good she is in a big hole OMG

Tenis Srbija
Jul 4th, 2007, 12:39 AM
Jelena? :haha: You don't even know what a hell are you talking about. Have you at least seen that finish of doubles match against Romania? If not, why the hell are you talking about it...?

rada
Jul 4th, 2007, 04:52 AM
Jelena? :haha: You don't even know what a hell are you talking about. Have you at least seen that finish of doubles match against Romania? If not, why the hell are you talking about it...?
If ana won her matches in the past they would be in world group by now, i find it really funny that you think she is playing well to be in the team :haha:

Tenis Srbija
Jul 4th, 2007, 10:24 AM
Pa ti da si malo pametniji, prvo bi proverio npr. koji meč nas je koštao prolaska dalje prošle godine, pa bi onda seruckao ovde. Obrati malo pažnju...

I čitaj šta ti drugi govore, a ne budi tvrdoglav i ne teraj neku svoju glupu priču. Gde sam ja to napisao da Ana Timotić igra dobro? Ajde nađi mi to molim te. Tako da ne kenjaj previše.

schorsch
Jul 8th, 2007, 11:56 AM
on what channel is serbian fedcup shown usually ?

Just Do It
Jul 8th, 2007, 12:54 PM

RTS - National TV !

Ana&Jelena Fan
Jul 8th, 2007, 02:02 PM

Noone, but I hope there will be next week on RTS www.rts.co.yu

ce
Jul 8th, 2007, 03:46 PM
its on rts for sure
they said it

Just Do It
Apr 21st, 2008, 11:26 AM
Bump ?

azdaja
Apr 21st, 2008, 11:53 AM
http://www.fedcup.com/ties/tie.asp?tie=100010679

Just Do It
Apr 21st, 2008, 12:19 PM
Oh calling Ana Jovanovic to play is ridiculous. She cant win a match this year. Better to call Natasa Zoric or even Ana Veselinovic.

But, basicly Ana and Jelena will be the only playing anyway :lol:

Cat123
Apr 21st, 2008, 01:27 PM
I hope for one of them to lose their opening rubber so we get some doubles action again! :cool:

ce
Apr 21st, 2008, 02:18 PM
I hope for one of them to lose their opening rubber so we get some doubles action again! :cool:

are you nuts :tape:
i dont wanna die so young:fiery:

-NAJ-
Apr 26th, 2008, 01:05 PM
Ana Ivanovic have a high temperature. She will not play today

http://www.mtsmondo.com/slike/vesti/000/952/v95235p0.jpg

FED Kup: Ana ne igra, igra Ana!

Subota, 26. april 2008. 14:02

Peh već na startu duela Srbije i Hrvatske u Fed kupu u Zagrebu! Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović zbog temperature neće igrati u subotu, a zameniće je Ana Jovanović!

Ana Ivanović se ni u petak uveče nije osećala dobro, pa nije ni odradila planirani trening. U subotu tokom dana temperatura je rasla, pa je saopšteno da neće moći da nastupi, već će je menjati druga Ana - Jovanović.

Pitanje je da li će Ana Ivanović moći da igra u nedelju.

tako će umesto Ivanović na megdan Jeleni Kostanić-Tošić Ana Jovanović. Meč počinje u 15.30. Drugi singl meč plej-ofa Svetske B grupe igraće peta teniserka planete Jelena Janković i Nika Ožegović.

(MONDO)

Just Do It
Jun 3rd, 2009, 01:53 PM
Srbija u areni igra protiv Rusije u prvoj svetskoj grupi :inlove:

ce
Jun 3rd, 2009, 02:21 PM
da :hearts:
jedva cekam :hearts: