PDA

View Full Version : Novac za Jelenu! (Novosti 01.06.2005)

blablabla
Jun 2nd, 2005, 07:08 AM
Novac za Jelenu!
A. P. 01.06.2005, 18:27:21

I POSLE Bikića - Bikić! Tek što su se mnogi domaći navijači obradovali posle vesti, da hrvatski teniski "stručnjak" Borna Bikić više ne radi sa Jelenom Dokić, iz Zagreba su stigle informaciju koje ukazuju da pogubna saradnja nekada najbolje srpske teniserke i mladog trenera možda još nije završena.
Po rečima dirketora "Zagreb Lejdis Opena" Ive Majoli, Bikić je tražio po 25.000 evra za učešće Jelene Dokić i njegove nove štićenice najbolje hrvatske igračice Karoline Šprem.
- Javio se putem SMS-a i tražio po 25.000 evra i plus 10.000, ako Špremova osvoji turnir. Oni sada mogu to da negiraju koliko hoće, ali ja sam te poruke sačuvala u telefonu - objašnjava Iva Majoli.
Nekada prva hrvatska teniserka je ipak iznenađenja, da Jelena Dokić nije ni znala da je Bikić tražio novac za njeno učešće na zagrebačkom turniru.
- Za nastup Dokićeve je tražio posebne uslove, a koliko sam čula devojka ne zna ništa oko cele te priče - priznaje Majoli.
Da li Jelena i dalje sarađuje sa Bornom Bikićem (po svemu sudeći je i dalje u ljubavnoj vezi sa njegovim mlađim bratom Tinom), ili je Hrvat samo iskoristio ime naše teniserke da bi došao do para, pokazaće naredni dani...

Da li Jelena i dalje sarađuje sa Bornom Bikićem (po svemu sudeći je i dalje u ljubavnoj vezi sa njegovim mlađim bratom Tinom), ili je Hrvat samo iskoristio ime naše teniserke da bi došao do para, pokazaće naredni dani...

SOURCE: http://www.novosti.co.yu/vest.php?vest=41034&rubrika=Sport

King Aaron
Jun 2nd, 2005, 03:41 PM
Can anyone translate? :confused:

blablabla
Jun 2nd, 2005, 04:26 PM
coach sent sms demanding money for her and sprems particpation in the zag event but neither of the players apparently knew about it...

King Aaron
Jun 3rd, 2005, 04:34 PM
Oh...thanks. I think I read about this @ GM too.