PDA

View Full Version : Govori srpski da te ceo svet razume!

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Ana&Jelena Fan
Oct 16th, 2006, 02:36 PM
Posto su Jeca i Ana postale svetske zvezde one imaju veliki broj navijaca sirom sveta i mislim da nije ok na diskusijama o njima pisati na srpskom jer ljudi odmah pomisle da se tu pise nesto kradom ili nesto sto oni koji ne znaju srpski ne treba da procitaju. Sa druge strane ima nasih navijaca koji ne barataju odlicno engleskim ili ih jednostavno mrzi pa vise vole da pisu na srpskom. Za njih otvaramo ovu temu. :wavey:

Just Do It
Oct 16th, 2006, 07:23 PM
ha ha ha to sto si rekla da ne barataju najbolje engleskom... tu sam se ja nasao :D uvek me mrzi da mozgam kako da napisem :)
Mislim da bi svi 'nasi' ljudi sa chata trebali da dolaze ovde i ostavljaju postove pa da od ove 'teme' napravimo chat thread !

Odlicna ideja :yippee:

Tenis Srbija
Oct 16th, 2006, 07:49 PM
to bre!!! :lol: :lol: :worship: :worship:

Shappica
Oct 18th, 2006, 01:47 PM
Pa ajde!

Just Do It
Oct 18th, 2006, 07:24 PM
Sta pa ajde ? :p

Ana&Jelena Fan
Oct 18th, 2006, 08:13 PM
Ajde, ajde
reci
ziva bila otkud ovde
ajde
bona
slatka
ko bombona ;)

Mora neko zadati prvi temu... Pitanja za zagrevanje...

Ana ili Jelena? - Jelena
Zvezda ili Partizan? - Zvezda
Beograd ili Novi Sad? - Novi Sad
Meso ili sir? (odnosi se na burek) - meso
Ivan ili Marko? - nijedan, posle Mikija potop :lol:

Tenis Srbija
Oct 18th, 2006, 09:35 PM
Ana ili Jelena? - OBE
Zvezda ili Partizan?- ZVEZDA BEZ SUMNJE
Beograd ili Novi Sad? - ZEMUN :lol: :lol: eto vam ga na ;)
Meso ili sir? (odnosi se na burek) - MRZIM BUREK
Ivan ili Marko? - Prvi debilko, drugi seljak... MIKIIIII :banana:

Just Do It
Oct 19th, 2006, 10:07 AM
hehe

Jelena (Dokic) :D
NOVI SAD
Meso
JADRANKA :) :) :) :)

Nadam se da ce neka nasha masa podrzati ovo...da tema zazivi ! :unsure:

Tenis Srbija
Oct 19th, 2006, 09:10 PM
Jao zaboravih Jadranku :(
Drugarice Jadranka mi ti se kunemo!!! :worship:

Cp6uja
Oct 19th, 2006, 11:29 PM
Ana ili Jelena? - Jelena

Ana
Partizan
Beograd
sir
niko

Zasto bre postavljas pitanja kada ni sam(a) ne znas ispravne odgovore :devil: :devil: ??? :lol: :tape: :lol:

Ana&Jelena Fan
Oct 20th, 2006, 09:23 AM
Zasto bre postavljas pitanja kada ni sam(a) ne znas ispravne odgovore :devil: :devil: ??? :lol: :tape: :lol:

Bas zato, da ispravim svoje pogresno misljenje, da ne trosim dane u neznanju. :lol:

Tenis Srbija, ti se kreces u tim krugovima, ima li nekih traceva da bi mogao da se u BG organizuje neki egzibicioni mec kao sto je lane bio Ana - Nole?

Just Do It
Oct 20th, 2006, 09:52 AM
ljudi, ja ovde ne znam ko je musko a ko zensko :confused:

Ja sam male :p

Belco
Oct 20th, 2006, 05:06 PM
Ana
Zvezda
NOVI SAD :rocker: :rocker2:
meso
who is ivan and marko :confused:

Tenis Srbija
Oct 20th, 2006, 08:23 PM
They are contestors in BIG BROTHER show...
Both are stupid!! Miki was the best, bet he decided to leave to house...
Now there si some lady Jadranka... Cool, but nothing major

Shappica
Oct 21st, 2006, 09:59 AM
Ana ili Jelena? - Jelena

Ana
Zvezda
Beograd
Sir
:zzz:

Just Do It
Oct 21st, 2006, 01:28 PM
Belco, can u speak Serbian :confused:

Belco
Oct 21st, 2006, 06:30 PM
Belco, can u speak Serbian :confused:

ummmmmmmmm ofcourse :angel:

Just Do It
Oct 21st, 2006, 07:37 PM
pa onda pricaj :p

Just Do It
Oct 21st, 2006, 07:40 PM
Inace, veceras je Jelena ispala iz BB kuce pa sam sav skenjan ! :sad:

Tenis Srbija
Oct 22nd, 2006, 04:13 PM
Bas zato, da ispravim svoje pogresno misljenje, da ne trosim dane u neznanju. :lol:

Tenis Srbija, ti se kreces u tim krugovima, ima li nekih traceva da bi mogao da se u BG organizuje neki egzibicioni mec kao sto je lane bio Ana - Nole?

Pa znaš kako bilo je nekih najava da bi nešto moglo da se organizuje, ali ništa od toga. U vezi je sa Jelenom Janković i jednom veoma poznatom teniserkom, ali zbog ovog Jeleninog proboja u poslednje vreme, sve je to ostalo u zapećku :rolleyes:

Ali siguran sam da do kraja ove godine bukvalno nema šansi za egzibicioni meč.

Sajt Tenis Srbija će organizovati nešto, ali ne bih o tome... :eek: :wavey:

Just Do It
Oct 22nd, 2006, 05:48 PM
Ja bi radije da gledam JJ nego Anu :angel:

Ana&Jelena Fan
Oct 22nd, 2006, 06:06 PM
Pa znaš kako bilo je nekih najava da bi nešto moglo da se organizuje, ali ništa od toga. U vezi je sa Jelenom Janković i jednom veoma poznatom teniserkom, ali zbog ovog Jeleninog proboja u poslednje vreme, sve je to ostalo u zapećku :rolleyes:

Ali siguran sam da do kraja ove godine bukvalno nema šansi za egzibicioni meč.

Sajt Tenis Srbija će organizovati nešto, ali ne bih o tome... :eek: :wavey:

Hvala na odgovoru. A sta je sa onim teniskim centrom, je li to pocelo da se gradi? Bilo je nekih prica i da Partizan pravi neki veliki centralni teren za 4-5 hiljada gledalaca.

@Just do it - ja bih radije da gledam obe, ali pre bi Elvis napravio koncert u BG nego sto bi njih dve odigrale egzibiciju kod nas. :sad:

Just Do It
Oct 22nd, 2006, 06:34 PM
da, to si u potpunosti u pravu ! Ali Jeca je interesantnija za takav mec (egzebicioni) uvek se smeje, komunicira sa publikom i sudijama stalno, pravi je showmen ! :p

Tenis Srbija
Oct 22nd, 2006, 08:21 PM
Hvala na odgovoru. A sta je sa onim teniskim centrom, je li to pocelo da se gradi? Bilo je nekih prica i da Partizan pravi neki veliki centralni teren za 4-5 hiljada gledalaca.

@Just do it - ja bih radije da gledam obe, ali pre bi Elvis napravio koncert u BG nego sto bi njih dve odigrale egzibiciju kod nas. :sad:

Partizan je počeo odavno da gradi "Centralni" teren, ali su radovi zaustavljeni jer će isti da se ruši... Kao i ceo TK Partizan. Sve to zbog izgradnje novog stadiona za FK Partizan. Obećavaju da će posle (za jedno dve-tri godine) napraviti i terene za tenis, ali...

Teniski centar nije počeo da se gradi... sutra idem do Saveza i eto lepo si mi "dodao" pitanje za njih... Jer ako te pare ne iskoriste do nekog perioda (do kraja 2006.) para više nema!!!

Shappica
Oct 23rd, 2006, 11:22 AM
Ali Jeca je interesantnija za takav mec (egzebicioni) uvek se smeje, komunicira sa publikom i sudijama stalno, pravi je showmen ! :p

Da slazem se! :lol:

Just Do It
Oct 23rd, 2006, 12:15 PM
ah samo BG,BG I opet samo BG, kada ce izgraditi neke normalne terene u NS-u ? Ovde ima dosta terena za igru (sljaka) na otvorenom a sto se hala tice ima samo desetak terena u celom gradu. Da ne spominjem kako nijedan teren nema tribine, sto znaci da je nemoguce ni neki turnir odrzati :sad:

Shappica
Oct 26th, 2006, 10:54 AM
Sta mislite, da li ima sanse da dobijemo neki wta turnir u skorije vreme (mislim 2-3 godine) s obzirom na to da ce Ana i Jelena iduce god mozda biti i u top 10!

Just Do It
Oct 26th, 2006, 11:03 AM
Pa i da se skupi novac za neki tier IV turnir, gde bi se igrao ? Na gemaksu :tape:
Nego, zna li neko oce li JJ biti live na euro sportu danas posle Aninog meca (Ana ce sigurno ici Live) !

Tenis Srbija
Oct 26th, 2006, 03:46 PM
A šta fali terenima na Gemax-u??? Svetski... U tome se slaže i ATP!

WTA turnir je trebao da pravi Gemax, ali su zbog neizvesnih učešća Ane i Jelene odustali od te ideja... Naime dobili su jako nepovoljan termin (ne sećam se koji) kada se igra jedan veći turnir, te bi Ana i Jelena bile sprečene da igraju. A turnir bi praktično bio glupost bez njih dve... Jer ko će doći da gleda Anu Smašnovu, Klaru Zakopalovu i ostale nestabilne teniserke...

Just Do It
Oct 26th, 2006, 04:02 PM
Pa jeste, gemaksovi tereni su super, s obzirom kakav jad su ovi ostali ! Kad kazem jad mislim na tribine i broj mesta. Jedan ozbiljniji turnir bi trebalo da ima neku halu koja moze da primi vec broj ljudi...ali trenutno ne vidim nijedan takav objekat u Srbiji ! Ali, ako partizan konacno pocne sa gradnjom tog sportskog centra bice valjda i turnira tamo ;)

P.S Tenis Srbija, kad ces staviti avatar ?

Tenis Srbija
Oct 26th, 2006, 07:31 PM
Pa jeste, gemaksovi tereni su super, s obzirom kakav jad su ovi ostali ! Kad kazem jad mislim na tribine i broj mesta. Jedan ozbiljniji turnir bi trebalo da ima neku halu koja moze da primi vec broj ljudi...ali trenutno ne vidim nijedan takav objekat u Srbiji ! Ali, ako partizan konacno pocne sa gradnjom tog sportskog centra bice valjda i turnira tamo ;)

P.S Tenis Srbija, kad ces staviti avatar ?

Pa GEMAX-ovi tereni su vrlo dobri... Bet obzira na "jad" što se tiče ostalih terena.
Kada je finale napravi se tribina i na terenu broj 2, dođe dve-tri hiljade ljudi... Sumnjam da bi mečevi tipa Romina Oprandi vs. Katerina Bondarenko privukli više pažnje :lol:
Ipak kad kažem klub, mislim na celokupnu infrastrukturu, a tu je GEMAX na svetskom nivou!

Pa rekoh vam da će Partizanu srušiti taj Centralni Teren... Mene niko ne sluša
:tape: Pravi se Nacionalni Teniski Centar (uskoro više o tome na Tenis Srbiji...).

Inače ATP turnir koji planira Đorđo Antelj (predsednik Gemaxa) bi se odigravao u PIONIRU!!! Eto hale...

Tenis Srbija
Oct 26th, 2006, 07:33 PM
Avatar? Zar mi ne treba 150 dolarića za avatar :)
Čim zaradim neki keš...

A onda na to mesto dolazi... pa ko drugi do Vojka ili Nata :D Možda Kiki ;)

Tenis Srbija
Oct 26th, 2006, 08:39 PM
Eve gi avatar :D :lol:

Just Do It
Oct 26th, 2006, 08:51 PM
da, suspendovana je banka jer je pre trebalo 750$ da bi stavio avatar, posto su se ljudi zalili sada ti nista ne treba :angel:

Tenis Srbija
Oct 26th, 2006, 09:15 PM
Uf bre 750$???
Ajde na MTF to mogu da nabijem (i nabio sam :lol: ) preko Virtual Betting... Al ovde bi morao jedno godinu dana da provedem :D hehe...

Eto jel lep avatar ;) a i "potpis"

Just Do It
Oct 26th, 2006, 09:39 PM
Drago mi je jer je JJ na prvom mestu :lick: i josh kad bi se Dokicka negde uglavila, bio bi idealan.E vidis ja sam tih 750$ skupljao 2 meseca, na kraju mi je James (tip sa foruma) donirao 300$ i eto :)

P.S ja nisam sto posto siguran da li je to Vojislava na avataru !? Nju nemam bash cesto priliku da vidim, pa ne znam bash kako izgleda ! Trebali bi ovde da otvorimo novu temu Vojislava Lukic pictures thread :dance:

Tenis Srbija
Oct 26th, 2006, 10:29 PM
Drago mi je jer je JJ na prvom mestu :lick: i josh kad bi se Dokicka negde uglavila, bio bi idealan.E vidis ja sam tih 750$ skupljao 2 meseca, na kraju mi je James (tip sa foruma) donirao 300$ i eto :)

P.S ja nisam sto posto siguran da li je to Vojislava na avataru !? Nju nemam bash cesto priliku da vidim, pa ne znam bash kako izgleda ! Trebali bi ovde da otvorimo novu temu Vojislava Lukic pictures thread :dance:

Pa sve po redu... Jelena, Ana, Ana, Vojislava, Andrea... E odatle teniserke koje ja voooolim ali isto po renkingu :)

Dokićeva nemože nigde da se ubaci... Ne samo da ne igra za SRB, već je baš bila i onako fina prema Srbiji dok je davala intervjue tamo u Australiji, pa mi nekako više nije tolko mila...

Ajmo naše :bounce: :bounce: :bounce:

P.S. Rekoh - Vojislava, Nata ili Kiki! Sad je na avataru Nataša Zorić :hearts:

Just Do It
Oct 26th, 2006, 10:51 PM
Pa gle Jelena Dokic je morala da kaze da se oseca kao Australijanka jer drugacije ne bi dobila wild card za AO i Gold Coast !Naravno da je pobegla iz Srbije kad joj savez nije uopste pomagao,a uostalom kako nas savez moze nekome da pomogne :lol: No, nije ni vazno :D

Just Do It
Oct 26th, 2006, 10:54 PM
Sutra igraju Jelena i Ana.Nadam se da ce obe biti Live na euro sportu.Hvala Bogu idem ujutro u skolu :)

Tenis Srbija
Oct 26th, 2006, 11:20 PM
Hahaha... Ovo mi je najsmešnije od svega. Četvtroj teniserki sveta baš je obilato potrebna pomoć Teniske Asocijacije Srbije... A što je najgore od svega sećam se kad ju je Orlandić vijao po Wimbledon-u, pa onda još neki po belom svetu, kad je bukvalno bežala od TAS-a... Kad ono odjednom trebala joj pomoć...

ccc

Belco
Oct 26th, 2006, 11:25 PM
mnogo seres Tenis Srbija

Ems__
Oct 26th, 2006, 11:36 PM
mnogo seres Tenis Srbija

haha, belco bila sam ubedjena da ti neznas rec Sprskog ali eto vidis, pogresila sam ;)

Dobar thread

Belco
Oct 26th, 2006, 11:41 PM
haha ems :P just messing around with him :P hes a big trouble maker :P

Tenis Srbija
Oct 27th, 2006, 12:22 AM
mnogo seres Tenis Srbija

:lol: :devil:

Deki majstore pa ti si booog :bounce: :wavey:

Just Do It
Oct 27th, 2006, 10:33 AM
Hahaha... Ovo mi je najsmešnije od svega. Četvtroj teniserki sveta baš je obilato potrebna pomoć Teniske Asocijacije Srbije... A što je najgore od svega sećam se kad ju je Orlandić vijao po Wimbledon-u, pa onda još neki po belom svetu, kad je bukvalno bežala od TAS-a... Kad ono odjednom trebala joj pomoć...

ccc

Pa da, trebala joj je pomoc krajem 2005 kada je josh igrala za SCG , ali ona je tada bila 400 teniserka sveta, ane cetvrta ;)
Dosta sada o Jeleni, jer se ja po tom pitanju mogu prepirati doveka !!!

Just Do It
Oct 27th, 2006, 10:35 AM
mnogo seres Tenis Srbija

Kladim se da je ovo jedina fraza koju Belco zna na srpskom :haha: :lol:

Shappica
Oct 27th, 2006, 11:10 AM
Kladim se da je ovo jedina fraza koju Belco zna na srpskom :haha: :lol:

:lol:

Tenis Srbija
Oct 27th, 2006, 12:04 PM
Zna Belco mnooogo više... Samo se pravi lud :lol:

Seronja :lol: :lol:

Tenis Srbija
Oct 27th, 2006, 12:06 PM
Pa da, trebala joj je pomoc krajem 2005 kada je josh igrala za SCG , ali ona je tada bila 400 teniserka sveta, ane cetvrta ;)
Dosta sada o Jeleni, jer se ja po tom pitanju mogu prepirati doveka !!!

Pa ja ti o tome i pričam majstore... Ti kao da nisi čitao novine.

Od 2004. tadašnji TSSCG pokušava da stupi u kontakt sa Jelenom ali bezuspešno... Na Wimbledon su bre čoveče došli samo zbog nje... Da se vidi kako da joj se pomogne, ali ona je unajmila telohranitelje i tako se sačuvala od "pomoći" koja joj je kako sama kaže trebala...

Mislim kako pomoći nekome ko ne želi da mu pomogneš???

Just Do It
Oct 27th, 2006, 02:30 PM
ne znam...u svakom slucaju ima vece sanse za povratak u top100 u Australiji jer je ipak to velika zamlja sa grand slam turnirom i velikim wta takmicenjima !!! SRECNO JELENA !!!

JJ izgubila, joj kako sam se nervirao...valjda ce ona dobiti :unsure:

Tenis Srbija
Oct 27th, 2006, 03:52 PM
JJ izgubila, joj kako sam se nervirao..valjda će ona dobiti :erm:

? ? ? ? ? ?

Molim :D Šta će dobiti...

Pa eno je Jelene Dokić "u Australiji" već godinu dana... Baš se vratila.
Evo je sve u šesnaest :lol:

NAPRED ANČI, JECO, ANA,VOJKA, ANDREA, ANA, TEA, KIKI, NEDA ŠAMPION....

Tenis Srbija
Oct 27th, 2006, 03:53 PM
Al dobro, nebitno...

Nego da ja vas pitam šta vi mislite da li Srbija ima budućnost u ženskom tenisu...

Posle Ane i Jelene potop, ili...?

Ana&Jelena Fan
Oct 27th, 2006, 06:32 PM
Sreca pa su obe jako mlade pa mogu dugo trajati, mada se ne secam nesto neke nase koja je imala dugu karijeru nego su sve brzo zavrsavale (Nacuk, Jecmenica, Dokic). Nadam se da ce Ana i Jeca biti u vrhu do 2015., a do tada ima vremena za neku novu devojku, ali bilo bi lepo da u sledecih godinu-dve dobijemo bar jednu oko stotog mesta, a i JJ i Ana cine dosta na promociji tenisa i posto smo sve slabiji u zenskom rukometu, kosarci itd verujem da ce sve vise devojaka trenirati tenis i iz te masovnosti ce morati da se pojavi neka nova sampionka, sto ce reci nema zime.

P.S. Tenis Srbija, jesi li gledao kad Noletove burazere, da li je tacna informacija da oni i nisu bas toliki talenti nego ih je Srdjan samo hteo uvaliti u paketu sa Noletom?

Tenis Srbija
Oct 27th, 2006, 08:49 PM
Gledao sam jednog... Bolje da ja ništa ne govorim. Ionako nisam u baš nekim odnosima sa dotičnim gospodinom...

Rezultati sve govore!

Tenis Srbija
Oct 27th, 2006, 08:51 PM
Sve slabiji u ženskom rukometu???
Nemoj tako majstore, u ženskom rukometu možemo biti najjači na svetu i posle par godina katastrofalnog vođenja najboljih rukometašica na svetu, polako se uhodavamo...

U kvalifikacijama za EP su naše zlatne devojke lako i ubedljivo pobedile vicešampionke sveta RUMUNKE...

Just Do It
Oct 28th, 2006, 08:43 AM
Ma kakav crni rukomet :lol:

Just Do It
Oct 28th, 2006, 08:43 AM
P.S maso uskoro ce Serbian Sensations forum imati 10 000 postova :woohoo:

Shappica
Oct 28th, 2006, 10:34 AM
Rukomet, a zenski pogotovo, je grozan za gledanje, bar meni.
Stalno se vataju, biju, guraju,... kakva je to igra :rolleyes:
P.S. svi su grozno gradjeni! :shrug:

Tenis Srbija
Oct 28th, 2006, 11:24 AM
Pa dobro možda se vama ne sviđa, ali ja samo kažem da nikako nismo loši u
ženskom rukometu...

A i by the way ja ga obožavam od kako da igra Adrijana Budimir :kiss: Kad je uvalila onu spinovanu loptu u go protiv Hrvatica na EP postala mi je naj, naj, naj... :)

Just Do It
Oct 28th, 2006, 06:03 PM
A i by the way ja ga obožavam od kako da igra Adrijana Budimir :kiss: Kad je uvalila onu spinovanu loptu u go protiv Hrvatica na EP postala mi je naj, naj, naj... :)

:scared:

Tenis Srbija
Oct 28th, 2006, 08:02 PM
:scared:

Što si se ba uplašio? Adrijana je čudo neviđeno, kao i taj go!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Just Do It
Oct 29th, 2006, 08:21 AM
pa ok :D

Tenis Srbija
Oct 29th, 2006, 09:36 AM
:lol: Ništa ja nisam shvatio :lol:

Just Do It
Oct 29th, 2006, 09:55 AM
Kad si plavusa :rolls:

Just Do It
Oct 29th, 2006, 10:04 AM
Tenis Srbija, vec 5 dana na sajtu mi stoji kao poslednji text ono : Zimonjic briljira u Rusiji ! Koristim mozzilu...i stvarno ne znam u cemu je problem :confused:

Joana
Oct 29th, 2006, 10:45 AM
Sve slabiji u ženskom rukometu???
Nemoj tako majstore, u ženskom rukometu možemo biti najjači na svetu i posle par godina katastrofalnog vođenja najboljih rukometašica na svetu, polako se uhodavamo...

U kvalifikacijama za EP su naše zlatne devojke lako i ubedljivo pobedile vicešampionke sveta RUMUNKE...

Imamo mi sjajne rukometašice ali je problem što ne mogu da se okupe da igraju sve zajedno. Kao Fed Cup tim. :rolleyes: Evo sad pred EP neke povređene, neke uvređene, neke se premišljaju, neke se plaše šta će klupski trener da im kaže ako budu igrale u reprezentaciji... Na kraju ćemo po običaju da pošaljemo neki bezveze tim koji će da gubi od svakoga.

P.S. Ženski rukomet rulz. :cool:

Just Do It
Oct 29th, 2006, 10:59 AM
wow nisam bio svestan do sada da je zenski rukomet tako popularan :shrug:

Tenis Srbija
Oct 29th, 2006, 01:46 PM
Eto sada znaš :lol: :lol:

Ženski rukomet je bre čudo!!! A još Adrijana Budimir :kiss: :kiss:

Tenis Srbija
Oct 29th, 2006, 02:30 PM
JUSTDOIT

Problem je do Moozile!!! Ona ima problem da mnoge sajtove "updejtuje" jako sporo... A posebno Tenis Srbiju, ponekad :D Moraš da ideš na "Clear History"!

U međuvremenu je bilo dvadesetak vesti :D :D :D

Just Do It
Oct 29th, 2006, 05:05 PM
a gde da nadjem to Clear history :confused: Racunari mi nisu jaca strana :smash:

Just Do It
Oct 29th, 2006, 05:18 PM
TS, ako imas neka pitanja u vezi PAW igre, slobodno pitaj ;)

Milli
Oct 29th, 2006, 08:20 PM
E provali ovo:lol:
Evo ja sam nova ovde,jos jedna srpkinja:p Ima nas,nema sta:cool:

:wavey:

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 03:00 AM
a gde da nadjem to Clear history :confused: Racunari mi nisu jaca strana :smash:

Gore u vrhu "prozora" ideš na TOOLS, onda INTERNET OPTIONS i tu ti je CLEAR HISTORY...

:)

Treeeeba mi pomoć oko PAW-a... Zvuči zanimljivo a ne znam kako se igra :rolleyes:

Just Do It
Oct 30th, 2006, 09:30 AM
pa prvo moras imati 100 postova (ti ih imas) odes u sub forum igre i nadjes temu PAW prijave.Prijavis se za turnire koje zelis da igras( na prvoj stranici uvek pisu koji su turniri u opticaju, i mozes igrati samo jedan turnir nedeljno) ! Kad se prijavis onda ides u sub forum tog turnira koji ces igrati i tamo nadjes temu PAW ! Na wta (tier 1,2,3,4) moras izabrati bilo kojih 13 meceva, a na grand slamu 26 ! Mozes izabrati 13 meceva prvog kola ako zelis, ili 1 mec prvog kola, 8 drugog kola itd... znaci kako ces birati meceve sve ostaje na tebi. Imas na prvoj stranici kolko koja teniserka nosi bodova npr. Ivanovic10 vs Sharapova3 ! Ako izaberes Anu i ona pobedi dobices 10 poena ! Na kraju se sabiraju kolko ukupno imnas bodova i pravi se rang lista ! Ako pobedis npr. dobices 300 bodova i to ti su upisuje u tvoj PAWranking (isto kao wta lista, sledece godine ako ne odbranis te bodove ispadaju ti i padas na paw listi) !

Ja sam trenutno na 200 poziciji ;)

Just Do It
Oct 30th, 2006, 09:32 AM
E provali ovo:lol:
Evo ja sam nova ovde,jos jedna srpkinja:p Ima nas,nema sta:cool:

:wavey:

:yippee: Reci nam nesto o sebi...da se upoznamo :D

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 10:21 AM
pa prvo moras imati 100 postova (ti ih imas) odes u sub forum igre i nadjes temu PAW prijave.Prijavis se za turnire koje zelis da igras( na prvoj stranici uvek pisu koji su turniri u opticaju, i mozes igrati samo jedan turnir nedeljno) ! Kad se prijavis onda ides u sub forum tog turnira koji ces igrati i tamo nadjes temu PAW ! Na wta (tier 1,2,3,4) moras izabrati bilo kojih 13 meceva, a na grand slamu 26 ! Mozes izabrati 13 meceva prvog kola ako zelis, ili 1 mec prvog kola, 8 drugog kola itd... znaci kako ces birati meceve sve ostaje na tebi. Imas na prvoj stranici kolko koja teniserka nosi bodova npr. Ivanovic10 vs Sharapova3 ! Ako izaberes Anu i ona pobedi dobices 10 poena ! Na kraju se sabiraju kolko ukupno imnas bodova i pravi se rang lista ! Ako pobedis npr. dobices 300 bodova i to ti su upisuje u tvoj PAWranking (isto kao wta lista, sledece godine ako ne odbranis te bodove ispadaju ti i padas na paw listi) !

Ja sam trenutno na 200 poziciji ;)

Koja ludnica :D :D

Eno sada sam se prijavio za Hasselt... Valjda sam to odradio na vreme :rolleyes:

Idem da igram, a ako se nisam prijavio... neam veze :D

Shappica
Oct 30th, 2006, 11:32 AM
Da li i vi mislite da su neki ljudi s ovog foruma (najblaze receno) cudni?
Ima u GM neki topik Beautiful & Not (dokle ce vise ljudi da prave takve topike?) i ima ljudi kojima su Serena Williams i Mauresmo lepe, a Ana im je ugly!!! Pa se pitam e su slepi ili sta........

Ems__
Oct 30th, 2006, 11:57 AM
Ima u GM neki topik Beautiful & Not (dokle ce vise ljudi da prave takve topike?) i ima ljudi kojima su Serena Williams i Mauresmo lepe, a Ana im je ugly!!! Pa se pitam e su slepi ili sta........

Ne, jednostavno nemaju ukus.
Jel ste svi iz Beograda? Imali koju Sapcan ili cak Leskovcan? :p

Joana
Oct 30th, 2006, 11:58 AM

O, da! :lol: Ne samo zbog toga, to nije ništa. Videćeš ti ovde mnoooogo toga. ;)

Shappica
Oct 30th, 2006, 03:14 PM
O, da! :lol: Ne samo zbog toga, to nije ništa. Videćeš ti ovde mnoooogo toga. ;)

Videla sam dosta i do sad! Al sam posle ovoga morala da pitam, do sad sam mislila da su neke stvari samo meni cudne! ;)

@ Ems: ja sam iz BGa, mislim da ima i novosadjana!

Just Do It
Oct 30th, 2006, 05:15 PM
da, ja sam iz NS-a ! :dance:

Ah dosadni su i oni koji otvaraju teme tipa: mec zavrsen sa duplom greskom,as udarcem, FANTASTICNIM vinerom itd... :weirdo:

Milli
Oct 30th, 2006, 06:08 PM

Ma ne,nisu cudni:lol: :lol: Da,znam, "Momo" je divna bla bla bla:eek: Verovatno su to oni sto im je lakse da se porede sa Serenom i Ameli nego sa Anom;) Usput, Imas bas neke ekstra igrace i igracice u sig-u. Marat:drool: :hearts: :kiss: ;)

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 06:19 PM
Pa naravno da ima čudnih...

Evo ja za primer :lol: :lol:

Čudnije od mene ne mož :lol: :lol:

Just Do It
Oct 30th, 2006, 06:21 PM
a sto si ti cudan ?

Shappica
Oct 30th, 2006, 06:22 PM
Usput, Imas bas neke ekstra igrace i igracice u sig-u. Marat:drool: :hearts: :kiss: ;)

:wavey: ;)

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 06:26 PM
sutra Od 11:30 Do 12:00 Na Terenima Teniskog Kluba Partizan, Najpopularniji Teniski Sajt U Srbiji "tenis Srbija" Organizuje UruČenje Privezaka Za KljuČeve U Obliku Loptice Head, Koje Smo Podelili Ovog Meseca Ranije!!!

Svi Dobitnici Će Imati Priliku Da Odigraju Koji Poen Sa NaŠim Talentovanim Teniserom Arsenijem ZlatanoviĆem!!!

PoŠto Ste Mi Svi Vi Ovde "simpa" Svi Ste Pozvani Da DoĐete, I Odigrate Koji Poen Sa Arsom!!!

Just Do It
Oct 30th, 2006, 06:30 PM
BG :mad:

Nego, ima li neko iz ns-a ili okoline da zeli, voli i ZNA da igra tenis ? Ja vec duze vreme trazim nekoga sa kim cu igrati, ali bezuspesno :sad:

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 06:41 PM
a sto si ti cudan ?
Nisi me još upoznao... Kad me upoznaš videćeš...

hehe... Dobro nisam možda čudan, ali luuuuud :lol:

Just Do It
Oct 30th, 2006, 06:46 PM
tu je velika razlika izmedju ludog (pozitivno) i cudaka (citaj Djankarlo) :lol:

Inace ispala Maja iz VB-a :sad:
Drzi se Jaco :scared:

Milli
Oct 30th, 2006, 06:49 PM
Nisi me još upoznao... Kad me upoznaš videćeš...

hehe... Dobro nisam možda čudan, ali luuuuud :lol:

Pa znas kako,ja volim da kazem : U cemu je poenta biti normalan??!:lol: Naravno,sve u pozitivnom smislu;)

Milli
Oct 30th, 2006, 06:51 PM
tu je velika razlika izmedju ludog (pozitivno) i cudaka (citaj Djankarlo) :lol:

Inace ispala Maja iz VB-a :sad:
Drzi se Jaco :scared:

Ja nisam nesto puno gotivila Maju,al se ona barem bila zanimljiva, za razliku od nekih (opet citaj Djankarlo:lol: )

Just Do It
Oct 30th, 2006, 06:52 PM
Milli, ti si zensko ? Zbog cega taj nick :confused:

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 07:07 PM
hahahaha... da znaš da jeste razlika :D :D :D

nanananannaana :p

Milli
Oct 30th, 2006, 07:09 PM
Milli, ti si zensko ? Zbog cega taj nick :confused:

u jbt:lol: Da jesam;) Ma neki Aussie se setio da me zove Milli na jednom forumu,i to tako ostalo:p I sad me svi zovu Milli,pa sam to zadrzala. A moj omiljeni nadimak je vec uzeeeet:sad: Chili:sad:

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 07:10 PM
Pa znas kako,ja volim da kazem : U cemu je poenta biti normalan??!:lol: Naravno,sve u pozitivnom smislu;)

Pa naravno... Mene kad god neko pita "Si ti normalan" uvek kažem - NEEE! ! !

Ja sam "poseban" hahaa... :bounce: :lol: :wavey:

Just Do It
Oct 30th, 2006, 07:11 PM
hahahaha... da znaš da jeste razlika :D :D :D

nanananannaana :p

a ti si ono u fazonu Djankarla ? :haha:

Ana&Jelena Fan
Oct 30th, 2006, 07:17 PM

Kad si uspesan onda vremenom postajes i lep. Vojka Lukic je za tri klase lepsa od Sarapove, ali sta joj vredi kad je ova uspesnija i dize milione na racun "lepote" (kako je samo protiv Ane izgledala lose sa svim onim bubuljicama), pa jos kad si na tv onda odjednom postajes mnogo lep. Ja imam drugarice kojim su Sergej Trifunovic i Djuricko lepi, ajde da ih neko smatra dobrim glumcima, ali smatrati ih lepim to stvarno ne razumem. Po tom principu, navijam za nju i volim je, vremenom i Morezmo i Serena postaju lepotice...

Sa druge strane, sto si blize vrhu, sve je vise i hejtera. Ovde je u 90% anketa Ana bila u vrhu po lepoti i onda ona pretekne necije tudje favorite i onda oni pocinju mrzeti Anu, a koga mrzis o ti je i ruzan. A postoji i ona grupa koja jednostavno kontrira i pise stvari koje nemaju veze ni sa cim. Ala analiziram, Jovan Maric bi mi pozavideo. :devil:

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 07:18 PM
u jbt:lol: Da jesam;) Ma neki Aussie se setio da me zove Milli na jednom forumu,i to tako ostalo:p I sad me svi zovu Milli,pa sam to zadrzala. A moj omiljeni nadimak je vec uzeeeet:sad: Chili:sad:

Milli voli Chilli :D :lol: :eek:

heheheh

Just Do It
Oct 30th, 2006, 07:22 PM
Kad si uspesan onda vremenom postajes i lep. Vojka Lukic je za tri klase lepsa od Sarapove, ali sta joj vredi kad je ova uspesnija i dize milione na racun "lepote" (kako je samo protiv Ane izgledala lose sa svim onim bubuljicama), pa jos kad si na tv onda odjednom postajes mnogo lep. Ja imam drugarice kojim su Sergej Trifunovic i Djuricko lepi, ajde da ih neko smatra dobrim glumcima, ali smatrati ih lepim to stvarno ne razumem. Po tom principu, navijam za nju i volim je, vremenom i Morezmo i Serena postaju lepotice...

Sa druge strane, sto si blize vrhu, sve je vise i hejtera. Ovde je u 90% anketa Ana bila u vrhu po lepoti i onda ona pretekne necije tudje favorite i onda oni pocinju mrzeti Anu, a koga mrzis o ti je i ruzan. A postoji i ona grupa koja jednostavno kontrira i pise stvari koje nemaju veze ni sa cim. Ala analiziram, Jovan Maric bi mi pozavideo. :devil:

Pa da.Secam se kada je bilo glasanje ko je lepsi Ai ili Maria Sharapova i Sugiyama je pobedila! A realno gledano Maria je mnogo lepsa i zgodnija.Svi ti sto su glasali za Ai su jednostavno ljubomorni jer je Maria lepa,zgodna,bogata,popularna i josh plus dobija sve njihove favorite bez problema ! Tako da su te ankete POTPUNA glupost !

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 07:23 PM
a ti si ono u fazonu Djankarla ? :haha:

:( :( :o :o :mad: :mad: :fiery: :fiery:

P.S. Jel neko video da se lik zapravo zove Svetislav :lol: :lol:

Just Do It
Oct 30th, 2006, 07:24 PM
Maso pozz, idem da igram stoni tenis :devil:

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 07:29 PM
Inače nemojte se previše "paliti" oko tih anketi... I kad Ana pobedi, i kad Maria Sh. i Maria K....

Sve je to "naručeno" od strane njihovih menadžerskih kuća...

Šarapova sada više nema šta da dokazuje, pa ni ne pobeđuje... Sada je red na Anu i Marikiri...

A posle će doći druge, pa druge...

Milli
Oct 30th, 2006, 07:33 PM
:( :( :o :o :mad: :mad: :fiery: :fiery:

P.S. Jel neko video da se lik zapravo zove Svetislav :lol: :lol:

Svetislav:lol: Da cula sam to. E a gde nadje to ime Djankarlo. Ja cu Miljana da promenim u Monaliza:lol: Ili bolje ne :scratch: :p

Tenis Srbija
Oct 30th, 2006, 10:36 PM
Svetislav:lol: Da cula sam to. E a gde nadje to ime Djankarlo. Ja cu Miljana da promenim u Monaliza:lol: Ili bolje ne :scratch: :p

Prošle nedelje sam izašao sa društvom i u povratku (oko 05 ujutru :rolleyes: ) u pekari smo sreli nekog lika kome je Svetko :p prodavao neke majice...
Siti smo se nasmejali... Ja nisam mogao da verujem... Ja sam od sada Luiđi ;)

NAPRED EDINE :bounce: :bounce: :bounce:

Just Do It
Oct 31st, 2006, 09:31 AM
Ja sam cuo da je Djankarlo prva ruka Italije ;)

Joana
Oct 31st, 2006, 09:59 AM
Odbojkašice :rocker2:
Svaka čast!

Just Do It
Oct 31st, 2006, 10:01 AM
Jel su protiv Italije igrale ? Koji je rez ?

Joana
Oct 31st, 2006, 10:05 AM
Jel su protiv Italije igrale ? Koji je rez ?

Aha, 3-1 za naše. :cool:

Just Do It
Oct 31st, 2006, 10:07 AM
cek zar nije bilo nesto da su one sv. sampionke ?

Joana
Oct 31st, 2006, 10:18 AM
Pa jesu, ali su naše još bolje. :lol: Šalim se, Italija nema tako dobar tim kao pre 4 godine kad su postale svetske prvakinje, ali su još uvek u samom vrhu tako da je ovo ogroman uspeh za naše devojke.

Just Do It
Oct 31st, 2006, 10:37 AM
Sutra protiv Kube ce biti gusto ! Nego, da li RTS prenosi ? (Jel bio prenos danas) ?

Shappica
Oct 31st, 2006, 12:39 PM

Ma da, znam. Al neki komentari deluju bas idiotski, pa sam morala da pomenem (ovde se za sad svi razumemo). A sto se hejtera tice 95% ljudi mrzi Mariju S. a ni sami ne znaju zasto! Omiljeni komentar mi je bio kad joj je neko zamerio sto je stavila kosu iza uveta!(:confused: :rolleyes: )

Tenis Srbija
Oct 31st, 2006, 03:48 PM
Odbojkašice :worship: :banana:

Ne samo da su pobedile nego su pobrale i moje simpatije... Zaista izgledaju kao pravi pravcijati tim... Zezaju se na terenu, sve zajedno proslavljaju... Retko viđeno kad je u pitanju neka naša repka...

Milli
Oct 31st, 2006, 06:54 PM
A sto se hejtera tice 95% ljudi mrzi Mariju S. a ni sami ne znaju zasto! Omiljeni komentar mi je bio kad joj je neko zamerio sto je stavila kosu iza uveta!(:confused: :rolleyes: )
Idioti:rolleyes: Kad si lep,talentovan i uspesan uvek se nadje neko ko je obicno sve suprotno da te kritikuje. Ma,muka mi je od takvih ljudi,zaboravljaju i da je Marija samo ljudsko bice,a to sto je bolja i uspesnija od drugih..ma znas vec;) Isto ce verovatno biti i sa Anom(:sad: ) i sa Vaidisovom (ona i sad ima gomilu "mrzitelja") i sa ostalima...

Anyway...

Odbojkasice:worship: :worship: Svaka cast devojke:cool:

Just Do It
Oct 31st, 2006, 08:03 PM
joooj potpuno sam zaboravio da je veceras noc vestica :smash:
Moja cela generacija u skoli ( kreteni) pravili kao neku 'zurku', ali bilo me je blam da odem tamo maskiran ( bilo je obavezno) :tape:

Milli
Oct 31st, 2006, 08:23 PM
joooj potpuno sam zaboravio da je veceras noc vestica :smash:
Moja cela generacija u skoli ( kreteni) pravili kao neku 'zurku', ali bilo me je blam da odem tamo maskiran ( bilo je obavezno) :tape:

Jaaoooo da! I ja sam zaboravila potpuno. Ma,briga me,dan k'o i svaki drugi;) (Mada...:scared: :p)

Tenis Srbija
Oct 31st, 2006, 09:04 PM
Videćeš noćas koliko je ovaj dan kao i drugi... hehehe... buuu :lol: :lol:

Just Do It
Nov 1st, 2006, 07:29 AM
meni se nista nije desilo, osim sto me je keva probudila jutros u 08:00 :shrug:

Tenis Srbija
Nov 1st, 2006, 01:25 PM
meni se nista nije desilo, osim sto me je keva probudila jutros u 08:00 :shrug:

:lol: :lol: Joj meni bi bilo bolje da mi se "nešto desilo" nego da sam morao u 08 da ustaje :lol: :lol:

Ja sam spavao do 11 :p :p

Tenis Srbija
Nov 1st, 2006, 01:27 PM
ODBOJKA SVETSKO PRVENSTVO:

SRBIJA(iCG) - KUBA 3-1 :banana: :worship:

Šta li su jele-pile ove naše??? Samo napred!!!

Ana&Jelena Fan
Nov 1st, 2006, 03:48 PM
Sve cestitke nasim devojkama. Samo napred.:bounce: Sad imaju velike sanse da pobede u grupi jer je Egipat jako slab, a protiv Perua i Turske (koji su dobri, ali slabiji od Italije i Kube) je verovatno dovoljna jedna pobeda za osvajanje grupe, mada ne znam dalje koji je format takmicenja i sa kim se ukrstaju da li se pravi nova grupa (i ko je u njoj) ili se ide u 1/8 finala.

Just Do It
Nov 1st, 2006, 07:00 PM
prve cetiri ekipe idu dalje, vazno je da budemo prvi u grupi kako bi imali lakseg protivnika u sledecoj fazi, ali nije neophodno ! ;)

Tenis Srbija
Nov 3rd, 2006, 09:07 PM
SRBIJA(iCG?) - Peru 3-2

Naše su gubile sa 0-2 u setovima!!!
U trećem su imale 14-10, ali su pobedile tek sa 25-23 :eek: :eek: :eek:

Bravo šampionke!!! Samo napred!!!

Milli
Nov 3rd, 2006, 09:23 PM
:bounce: :bounce: :bounce:

I momci su upravo pobedili Nemacku...:worship:

Tenis Srbija
Nov 3rd, 2006, 09:29 PM
Nemačka u odbojci :rolleyes:
Al bravo u svakom slučaju :D

Joana
Nov 3rd, 2006, 10:30 PM
SRBIJA(iCG?) - Peru 3-2

Naše su gubile sa 0-2 u setovima!!!
U trećem su imale 14-10, ali su pobedile tek sa 25-23 :eek: :eek: :eek:

Bravo šampionke!!! Samo napred!!!

Kao film strave i užasa, došlo mi da plačem od muke u jednom trenutku. Ali kako su se izvukle na kraju, svaka čast. :worship:

Just Do It
Nov 4th, 2006, 11:15 AM
:woohoo:

Just Do It
Nov 4th, 2006, 01:07 PM
Pobedila se i Egipat, evo sada ide snimak na rts-u ! Nevera da ove Egipcanke igraju sa maramama i josh u nekim helankama-trenericama (sta god) !!!

Veceras izbacivanje iz kuce VB-a Marko ili Nikola :devil:

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 01:16 PM
Hteo si reći večeras izbacivanje Marka :lol: :D

Ma Egipćanke su... :rolleyes: Samo da pobedimo Tursku sutra :)

Ajde bre ljudi pišite...zamrla nam tema :(

Just Do It
Nov 4th, 2006, 01:50 PM
Ma Nikola napolje...lenchuga jedna !!!!!!!!!!!

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 02:06 PM
Pa to je trip... Nikola jedini tamo kontrira i zabavan je...
A svi ostali su dosadni ko CRNA ZEMLJA!!!

Samo zamisli konverzaciju Daliborke i Ene :rolleyes:

Just Do It
Nov 4th, 2006, 02:14 PM
pa jeste da smaraju ! Meni je Jadranka najzanimljivija tamo, majke mi !!! :)

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 02:16 PM
:lol: :lol: I MENI JE NAJJAČA JACA!!! :banana:
Kad je juče u ispovedaonici "Ma nalupaću ga...stoka bezobrazna..." haha

Just Do It
Nov 4th, 2006, 02:29 PM
da,da ! Ona mi je skroz 'krvava' ! Najvise volim kada tako nesto odvali, a ni sama nije svesna...tim provalama se uvek cepam :lol:

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 02:33 PM
Ma onda priča sa štapićem je xtra!!!!!!!!! :D :D :D

Ajde Jadrankaaaaaa :worship:

Just Do It
Nov 4th, 2006, 02:39 PM
stapic ? Kakav stapic ? :lol:

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 02:42 PM
NISI ČUO ZA ŠTAPIĆ??????? :eek: :eek:

hahaha...jao duga priča! Ukratko neka baba je valjda gledala neki pornić, između ostalih i pešovani, pa je tu bilo sado-mazo i između ostalog tukli su se štapom po ... a onda jedna baba rekla - aaaa jao pa ja to nisam znala!!! Sad ću ja da uzmem jedan štapić i mom Milenku (nisam zapamtio ime) da se digne...pa ću ga ja malo sa štapićem po hahah :lol: :lol: :lol:

Ana&Jelena Fan
Nov 4th, 2006, 02:48 PM
Samo da Bruslija ispadne. :devil:

Steta sto su danas Turkinje dobile Peru tako da ce nase morati igrati sutra punom snagom jer je jako bitno da udju u drugi krug sa maksimalnim brojem bodova, mada mozda i nije lose ovako jer da su i sutra glavne igracice odmarale kao danas mozda bi se opustile i tesko vratile u ritam.

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 02:58 PM
Ma padaju bre i Turkinje ;) :banana: :worship:

Shappica
Nov 4th, 2006, 04:49 PM
NISI ČUO ZA ŠTAPIĆ??????? :eek: :eek:

hahaha...jao duga priča! Ukratko neka baba je valjda gledala neki pornić, između ostalih i pešovani, pa je tu bilo sado-mazo i između ostalog tukli su se štapom po ... a onda jedna baba rekla - aaaa jao pa ja to nisam znala!!! Sad ću ja da uzmem jedan štapić i mom Milenku (nisam zapamtio ime) da se digne...pa ću ga ja malo sa štapićem po hahah :lol: :lol: :lol:

A ja mislila da si ti ozbiljan decko! :lol:

Just Do It
Nov 4th, 2006, 05:06 PM
haha extra ti je ova prica za stapic :lol:

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 06:34 PM
A ja mislila da si ti ozbiljan decko! :lol:

Ozbiljan sam kad treba da se radi :)

Al ovako nikadaaaaaaaaaaaaaa :bounce: :bounce: :lol: :lol:

A i ta priča je od Jadranke... :hehe: :haha:

Tenis Srbija
Nov 4th, 2006, 10:23 PM
Ode Marko, ode Marko, ode Marko, ode Marko :lol: :banana:

Najzad nešto dobro u VB-u...

Uz to došao neki manekenčić iz Švabske, neka "sisata" frizerka ("prešišala" Daliborku :lol:) i neka striptizeta... sačuvaj bože :rolleyes: :lol:

Ajde Jadranka!!!!!! ;)

Just Do It
Nov 5th, 2006, 12:16 AM
da, ova striptizeta je ono popularna u ns-u svi je znaju...kao 'opasna' riba ! Jaca je i dalje najbolja :D

Just Do It
Nov 5th, 2006, 12:17 AM
Marko :hug:

Tenis Srbija
Nov 5th, 2006, 03:09 PM
Dečkonja zabrinut sam za tebe...grliš Marka gejčinu :o

ccc...kuda je krenuo ovaj svet :lol:

Just Do It
Nov 5th, 2006, 05:51 PM
pa nek ide.... ;)

Ana&Jelena Fan
Nov 6th, 2006, 07:52 AM
Meni je najsmesnija Jadranka koja je ljubomorna na Daliborku. Nedavno je izjavila da je musko njoj se nikad ne bi DIGNIO :rolleyes: na Daliborku... U kokosinjac usao pevac Sava (posto od Nikole, Ivana, Edina i Djankarla zene nisu bile u "opasnosti"), sad ce da leti perje na sve strane. :lol:

Devojke zavrsile prvu fazu bez greske. :worship: U sledeca cetiri meca jos tri ili cak i dve pobede su dovoljne za polufinale sto bi bila senzacija jer smo mi tamo dosli kao sedma ekipa sa evropskog prvenstva...

Just Do It
Nov 6th, 2006, 12:34 PM
ah tesko da ce taj Sava nesto uraditi... (sa devojkama) :)

Tenis Srbija
Nov 6th, 2006, 01:31 PM
Jaca je čudo :D kad sam je čuo za "dignio" iscepao sam se :lol:

Ova što je "preSISAla" :p Daliborku je zanimljiva... svašta tu može da se desi ;)

Inače...VB je još uvek borring i još uvek ga gledam možda 10 minuta dnevno...

Just Do It
Nov 6th, 2006, 01:45 PM
ja ga gledam zbog Jace :D

Tenis Srbija
Nov 6th, 2006, 01:51 PM
Jaca je bre čudo...

Da bog da ona DIGNILA 100.000 evrića :D :D :D

Tenis Srbija
Nov 7th, 2006, 08:43 AM
Ljudiii...rano jutro, ja sam se probudio bog zna zasto...
To jest vise nije rano...prodje vreme :lol: :haha:

Nego vi sto niste iz BG-a aj da cujem nesto o nocnom zivotu vasih gradova...ako svratim da znam gde da idem :)

Shappica
Nov 7th, 2006, 01:56 PM
A gde izlazis (i sta slusas) u BGu?

Tenis Srbija
Nov 7th, 2006, 05:34 PM
Ja gde izlazim...ajde da probijem led ;)

Blay Watch, Hrabro Srce (ali ne više :rolleyes:), Drama, Roxy... i još po nekim mestima, ali retko :)

Slušam zabavnu, narodnu, tehno, stranu...i tako :) sve što vole mladi hehe :)

A sad da čujem vas?

Just Do It
Nov 7th, 2006, 06:06 PM
ah ne vredi da vam govorim gde izlazim kada ne znate nijedno mesto u NS-U :rolleyes: ! :)
Slusam sve osim repa :p

P.S ima li neko iz NS da zeli i zna da igra tenis ? Trazimsparing partnera :lol:

Tenis Srbija
Nov 8th, 2006, 10:12 AM
SVETSKO PRVENSTVO (ODBOJKASICE)
Srbija(i CG :rolleyes:) - Juzna Koreja 3-0 :eek: :eek:

Zasto imam neki ludi osecaj da nase jedno tri sata dnevno provode na doping kontroli :lol: Ovo je bre ljudi neverovatno... Deru koga stignu :D

Shappica
Nov 8th, 2006, 10:49 AM
ah ne vredi da vam govorim gde izlazim kada ne znate nijedno mesto u NS-U :rolleyes: ! :)
Slusam sve osim repa :p

Ja slusam rep (ali ne hip-hop i r'n'b, samo rep) i reggae!

Just Do It
Nov 8th, 2006, 01:57 PM
Jel si bio (bila) na 50cent ? :lol:

Shappica
Nov 8th, 2006, 04:41 PM
Nisam BILA na 50 para. Ne volim to. To je isfolirani Hip Hop, zato sam naglasila da slusam Rap, a ne hip hop!

Tenis Srbija
Nov 8th, 2006, 07:06 PM

Just Do It
Nov 8th, 2006, 07:12 PM
razlika izmedju repa i hip hopa je... :shrug: no nije ni vazno !

Ljudi da vas pitam da su vas u skoli pitali da li za matursku ekskurziju ocete da idete u Bec,Pariz ili Severnu Italiju (Firenca,Verona i Venecija) sta bi ste vi odlucili ?

Milli
Nov 8th, 2006, 07:36 PM
razlika izmedju repa i hip hopa je... :shrug: no nije ni vazno !

Ljudi da vas pitam da su vas u skoli pitali da li za matursku ekskurziju ocete da idete u Bec,Pariz ili Severnu Italiju (Firenca,Verona i Venecija) sta bi ste vi odlucili ?

Joooj...Ja bi u Pariz:D ;)

Just Do It
Nov 8th, 2006, 07:50 PM
pa i ja bi, ali u mojoj retardiranoj skoli za 2 glasa pobedila Italija !!!!!

Tenis Srbija
Nov 8th, 2006, 08:35 PM
Veruj mi najjače bi vam bilo u Beču...
Ne samo da ima hrpa "srpskih" noćnih klubova, ne samo da svi znaju srpski, nego je stvarno mesto extra do jaja...
Mada nije loše ni to krstarenje basom po Italiji! Ipak zna se da je najjača zajebancija u autobusu :D

Ja ove godine idem u Grčku... proputovanje 10 dana :woohoo: :woohoo:

Tenis Srbija
Nov 8th, 2006, 08:36 PM
Pariz na matursku :rolleyes:
Jao tamo je žešći smor!!! Šta ćete kog đavola tamo da radite? Da gledate Mona Lizu na maturskoj... ccc

Shappica
Nov 9th, 2006, 09:25 AM
Ja sam par puta bila u Italiji (i za matursku izmedjuostalog) i super je tamo! Meni je to najlepsa zemlja! (mada ja obozavam istoriju umetnosti) Ako te umetnost ne zanima ne znam dal ce ti biti zanimljivo! Al i u tom slucaju treba da se vide svi ti gradovi pogotovo Firenca i Venecija!

(hip hop je to sto gledas po MTVu - sranje, i vuce na pop! A rap je uglavnom underground i bavi se malo umnijim temama od kola, ribe, kes...)

Just Do It
Nov 9th, 2006, 01:18 PM
Pariz :inlove: Ima tu dosta toga da se vidi, a u svakom slucaju za svao vece je predvidjena diskoteka, tako da nece biti smaranja ;)

Inace, da li se zna ko je nominovan ?

BanjaLukaRS
Nov 9th, 2006, 08:07 PM
prvi MTV Music Awards 2006 za SRBIJU :rocker: :crazy: :banana: :rocker2: ::yeah: :bigclap: :bounce: :worship:

http://aleksandrakovac.com/ (VIDEO)

Joana
Nov 9th, 2006, 10:45 PM
Srpske diskoteke imate i u Srbiji. Koliko se sad kajem što sam bila svojevremeno bila povodljiva pa visila po diskotekama i blejala u hotelu a toliko je toga moglo da se vidi...

Tenis Srbija
Nov 10th, 2006, 08:46 AM
O boze... Pa zar vama na prvom mestu kod ekskurzije nije provod? Pazi nekoliko dana si sa svojim drustvom u stranoj zemlji gde nema roditelja, nema nikog poznatog... Pa to je raj!!!

Znaci u Budimpesti od cetiri dana, spavao sam samo pred polazak i to od 05 do 09 ujutru... A znamenitosti cu obilaziti sa 60 godina...Fotoaparat u ruku, babu pod drugu i skljoc, skljoc...

A sada...samo zajebancijaaaaaaaa :banana: :banana:

Just Do It
Nov 10th, 2006, 12:16 PM
pa ja idem i da vidim nesto, ali naravno i da se provedem ! ;)

Tenis Srbija
Nov 10th, 2006, 03:00 PM
Mislim idem i ja da vidim nešto ali što se tiče spomenika i ostalih stvarčica to mi je kranje NEBITNO!!! U Beogradu tolko spomenika, fontana, sokaka, znamenitosti :D

Najbitnije je društvo, a onda noćni život gradova! Zamisli odeš u Ljubljanu gde grad bukvalno umre u pet sati... :( Zato budi happy što idete u Italiju, biće vam extra u najavi!!!

Meni je lično u autobusu uvek najjače! Mada nije ni loše kad se šetaš centrom Budimpešte i nosiš majcu I'm not just perfect, I'm Serbian too :D :banana:

Milli
Nov 10th, 2006, 05:13 PM
Ahh,moja skola ide na maturske u Italiju,sto je stvarno ekstra,a u 3.godini u Grcku. Ova vlada retardi zabranili prvoj i drugoj godini put u inostranstvo, a mi taman trebali u Barselonu sa profesorkom geografije:rolleyes: A posle se kao fora zale sto vecina mladih nikad nije bila u inostranstvu:rolleyes:

Dobra je i italija,lepa zemljica...

Tenis Srbija
Nov 10th, 2006, 05:40 PM
Ahh,moja skola ide na maturske u Italiju,sto je stvarno ekstra,a u 3.godini u Grcku. Ova vlada retardi zabranili prvoj i drugoj godini put u inostranstvo, a mi taman trebali u Barselonu sa profesorkom geografije:rolleyes: A posle se kao fora zale sto vecina mladih nikad nije bila u inostranstvu:rolleyes:

Dobra je i italija,lepa zemljica...

Kod nas u školi i prva i druga idu u inostranstvo, ali to organizuju profesorke...To još uvek može, samo škola ne sme da organizuje!

Prvaci pale u Pariz, a drugaci čini mi se u London... Međutim u prvoj godini ide tek dvadesetak, a u drugoj nešto više...

Treća godina - pravac Grčka :D preko škole
A druga godina na Zlatibor tri dana za 120 evra :eek: :eek: :rolleyes: :rolleyes:
A mi smo za 150 isto toliko u Budimpešti...

Lopoviiiii :o :o :o :o :o

Milli
Nov 10th, 2006, 05:54 PM
Kod nas u školi i prva i druga idu u inostranstvo, ali to organizuju profesorke...To još uvek može, samo škola ne sme da organizuje!

Prvaci pale u Pariz, a drugaci čini mi se u London... Međutim u prvoj godini ide tek dvadesetak, a u drugoj nešto više...

Treća godina - pravac Grčka :D preko škole
A druga godina na Zlatibor tri dana za 120 evra :eek: :eek: :rolleyes: :rolleyes:
A mi smo za 150 isto toliko u Budimpešti...

Lopoviiiii :o :o :o :o :o

:eek:

Pa nisu jos zabranili,ali su rekli da ce verovatno...Kako je krenulo,dok ja stignem do maturske,bice ono "Subotica vam ne gine"...

Tenis Srbija
Nov 10th, 2006, 06:03 PM
Hahaha... :lol: :lol: Subotica je bre xtra!!! :D

Pogotovo Palić...a tamo živi Nata :p Ja bi to odma uplatio haha :D

Tenis Srbija
Nov 10th, 2006, 06:04 PM
Ma zabranjeno je kada škola organizuje van zemlje u prvoj i drugoj, ali nije zabranjeno ovo "privatno" oragnizovanje profesorki! ;)

Just Do It
Nov 10th, 2006, 06:21 PM
a to sto idu u Pariz i London vode profesorice geografije (uglavnom) i to one same traze aranzman i uglavnom puno para stavljaju u dzep ! Kod nas je geograficarka tako za 10 godina stan kupila !!!

Najbolje je ici ovako preko skole...kada cela generacija ide !

Tenis Srbija
Nov 10th, 2006, 06:57 PM
Zlatibor za 150 evra tri dana, ili Pariz za 300 pet dana?
Hmmm...baš je bolje ići preko škole :lol: :lol:

To su ti lopine kako god da okreneš...Ovako si barem pokraden i otišao si u inostranstvo. A ovako, tuga božija...

Shappica
Nov 11th, 2006, 02:30 PM
Pa kad se ide na domace lokacije ne preostaje nista drugo nego da se tih 150 ustedjenih eura popije!

Tenis Srbija
Nov 11th, 2006, 03:01 PM
Ma ja se bolje osećam pet dana u parizu za tih 300 evra, nego na Zlatiboru za 150 tri dana...Strašno!!!

E baš sam nešto računao za Zlatibor i kad bi sam organizovao izašlo bi me 60-70 evra za ta tri dana, čak i maaanje!!! Al kao gledao sam neki extrahotel...

Lopine na sve strane!!!

Tenis Srbija
Nov 11th, 2006, 03:03 PM
SVETSKO PRVENSTVO ODBOJKA (DEVOJKE)

Srbija (i CG!?) - Japan 2-3 :sad: :sad: :( :(

Vodile su 2-0, ali su se onda utronjale i izgubile...baš mi je bilo žao. A mogle su da ih otkinu laganezi sa 3-0. Al jbg 7000 navijača navijaju ko ludi, a naše sve klinke...ko zna dal su ikad igrale pred tolko ljudi!

Nema veze, samo napred sutra pada kineski Tajpeh 3-0!!! :)

Just Do It
Nov 11th, 2006, 06:22 PM
igraju u 05:00 :rolleyes:

Nikola ili Karlo ? :devil:

Milli
Nov 11th, 2006, 09:27 PM
Ko je izasao,ja nisam gledala??

Just Do It
Nov 11th, 2006, 09:44 PM
Karlo...a najnovija vest da svi ukucani (osim Mikija) koji su do sada ispali mogu da se vrate u kucu ! Masa glasa i ko dobije najvise glasova vraca se u kucu !

Moj glas ide Anamariji, a ne bi se bunio ni da Maja ponovo udje u kucu :p

Tenis Srbija
Nov 11th, 2006, 10:03 PM
Najzad je otišao i Sveta... :lol:

Anamarija ili Maja!!!!!! Brzo natrag u kuću! One su jedine zanimljive... zamisli vrati se Marko :rolleyes: :rolleyes:

Kad će bre ova smaračica Ena više da ispadne? Smoorčina žešća!!! :o :o još je i naložena do bola...

Just Do It
Nov 12th, 2006, 08:51 AM
Kako su odbojkasice igrale ???

Zamisli vrate Veselinu :haha:

Tenis Srbija
Nov 12th, 2006, 12:57 PM

Srbija (i CG?!) - Kineski Tajpeh 3-2 :banana: :woohoo:

POLUFINALE:

SRBIJA - BRAZILA

Ajmo devojkeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :worship: :worship:

Just Do It
Nov 12th, 2006, 06:24 PM
OH BRAZILKE :scared:

Tenis Srbija
Nov 15th, 2006, 11:36 PM

POLUFINALE: Srbija - Brazila 1-3 :( :sad: :hug:

Nema veze...lavice su u svakom slučaju! Za treće mesto protiv Italijanki koje su tukle laganezzi :p sa 3-1! Ajmo devojke!!! :worship:

Milli
Nov 16th, 2006, 08:33 PM

POLUFINALE: Srbija - Brazila 1-3 :( :sad: :hug:

Nema veze...lavice su u svakom slučaju! Za treće mesto protiv Italijanki koje su tukle laganezzi :p sa 3-1! Ajmo devojke!!! :worship:

3-0;) :bounce: :bounce: :banana:

Eeee a ja hocu Majuuuuuuuu nazad u kucu:sad: :sad: Sad mi nedostaje kad je izasla,nema k'o da bude sizofrenicar:sad: :D

Tenis Srbija
Nov 16th, 2006, 10:31 PM
Majo vrati seeee :D

Just Do It
Nov 17th, 2006, 09:31 AM
Bronza ;)

Jadranka je nominovana :scared:
Drzi se Jaco :lol:

Milli
Nov 18th, 2006, 08:42 AM
Bronza ;)

Jadranka je nominovana :scared:
Drzi se Jaco :lol:

U jeee al ti volis tu jadranku;) Pa dobra je ona....Al ja navijam za Edina...Nikola smara:rolleyes:

Tenis Srbija
Nov 18th, 2006, 02:20 PM
Novi biseri by madam Jaca

Jaca - "Dragana da si ti muško ti bi je..la sve što nosi suknju"
Dragana - "A bi što da ne. Mada ne bi čupavo, to mi je odvratno"
Jaca - "Juu...pa te dlakave su najžešće. Ja bi to bacila u kadu, dobro izribala, nagu..la i ajd ćao"

:haha: :haha: :lol: :lol: :haha: :haha: :lol: :lol:

Žena je konzaaaaa...a i još bacila oko na Savu, ili njegovog tatu :D

Just Do It
Nov 18th, 2006, 07:47 PM
JACA ZAKON ! Prezivela je nominacije... :worship:

P.S da li neko konta sta ce Sanja i Nikola sa Majom u onoj sobi :confused:

Milli
Nov 18th, 2006, 08:45 PM
zamisli vrati se Marko :rolleyes: :rolleyes:

De si ga spominjao:mad: :p Vratio se smor

Just Do It
Nov 18th, 2006, 08:52 PM
.Nas VB - prvi serijal je verna replika britanskog sestog serijala (2005) sa veoma malim modifikacijama - prostorija u kojoj se nalaze troje ukucana je 'Secret Garden' iliti 'Tajna basta', ideja je da podseca na Rajski vrt, mada ocigledno zbog niskog budzeta, scenografija i kostimografija nece biti ispostovani u potpunosti...Jedan od ukucana u 'kuci' ce, po tajnom zadatku, jedini znati za postojanje 'tajne sobe' i morace da ih snabdeva svim potrepstinama, brine o njihovoj ishrani i higijeni (sprovodi ih do kupatila) a da to niko od ostalih ukucana ne sazna, odnosno da se postojanje tajne prostorije i ovo troje ukucana ne otkrije...Po isteku 3 dana, ukucanin koji je imao tajni zadatak morace da odluci koje dvoje ulazi ponovo u kucu..

Eto to je ta misterija, samo ne kontam kako ce ovo troje izdrzati u toj sobici 3 dana ?

Just Do It
Nov 18th, 2006, 08:52 PM
Cim ga nominuju Marko leti napolje !!! :mad:

Tenis Srbija
Nov 18th, 2006, 09:28 PM
Marko se vratio :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o x 100000000000000

Tenis Srbija
Nov 18th, 2006, 09:31 PM
Veliki Brat je postao strašna stvar! Izbacili su favorita Nikolu samo zato što je u pitanju B92, koji se toliko srozao što se tiče VB da je to strašno. Sve propust za propustom...strašno!!! A izbacivanje Nikole je vrhunac bezobrazluka. Šta kao više ljudi je glasalo za njega nego za onu striptizetu...ma nije nego!!! Ua buđava 92-dvojka...

Bolje da su dali PALMI da to organziju...bilo bi bolje :lol:

Sve u svemu katastrofa...jadno, bedno i očajno!

Just Do It
Nov 19th, 2006, 09:25 AM
Da, uzas su ovo organizovali ! No, meni je samo drago sto je Jaca ostala :)

Tenis Srbija
Nov 19th, 2006, 12:16 PM
Jacoooo :banana: :banana: :banana:

Just Do It
Nov 19th, 2006, 08:18 PM
ne kontam...o kome pricas ? :D

Tenis Srbija
Nov 20th, 2006, 07:10 PM
Bokash slažem se sa tobom...od reči do reči!

Uskoro će na sajtu Tenis Srbija biti veliki tekst ZAŠTO ANA NEĆE DA IGRA ZA REPREZENTACIJU u kojem sam odlučio da otkrijem sve što znam u vezi relacije JJ - AI pa nek se one ljute. Šta da im ja radim. Ja sam pokušao prevarom da ih dovedem na isto mesto, da pokušam da ih pomirim ali ne vredi... E pa onda zašto kriti nešto što znaju neki ljudi (među njima i ja) a skoro celokupnu ostalo javnost obmanjivati - ma dobre smo mi, ovo, ono...

Videćete uostalom...

Just Do It
Nov 21st, 2006, 06:25 PM
e da vas pitam da li neko zna kako mogu da napravim avatar od neke slike ali da npr. isecem samo glavu !? Znaci imam celu sliku i ja ocu samo glavu da isecem i od toga avatar da napravim...u kom to programu mogu da uradim i sto je jos veci problem kako onda tu 'glavu' da sacuvam ? :lol:

Tenis Srbija
Nov 22nd, 2006, 12:25 AM
Microsoft Officed Picture Manager..."Edit Picture"..."Crop" - kada klikneš na "Crop" videćeš na svakom uglu će biti zaglavlje i njih spuštaš po slici sve dok ne dobiješ željeni kvadratić... Potom ideš samo na "X" i sam će ti ponuditi da spasiš sliku... Ukratko ;)

Just Do It
Nov 22nd, 2006, 05:06 PM
huh ajde da pokusam ... :lol:

BanjaLukaRS
Nov 22nd, 2006, 09:08 PM
Jelena Dokić oteta u Zagrebu

Jelena Dokić oteta u Zagrebu Jelena Dokić, nekada četvrta teniserka svijeta, navodno je nestala u Zagrebu, a njen otac Damir Dokić optužuje bivšeg Jeleninog trenera Bornu Bikića i njegovog brata Tina, bivšeg Jeleninog dečka, da su je oteli.

"Vrlo sam zabrinut za svoju kćer. Jelena nikad neće priznati da je oteta ili prisiljena ostati u Zagrebu, ali mislim da je jasno da braća Bikić stoje iza ovog", prenosi "Eurosport".

Dokić je trenirala u Njemačkoj s bivšim hrvatskim teniserom Nikolom Pilićem prije nego što je otputovala u Zagreb, a njen otac je uvjeren da bi mu se u normalnim okolnostima Jelena iz Zagreba javila.

Beogradski list "Kurir" navodi da se Jelena javila majci kako bi joj rekla da se neće vratiti u Njemačku, iako je samo dan ranije rekla da je u Zagreb otišla samo po odjeću za zimu.

Bivša polufinalistkinja Wimbldona trenutno zauzima 583. mjesto na WTA listi i pokušava se vratiti u formu nakon mnogo ozljeda, dok je njen otac Damir nekoliko puta bio udaljen s WTA turnira zbog svog ponašanja.

Tenis Srbija
Nov 22nd, 2006, 10:38 PM
Ajde vi što gledate VB da raportirate šta se dešavalo u protekla četiri dana... Nisam gledao :D Bojkotujem :p Mada nisam se ni setio da gledam :lol: Postao je smoooooooooor :)

Milli
Nov 23rd, 2006, 12:37 PM
Jelena Dokić oteta u Zagrebu

Jelena Dokić oteta u Zagrebu Jelena Dokić, nekada četvrta teniserka svijeta, navodno je nestala u Zagrebu, a njen otac Damir Dokić optužuje bivšeg Jeleninog trenera Bornu Bikića i njegovog brata Tina, bivšeg Jeleninog dečka, da su je oteli.

"Vrlo sam zabrinut za svoju kćer. Jelena nikad neće priznati da je oteta ili prisiljena ostati u Zagrebu, ali mislim da je jasno da braća Bikić stoje iza ovog", prenosi "Eurosport".

Dokić je trenirala u Njemačkoj s bivšim hrvatskim teniserom Nikolom Pilićem prije nego što je otputovala u Zagreb, a njen otac je uvjeren da bi mu se u normalnim okolnostima Jelena iz Zagreba javila.

Beogradski list "Kurir" navodi da se Jelena javila majci kako bi joj rekla da se neće vratiti u Njemačku, iako je samo dan ranije rekla da je u Zagreb otišla samo po odjeću za zimu.

Bivša polufinalistkinja Wimbldona trenutno zauzima 583. mjesto na WTA listi i pokušava se vratiti u formu nakon mnogo ozljeda, dok je njen otac Damir nekoliko puta bio udaljen s WTA turnira zbog svog ponašanja.

Rece Damir Dokic,a prenese Kurir...enough said:rolleyes: :rolleyes:

A u Velikom Bratu se vratili Nikola,Maja(:bounce: ) i Sanja...Sava se pretvarao da je bolestan,spremali radovana treceg...Imas sve na sajtu valjda;)

Just Do It
Nov 23rd, 2006, 05:11 PM
ma nije Jelena Dokic oteta...ali ipak otisla je iz teniskog kampa u Minhenu posle 7 nedelja rada ! Niko ne zna zasto se nije vratila posle 3 dana kao sto je i bilo dogovoreno ! Nesto tu smrdi...garant je Bikici ucenjuju !!!

Veceras nominacije :devil:

Tenis Srbija
Nov 23rd, 2006, 08:01 PM
Jelena Dokić - SMORRING!!!
Veliki BRAT - SMORRING!!!

Odbojkaši - :woohoo:
Mislim š'a reći? Odbojkaška nacija... Ajde plavi (il crveni...šta god :rolleyes: ) :worship:

Ana&Jelena Fan
Nov 24th, 2006, 06:04 AM
Jelena Dokić - SMORRING!!!
Veliki BRAT - SMORRING!!!

Odbojkaši - :woohoo:
Mislim š'a reći? Odbojkaška nacija... Ajde plavi (il crveni...šta god :rolleyes: ) :worship:

Potpuno se slazem... Neki pametni reditelj bi trebalo da juri Jelenu i da otkupi prava da ekranizuje njenu biografiju, bila bi to zesca sapunica...

VB je oduvek bio bez nekih cvrstih pravila, ali ova desavanja poslednjih dana, glasajte da izbacite ovog ili onog, a mi cemo ga vratiti u kucu su malo preterana i podcenjuju inteligenciju gledalaca, a i likovi su previse prazni...

A odbojkasi, mis`im sta reci... :bounce:

Tenis Srbija
Nov 24th, 2006, 12:01 PM
:lol: Potpuno se slažem :lol:

Just Do It
Nov 24th, 2006, 01:12 PM
Sanja napolje :devil:
Drzi se Jaco ;)

Tenis Srbija
Nov 24th, 2006, 02:07 PM
Ko je uopšte nominovan?

Sanja je simpatična, ima mozga, ali je nažalost dosadna...

Belco
Nov 24th, 2006, 04:22 PM
Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuka

Just Do It
Nov 24th, 2006, 05:50 PM
Sanja, Saska, Jaca i Ivan su nominovani :p

Tenis Srbija
Nov 24th, 2006, 06:43 PM
Oh najzad nominovaše i budućeg serijskog ubicu Ivana :lol:
Opet Jacu... :bigcry:

Just Do It
Nov 24th, 2006, 07:03 PM
jooooooooooj Luka, neces verovati ali majke mi danas sam sa sestrom pricao da me (nas) Ivan podseca na serijskog ubicu...onaj pogled UBIJA !!!

http://www.emotion.co.yu/forum/viewtopic.php?t=1743&start=15

Tenis Srbija
Nov 24th, 2006, 07:12 PM
:haha: :haha:

Tenis Srbija
Nov 25th, 2006, 12:58 AM
Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuka

How may I help you... :rolleyes: :D :lol:

Just Do It
Nov 26th, 2006, 06:35 PM
jel ja to vidim engleski ovde ? :fiery: :lol:
E ljud taman sam se snasao oko onoga za avatar, a sada mi treba nova pomoc...kako da sacuvam youtube video koji odgledam ? :D

Tenis Srbija
Nov 27th, 2006, 09:14 AM
jel ja to vidim engleski ovde ? :fiery: :lol:

Engleski? Ma joook... :rolleyes: :lol:

:p :tape: :ras:

Tenis Srbija
Nov 27th, 2006, 06:22 PM
Ljudi, jel se i vama cini da se Anin sajt pretvara u vodic po
restoranima i dobroj hrani?
Jel gostovala vec u "Kuvati srcem"?:rolleyes: Ne pratim bas.:o
Ako ovako nastavi ima da prejebe Voki Kostica, Dzejmi Olivera i ekipu.:help:

:lol: :lol:

Moram priznati da sam isto pomislio... haha :D

Just Do It
Nov 27th, 2006, 06:57 PM
Jel ste gledali Anu na pinku u nedelju, gostovala je u nekoj emisiji... ? :lol:

Just Do It
Nov 27th, 2006, 07:16 PM
E ljudi da li vi mozda imate onaj Teniski kanal...ja bi da nabavim taj kanal ali moja kablovska ga ne podrzava...zanima me da li ga uopste neka kablovska mreza u Srbiji ima u ponudi ?

Tenis Srbija
Nov 27th, 2006, 07:17 PM
Jel ste gledali Anu na pinku u nedelju, gostovala je u nekoj emisiji... ? :lol:

Čuo sam za to na Cbox kod mene na sajtu...
Jedino što znam je da je napisala "NEVER KEEP SMILEING" što ne samo da nema značenje :lol: već je i SMILEING gramatički neispravno :D

Al ipak slatkiš je pa joj se oprašta :p

Tenis Srbija
Nov 27th, 2006, 07:19 PM
E ljudi da li vi mozda imate onaj Teniski kanal...ja bi da nabavim taj kanal ali moja kablovska ga ne podrzava...zanima me da li ga uopste neka kablovska mreza u Srbiji ima u ponudi ?

Taj kanal ne postoji u kablovskoj ponudi u Srbiji. Nema ga ni na analognim satelitskim antenama, već samo na digitalno. Ja sam čuo da je kanal živa dosada...

PretendeP
Nov 28th, 2006, 03:32 AM
Čuo sam za to na Cbox kod mene na sajtu...
Jedino što znam je da je napisala "NEVER KEEP SMILEING" što ne samo da nema značenje :lol: već je i SMILEING gramatički neispravno :D

Al ipak slatkiš je pa joj se oprašta :p

a cini mi se da je bas tako i trebalo da se napise da bi se ti nasmejao kada procitas i definitivno ne ispunis "never keep smiling" :) e sad, nisam gledao emisiju tako da ne znam kako se sve izdesavalo ... uglavnom meni se najvise svidja to objasenjenje:) mislim , zna ana dovoljno engleski da zna sta znaci never i keep , ako pretpostavimo da ne zna kako se pise smiling...

poz

Tenis Srbija
Nov 28th, 2006, 12:01 PM
a cini mi se da je bas tako i trebalo da se napise da bi se ti nasmejao kada procitas i definitivno ne ispunis "never keep smiling" :) e sad, nisam gledao emisiju tako da ne znam kako se sve izdesavalo ... uglavnom meni se najvise svidja to objasenjenje:) mislim , zna ana dovoljno engleski da zna sta znaci never i keep , ako pretpostavimo da ne zna kako se pise smiling...

poz

"Never keep smileing" nema značenje :tape: :shrug: :scratch:
Tako da ne znam šta ja to nisam ispuno :D

P.S. Nisam se smejao... :p

Just Do It
Nov 28th, 2006, 05:50 PM
pa ja sam gledao emisiju i to nisam uopste video :shrug: U svakom slucaju bila je pola metra vislja od voditeljke i to je izgledalo jako smesno :lol:

Tenis Srbija
Nov 28th, 2006, 06:18 PM
Ana je visooooka :p :D

Just Do It
Nov 28th, 2006, 08:49 PM
Pa da, krupna je...obukla je neku haljinu u kojoj je OGROMNA ! Plus je i na stiklama bila :p

Tenis Srbija
Nov 28th, 2006, 09:25 PM
Ajd kad smo već kod te teme...al ljudi će misliti da ne volim Anu :(
Ma what a hell...

Ana je stvarno ogromna. Al ne debela il tako nešto (mada može mršavija da bude :) ). Jako je visoka, i ima baš jake noge. Slatka je do bola, al kad je osoba tolika, nekako nije to to :sad: :( Jako je simpatična. Iako je stidljiva, uvek započne razgovor sa bilo kim. Znate ono kao sva je fina, al nije mutava il tako nešto. Ono što mi uvek kod nje ostavlja utisak je stisak ruke :D Uvek me samo dodirne, kao da ne želi da se povredi :lol: Sve u svemu cooool :)

Što se tiče Jankovićeve ona je komunikativna do bola! Iako nije "lepa" (ukusi su različiti), zrači prostorijom uvek je extra skockana i ostavlja super utisak. Priča o svemu i svačemu... Mada ume nekada da odreaguje preterano :o Čuo sam da se sa njom ne treba svađati . Prirodna je i to mi se kod nje najviše sviđa... Što se tiče građe JJ je kao obična devojka. Telo za najvišu ocenu. Zaista bez greške... :p

Sjajne devojke :) :) :)

Gavri
Nov 28th, 2006, 10:35 PM
Tenis Srbija na delu sajta gde je chat kada se klikne dobijam trojanca na kompu.Vidi ako mozes to da sredis.

Tenis Srbija
Nov 28th, 2006, 11:44 PM
Ma i bolje ti je da ne ideš na chat :D Veruj mi :lol:

Just Do It
Nov 29th, 2006, 06:27 PM
:lol: i meni se desava to na nekim sajtovima kad otvorim chat box...koji antivirus imas...ako je kasperski onda je do njega !

Tenis Srbija
Dec 5th, 2006, 12:59 PM
Hmmm...dobro je što neko i uopšte piše ovde :(

Nego ajd ljudi kratak rezime VB-a u prošlih nedelju-dve... Uopšte nisam gledao :rolleyes:

Znam samo da je Majoslavka opet ispala... :bigcry: :bigcry:

Just Do It
Dec 5th, 2006, 05:35 PM
Pa ono samo ti i ja postujemo ovde...nema nikoga, ponekad 'svrati' neko ali slabo. Da li je moguce da na ovom forumu samo 3-4 ljudi prica srpski ???

Tenis Srbija
Dec 5th, 2006, 06:34 PM
:o

Ana&Jelena Fan
Dec 6th, 2006, 08:15 AM
Vise-manje je bokash sve lepo napisao i nemam puno sta da dodam na to. Nadam se da je to Jeca napisala iz najboljih namera, a ne iz razloga da prikaze javnosti kako je ona dobra, a Ana losa. Ja ne mogu zamisliti da obe igraju zajedno, ali se nadam da bi do proleca Vojcica mogla uci u prvih 200 pa da cak i bez Ane pokusamo do razigravanja...

U VB svi nominovani osim Save (koji je odbio da ispunjava zadatak pa se ocekivalo da ce bas on biti nominovan, a ispade on zasticen) - zasto su nominovani nemam pojma. Ako je verovati forumu najveci kandidat da ispadne je Cmarko, a mnogi bi prvo da izbace Enu jer je on rekao da ne bi mogao bez Ene i da bi sam izasao ako nje ne bi bilo u kuci. :rolleyes:

Moja trenutna lista favorita:
- Nikola - najbolji fazoni
- Aleksandra - suprotstavila se onom glupsonu i ima zdrave stavove
- Dragana - tako je pateticna da je slatka
- Ivan - previse dosadan, ali ovi koji su ispod njega su gori
- Daliborka - opala u mojim ocima u poslednje vreme uvlaceci se Cmarku
- Jadranka - vise ne pripada ovde
- Edin - ljigav
- Sava - ljigav i glup
- Ena - s kim si takav si
- Marko - :tape:

Tenis Srbija
Dec 6th, 2006, 01:48 PM
Bokash nismo mi "crveni", već smo još uvek "plavi". "Crveni" smo samo u fudbalu, a to ne mora da znači da će i sve ostale reprezentacije da krenu njihovim stopama ;)

Milli
Dec 6th, 2006, 06:53 PM
Ena & Marko---> napoljeeeeee:fiery: :fiery: :fiery:
Kako neko moze da zadrzi Marka (Cmarka:lol: ) kad je takav retard, nevidjeno. Joooj Luka,svasta se izdesavalo tamo breee...Uglavnom, mozda je Saska striptizeta ili stagod ali ona ima najvise razuma od svih njih.
Daca nema karakter (i pri tom ne mislim na "karakter" o kome su pricali u onoj njihovoj radio emisiji:eek: ) da se suprodstavi Marku, odnosno ne mora da mu se suprodstavlja, moze samo da ga ignorise, ali da mu se cepi...pfff
Sava je,pa moram priznati, prilicno razmazen. Nije dosao u VB da bi on odlucivao o stvarima, kad se prijavio trebao je da zna sta ga ceka a ovako.. Sve u svemu, VB je takooo poceo da smara, samo tako.

Just Do It
Dec 6th, 2006, 08:19 PM
smara vb kada imaju glupe zadatke ! Inace da li Danica Krstajic ima prava i sledece godine da igra za nas fed cup ?

Tenis Srbija
Dec 6th, 2006, 10:58 PM
Nema para u najavi... :lol: :lol: :lol:

Samo nek oni igraju, makar i u fluoroscentno žutim dresovima :p

Shappica
Dec 7th, 2006, 12:51 PM
A u kojoj grupi nase sad igraju? Zar nisu prosle god nesto ispale iz svega?

Tenis Srbija
Dec 7th, 2006, 02:36 PM
ccc...šapice pa zar to da ne znaš :eek:

"Crvene" (haha...kako ovo smešno zvuči :lol: ) igraju u I Evroafričkoj zoni. Prošle godine su igrale finale (za plasman u play-off za Svetsku grupu B) ali su izgubile u neverovatno neizvesnom meču od Izraelki (najjače reprezentacije po sastavu!).

Tako da nikako nisu "ispale iz svega" :lol: :p :rolleyes: