PDA

View Full Version : Commitments

Jakub
Jun 30th, 2004, 08:23 AM
MAIN DRAW:

1. Myskina
2. Smashnova-Pistolesi
3. Farina-Elia
4. Pierce
5. Safina
6. Medina-Garringues
7. Serna
8.Benesova
9.Garbin
10. Barna An.
11.Koukalova
12. Marrero
13.Strycova
14.Parra
15.Kurhajcova
16.Ruano-Pascual
17.Srebotnik
18. Weingartner
19.Sucha
20.Camerin
21.Duchevina
22. Orbetello winner
23.Cuneo winner
24. WC Gold/Silver
25.WC
26.WC
27-30. Q
31-32. BYE

Jakub
Jun 30th, 2004, 08:28 AM
QUALIFICATIONS:

1.Penetta
2.Czink
3.Stosur
4.Cervanova
5.Groenefeld
6.Perebiynis
7.Nagyova
8.Svensson
9.Beltrame
10.Vakulenko
11.Cohen-Aloro
12.Jugic-Salkic
13.Vinci
14.Grande
15. Schwartz
16.Mikaelian
17.Talaja
18.Washington
19.Rittner
20.Gagliardi
21.Birnerova
22.Beygelzimer
23.Pichet
24.Ondraskova
25.Martinez-Granados
26.Diaz-Oliva
27.Fontannafreda winner
28.Stuttgart winner
29-32. WC

Tompier
Jun 30th, 2004, 10:31 AM
Mam nadzieje, że tym razem się nie mylisz :rolleyes:

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 10:55 AM
Mam nadzieje, że tym razem się nie mylisz :rolleyes:

Tym razem? :p

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:03 AM
no w zeszłym roku też podobno chrzanił że Mary przyjeżdża :worship: :rolleyes:

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:04 AM
Na szczęście ja tego nie widziałem bo mnie nie było jeszcze na wtaworld

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 11:05 AM
Na szczęście ja tego nie widziałem bo mnie nie było jeszcze na wtaworld

I dobrze. Pewnie byś tego nie przeżył biedaku :lol:

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:06 AM
kto inny by nie przeżył ;)

Jakub
Jun 30th, 2004, 11:29 AM
Mam nadzieje, że tym razem się nie mylisz :rolleyes:dziwisz mnie człowieku, w ogóle ciebie nie znam, a ty tymczasem na siłe szukasz zaczepki, nie masz nic ciekawszego do roboty. :rolleyes:
naprawdę szkoda mi czasu na takie coś.

uwierz mi, chciałbym sie mylić, jak pomyśle, ze taki ktoś jak ty bedzie miec szanse na żywo zobaczyć osobę, której kibicuje.

kto inny by nie przeżył ;)
to też pewnie taki specyficzny humor :rolleyes:

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 11:34 AM
Kolejna wymiana zdań. Jak na razie 1-1

Pierwszy punkt dla Tomka za to, że udało mu się sprowokować Kubę
Drugi dla Kuby, za to, że ośmielił się nazwać Tomka rzeczą ("Takie coś jak ty")

Dawać chłopcy, czekam na więcej ;)

Jakub
Jun 30th, 2004, 11:41 AM
z mojej strony nie bedzie wiecej.

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:44 AM
dziwisz mnie człowieku, w ogóle ciebie nie znam, a ty tymczasem na siłe szukasz zaczepki, nie masz nic ciekawszego do roboty. :rolleyes:

A mnie jeszcze bardzie dziwi ktoś kto pisze niepotwierdzone bzury z księżyca "bullshit" jak to ktoś nazwał, na jednym z największych boardów sportowych w sieci. I nawet nie będe się produkował na temat ile i co mam do roboty śmieszny człowieczku, twojej osobie poświęciłem z 3 posty z ok 2400 i to o 3 za dużo.

uwierz mi, chciałbym sie mylić, jak pomyśle, ze taki ktoś jak ty bedzie miec szanse na żywo zobaczyć osobę, której kibicuje.
Przed chwilką napisałeś, że "W OGÓLE MNIE NIE ZNASZ" a teraz coś takiego, czyli do pisania bezmyślnych bzdur dochodzi jeszcze brak konsekwencji <lol> typowe.

Jesteś jedyną osobą która się tego czepia a ja zasze patrze na to kto do mnie mówi więc oczywiście się nie przejmuje.

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:47 AM
Kolejna wymiana zdań. Jak na razie 1-1

Pierwszy punkt dla Tomka za to, że udało mu się sprowokować Kubę
Drugi dla Kuby, za to, że ośmielił się nazwać Tomka rzeczą ("Takie coś jak ty")

Dawać chłopcy, czekam na więcej ;)

A ty nie bądź śmieszny z tym niewiem wyliczaniem i jakbyś czytał uważnie to byś zobaczył, że nie nazwał mnie rzeczą. :rolleyes:

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:49 AM
twojej osobie poświęciłem z 3 posty z ok 2400 i to o 3 za dużo.

Sorki z 2450 ale jak mówie za dużo...

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 11:53 AM
A ty nie bądź śmieszny z tym niewiem wyliczaniem i jakbyś czytał uważnie to byś zobaczył, że nie nazwał mnie rzeczą. :rolleyes:

Kurwa, bo edytował swojego posta!!!!

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:54 AM

Aha wierze ci i ty uwierz mi jak wyrażam swoje ubolewanie nad tym, że Marta nie da ci powodów do radości w ciągu najbliższych 10 lat swojej kariery i cieszę się że wynagradzasz to sobie pod jej imieniem w games to pewnie pomaga.

END

Tompier
Jun 30th, 2004, 11:55 AM
Kurwa, bo edytował swojego posta!!!!

Widzisz ? co nagle to po diable.

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 11:59 AM
Widzisz ? co nagle to po diable.

Nie moja wina ze Kubuś się rozmyślił... Było napisane "takie coś jak ty"

Wojtek
Jun 30th, 2004, 12:02 PM
Nowy rozdział w walkach Polaków na tym boardzie. Po mnie i Sebastianie, teraz Tomek i Kuba.

cool_olga
Jun 30th, 2004, 12:13 PM
Hej Kuba, Wojtek, Tompier, St Sebastian

Po co sie chłopcy kłocicie :p

Myskina przyjeżdża znowu? :eek: To się zaskoczyłam. nie wiem czy sie cieszyć bo troche mnie dziwi, ona w tym sezonie wogóle Tier III nie grała i mówiła o graniu mniej i że nie wraca juz na ziemię. Nie chce się przdwcześnie cieszyć ...

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 12:16 PM
Nowy rozdział w walkach Polaków na tym boardzie. Po mnie i Sebastianie, teraz Tomek i Kuba.

Jakie walki...Wypraszam sobie - ja z nikim nie walczyłem :p
A Tomasz to człowiek o gołębim sercu :p więc też nawet nie pomyślałby o jakimkolwiek konflikcie :p

Cześć Olga! :bigwave:
Dla mnie też obecność Myskiny jest największą niespodzianką i jednocześnie najbardziej wątpliwą informacją.

Tompier
Jun 30th, 2004, 12:17 PM
heya cool_olga wiesz że Myskina wpadła na mnie na mąciaku ;) ?

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 12:24 PM

Kurwa, już się nie chwal... Pewnie Anastasia ma do dziś koszmary :p

Wojtek
Jun 30th, 2004, 12:30 PM
Hej Kuba, Wojtek, Tompier, St Sebastian

Po co sie chłopcy kłocicie :p

Myskina przyjeżdża znowu? :eek: To się zaskoczyłam. nie wiem czy sie cieszyć bo troche mnie dziwi, ona w tym sezonie wogóle Tier III nie grała i mówiła o graniu mniej i że nie wraca juz na ziemię. Nie chce się przdwcześnie cieszyć ...Troche to dziwne :p bo do Wawy nie przyjechała a do sopotu tak. No ale ona jest królowa kotró ziemnych. ;)

Tompier
Jun 30th, 2004, 12:40 PM
Kurwa, już się nie chwal... Pewnie Anastasia ma do dziś koszmary :p

myślisz że przez to odpadła tak szybko wtedy w Sopocie :eek: :)

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 12:43 PM
Troche to dziwne :p bo do Wawy nie przyjechała a do sopotu tak. No ale ona jest królowa kotró ziemnych. ;)

Pewnie Krauze lepiej płaci :p

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 12:45 PM
myślisz że przez to odpadła tak szybko wtedy w Sopocie :eek: :)

Niewątpliwie :) Musiała upozorować kontuzje żeby mieć powód do ucieczki z Sopotu. Bała się że znowu może cię spotkać...

cool_olga
Jun 30th, 2004, 01:06 PM
Że co przepraszam? :rolleyes: Co to maciak sorki? :p

Wojtek
Jun 30th, 2004, 01:27 PM
Jak idziesz od kolejki na korty to przez Monte Cassino na koncu MC jest molo- oto cały mąciak

Tompier
Jun 30th, 2004, 01:27 PM
Deptak Monte Cassino - wizytówka Sopotu :) kafejki, artyści itd
Ide z kumplem na mecz chyba Ferrero, tak ! Pełno ludzi jak zwykle odwracam się przez ramię mówie coś do kumpla z powrotem przed siebie i zderzyłem się z Myskiną :) Ona taka zgarbiona jakaś szła chyba się śpieszyła patrzała na obrazy, może chciała coś kupić :)

Wojtek
Jun 30th, 2004, 01:28 PM
Sorry Tomek byłem pierwszy :devil:

Tompier
Jun 30th, 2004, 01:30 PM
Ale to co ja napisałem bardziej się Oldze spodoba :p ;)

cool_olga
Jun 30th, 2004, 01:36 PM
Ale fajnie Ci :p Ja chcę ją zobaczyc na żywo w końcu..Żeby sie znowu nie wycofała bo się tym razem naprawde wkurze...Nawet lepiej w sumie żeby do Sopotu niż Warszawy przyjechała, mniejszy turniej.

A tu chociaż można sobie treningi oglądać czy nie bo w Warszawie ta ochrona powariowała.

Tompier, Ola mów mi

cool_olga
Jun 30th, 2004, 01:38 PM
szła chyba się śpieszyła patrzała na obrazy

szyscy tam na wybrzeżu mówia patrzała a nie patrzyła? :rolleyes:

Myron.Bolitar
Jun 30th, 2004, 01:40 PM
a tak w ogóle to jest MONCIAK (tylko nie bijcie :sad: )

Wojtek
Jun 30th, 2004, 01:42 PM
Ale fajnie Ci :p Ja chcę ją zobaczyc na żywo w końcu..Żeby sie znowu nie wycofała bo się tym razem naprawde wkurze...Nawet lepiej w sumie żeby do Sopotu niż Warszawy przyjechała, mniejszy turniej.

A tu chociaż można sobie treningi oglądać czy nie bo w Warszawie ta ochrona powariowała.

Tompier, Ola mów mi
Olga nie wiesz co sie dzieje co roku w Sopocie. W porownaniu z Wawą w Sopocie sa dopiero ochroniarze wariaci.

Myron.Bolitar
Jun 30th, 2004, 01:44 PM

Tompier, Ola mów mi
W Sopocie też ciężko sobie obejrzeć treningi... one się w zdecydowanej większości odbywają za taką bramą, gdzie stoi sobie jakiś byczek i żując gumę mówi "WON!"... No ale jak bedziesz miala szczescie, to moze Myskina bedzie trenowala akurat na najbardziej zewnetrznym korcie z tych "za bramą" ---> ale na nim tez odbywaja sie czasem mecze turniejowe, wiec raczej tak nie bedzie :( Wystarczy jednak, ze na chwile pozyczysz od kogos sobie JAKAKOLWIEK plakietke i wejdziesz... Pozdro :wavey:

Tompier
Jun 30th, 2004, 01:47 PM

Tompier, Ola mów mi

No i się do niej przekonałem bo ona nie zostawiła nikogo bez autografu, mówię serio jak już wszystkim dała to się jeszcze rozejrzała i upewniła czy nikt nie chce :)

Co do treningów to ja zazwyczaj oglądałem jak Huber trenowała itp ale niewiem teraz.

Ola mówi mi Tomek ;)

Tompier
Jun 30th, 2004, 01:50 PM
a tak w ogóle to jest MONCIAK (tylko nie bijcie :sad: )

Jestem często w Wejherowie, na kolejowej i kołontaja (nie wiem czy dobrze polonisto) lepiej żebyś mnie nie spotkał.

Tompier
Jun 30th, 2004, 01:56 PM
W Sopocie też ciężko sobie obejrzeć treningi... one się w zdecydowanej większości odbywają za taką bramą, gdzie stoi sobie jakiś byczek i żując gumę mówi "WON!"...

Mnie każdy wpuszczał bez problemu na każdy mecz mimo że złotówki nie wydałem :confused: te kontakty :drool:

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 01:57 PM
Mnie każdy wpuszczał bez problemu na każdy mecz mimo że złotówki nie wydałem :confused: te kontakty :drool:

Aż się boję pomyśleć jak płaciłeś...tudzież jak się odwdzięczałeś :drool:

Wojtek
Jun 30th, 2004, 01:58 PM
Juz druga strona a poza postami Jakuba :p nic o commitments :p

Myron.Bolitar
Jun 30th, 2004, 01:58 PM
(każdego się pytam, wiec nie bierz tego do siebie) ---> A gdzie siedziales podczas meczu Safina-Sakowicz?

Wojtek
Jun 30th, 2004, 01:59 PM
Tomek ogłosił ze jak mu nie dadza plakietki to bedzie wpadac nie tylko na Myskinę i bedą same krecze ;)

Wojtek
Jun 30th, 2004, 02:00 PM
(każdego się pytam, wiec nie bierz tego do siebie) ---> A gdzie siedziales podczas meczu Safina-Sakowicz?
Karol wiesz ze my z Ulka bylismy blisko ciebie :devil: ale ty nie ragowales ;)

Myron.Bolitar
Jun 30th, 2004, 02:01 PM
Tomek ogłosił ze jak mu nie dadza plakietki to bedzie wpadac nie tylko na Myskinę i bedą same krecze ;)
Tak tylko przypomnę, że były prawie same krecze :) - przez cały turniej prawie wcale, a w czwartek krecz, walkower i 1-6 0-6 przeciwko Koukalovej... Coś się MUSIAŁO stać

Myron.Bolitar
Jun 30th, 2004, 02:03 PM
Karol wiesz ze my z Ulka bylismy blisko ciebie :devil: ale ty nie ragowales ;)
No bo nie słyszałem Was :p A tak w ogole to na pewno widziales chlopaka z "Asia od przodu" i tak sobie mysle, czy to nie byl wlasnie Tomek

Wojtek
Jun 30th, 2004, 02:04 PM
W srode bylo players party. Polska wodka za mocna była. Nawet JCF cudem wygral w czwartek.

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 02:04 PM
Kurwa, wy na tym Pomorzu jesteście jedną wielką kliką :mad: ;)
To nie fair, że macie IPO.
Wnioskuję o przeniesienie turnieju na południe naszego pięknego kraju :drool:

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 02:05 PM
Tak tylko przypomnę, że były prawie same krecze :) - przez cały turniej prawie wcale, a w czwartek krecz, walkower i 1-6 0-6 przeciwko Koukalovej... Coś się MUSIAŁO stać

Tomek ma brata pakera... Pewnie go nasyłał na zawodniczki :tape:

cool_olga
Jun 30th, 2004, 02:13 PM
Z plakietką... :rolleyes: Myskina jest miłą zawsze ale po tym rok to nie wiem czy dalej taka będzie, mam nadzieje przynajmniej. To jak nie na treningach to gdzie spotkać zawodników można? Oni gdzieś chodzą sobie tam gdzie ludzie?

Sorki za tyle pytań ale bede jechać pierwszy raz tu w tym roku. W wawie nigdzie oprucz na kort nie można było iść. Jak treningi były na dolnych kortach to nawet jak miałam plakietkę to normalnądrogą tam nie mogłam wejśc (bo to przecież przez VIP'y) tylko trzeba było przez jakieś górki schodzić :/

Wojtek
Jun 30th, 2004, 02:15 PM
Za kortami głownymi sa korty boczne na ktorych trenuja wszyscy i spokojnie po treningu bedziesz mogła moze nawet pogadac z Nastya. Ula ma zdjecie z ASV, nie było duzego problemu.

Wojtek
Jun 30th, 2004, 02:16 PM
Korty boczne sa za ulica :p sa jakby odzielone od głownych.

cool_olga
Jun 30th, 2004, 02:19 PM
To fajnie, tylko żeby sie znowu nie wycofała bo jest zmęczona przypuśćmy.
Ale Rafael będzie :D

cool_olga
Jun 30th, 2004, 02:20 PM
A ty jedziesz w tym roku?

Wojtek
Jun 30th, 2004, 02:22 PM
Tak jesli nie bede miec operacji przed sierpniem :p

cool_olga
Jun 30th, 2004, 02:25 PM
To mnie może oprowadzisz? :p

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:29 PM
K*** wysyłałem smki do siostry a tu k*** kronika i komu teraz odpowiadać żeby nikt nie poczół się urażony hmmmm

Wojtek
Jun 30th, 2004, 02:30 PM
Tomek o co chodzi ? :p

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:31 PM

W tym czasie się opalałem może folder czytałem, ja tam chodzę tenis oglądać...

Wojtek
Jun 30th, 2004, 02:32 PM
To mnie może oprowadzisz? :p

Spoko :)

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:33 PM
No bo nie słyszałem Was :p A tak w ogole to na pewno widziales chlopaka z "Asia od przodu" i tak sobie mysle, czy to nie byl wlasnie Tomek

niech pomyślę .....NIE

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:34 PM
W srode bylo players party. Polska wodka za mocna była. Nawet JCF cudem wygral w czwartek.czy ty czasem nie siedziałeś za mną cały czas jakiś gościu gadał o tym że Ferrero penie pod stołem leżał na jakiejś imprezie ;)

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:35 PM
Coś się MUSIAŁO stać

Niewiem może zobaczyły gdzieś na trubunach matije .... :rolleyes:

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:38 PM

To już moja słodka tajemnica, a jeżeli działa to tym bardziej zachowam dla siebie :drool: :drool: :drool:

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:39 PM

Przy okazji każdy myśli według swojego uznania :)

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:40 PM
Tomek ma brata pakera... Pewnie go nasyłał na zawodniczki :tape:

I drugiego chudzinę w Rudzie Śląskiej

Tompier
Jun 30th, 2004, 02:40 PM
Juz druga strona a poza postami Jakuba :p nic o commitments :p

przejmujesz się ?

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 04:10 PM
I drugiego chudzinę w Rudzie Śląskiej

Wypraszam sobie. Niewiele mi do pakera brakuje :p :p :p

Niewiem może zobaczyły gdzieś na trubunach matije .... :rolleyes:

:eek: Myślisz, że to było problemem :confused: Możliwe....

Rtael
Jun 30th, 2004, 04:46 PM
I don't speak Polish. :sad:

Tompier
Jun 30th, 2004, 05:17 PM
Wypraszam sobie. Niewiele mi do pakera brakuje :p :p :p

taaaa jakichś 50 kilo :)

Tompier
Jun 30th, 2004, 05:21 PM
I don't speak Polish. :sad:

I can teach you some vulgarisms if you want me to :) :devil:

Tompier
Jun 30th, 2004, 05:22 PM
:bounce: MARY :bounce:

christo
Jun 30th, 2004, 05:53 PM
Mary is no longer on the player list on the official website of the tournament

Myron.Bolitar
Jun 30th, 2004, 06:16 PM
Mary is no longer on the player list on the official website of the tournament
There is no player entry list on the official website of the tournament yet :rolleyes:

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 06:18 PM
There is no player entry list on the official website of the tournament yet :rolleyes:

I though the same Karol, but the www address changed
www.ideaprokomopen.com.pl

Mary is no longer on the list :mad: :mad:

Tomek :hug: :hug: I hope you'll survive that!

Tompier
Jun 30th, 2004, 07:41 PM
czemu nie piszesz do mnie po Polsku Sebo ? Przeżyć przeżyje ale to jest i tak ciężkie, chyba marzenia kuby się spełniły......:hysteric:

Myron.Bolitar
Jun 30th, 2004, 08:29 PM
Sorry :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

St.Sebastian
Jun 30th, 2004, 08:49 PM
czemu nie piszesz do mnie po Polsku Sebo ? Przeżyć przeżyje ale to jest i tak ciężkie, chyba marzenia kuby się spełniły......:hysteric:

Sorry stary, to tak z rozpędu, w odpowiedzi na angielski post Karola. Czyżbyś teraz zamierzał wprowadzić w życie swoje groźby pod adresem Kuby?

cool_olga
Jun 30th, 2004, 08:51 PM
No pięknie, dzień po ogłoszeniu listy a już sie wycofania zaczynają :/

Tompier
Jun 30th, 2004, 09:55 PM
Sorry stary, to tak z rozpędu, w odpowiedzi na angielski post Karola. Czyżbyś teraz zamierzał wprowadzić w życie swoje groźby pod adresem Kuby?

Nie bo tym razem nie były wzięte z księżyca te słowa :sad:

josemanuel
Jun 30th, 2004, 11:45 PM
It would be nice if all you speak in english.

Wojtek
Jul 1st, 2004, 04:57 AM
Jak to mozliwe ze po 2 dniach od podania listy zniknęła z niej :rolleyes: Patrzac na liste kobiet bedzie to samo dno co rok temu. Im mniej na centralnym kobiet tym lepiej.

Kuba nie podawaj wiecej threadow z commitments bo pecha przynosisz.

Tompier
Jul 1st, 2004, 09:33 AM
It would be nice if all you speak in english.

Everything important is written in English and believe me you would't like to know the rest ;)

Tompier
Jul 1st, 2004, 09:34 AM
Kuba nie podawaj wiecej threadow z commitments bo pecha przynosisz.

:tape:

cool_olga
Jul 1st, 2004, 12:21 PM
Mam nadzieje ze sie nie wycofa Nastja ale jak znam życie to tak bedzie. To chociaż niech Safina zostanie.

St.Sebastian
Jul 1st, 2004, 12:34 PM
Mam nadzieje ze sie nie wycofa Nastja ale jak znam życie to tak bedzie. To chociaż niech Safina zostanie.

Obawiam się Ola, że akurat występ Nastii jest bardzo wątpliwy :bigcry: :bigcry:

Swider
Jul 1st, 2004, 10:20 PM
W Sopocie też ciężko sobie obejrzeć treningi... one się w zdecydowanej większości odbywają za taką bramą, gdzie stoi sobie jakiś byczek i żując gumę mówi "WON!"... No ale jak bedziesz miala szczescie, to moze Myskina bedzie trenowala akurat na najbardziej zewnetrznym korcie z tych "za bramą" ---> ale na nim tez odbywaja sie czasem mecze turniejowe, wiec raczej tak nie bedzie :( Wystarczy jednak, ze na chwile pozyczysz od kogos sobie JAKAKOLWIEK plakietke i wejdziesz... Pozdro :wavey:

A ja widziałem Myskinę trenującą na korcie zewnętrznym (turniejowym). Tyle że przyszedłem godzinę przed rozpoczęciem gier.

cool_olga
Jul 1st, 2004, 11:31 PM
Jak wam wszystkim dobrze ze ją widzieliście a ja w tamtym roku nie mogłam przyjechać ;sad: A wtym prawie pewne że sie wycofa tak jak z Wawy, ja to mam szczęście.