TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!
View Single Post
post #1625 of (permalink) Old Jan 18th, 2014, 01:28 PM
country flag Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Hahah, ma samo malo mimoilaženje u mišljenjima, that's all

A što se tiče Ane, mislim da moji ukućani najbolje znaju kako reagujem kada neko ne navija za nju a u trenutku meča je u mojoj blizini. Kada mi uđu u sobu i kažu "izgubiće" ili "Ana ne zna ni lopticu da baci" ne odgovaram za svoje postupke i sve teram napolje iz sobe. Deda je jednom rekao "plačiiii plačiii kad ne znaš da igraš". Sekund me je delio od toga da ga pogodim daljinskim upravljačem.

Sećam se da sam se jednom onako baš rasplakao kada je Ana izgubila meč, bilo je to pre dve-tri godine čini mi se. Ulazim u kuhinju da popijem čašu vode i da se smirim i mama me onako u čudu gleda, prekrsti se i kaže "nisi ti normalan".

Život jednog fana, I guess
Znam tačno o čemu pričaš

To me najviše nervira, te uobičajene floskule koje se pročitaju u komentarima onih petparačkih novina... Ali znaš kako, 1000 puta ponovljena laže - postaje istinia... Tako da iz tog razloga sam uvek sam u sobi kada gledam Anu da me niko ne bi nervirao

Ja retko plačem, zadnji put posle poraza od Klasjsters 2011, tada sam od besa zamahnuo rukom i razbio čašu sa stola

Ali šta ćeš, vrv je to što smo Anini fanovi Emotivni, iskreni i verujemo do kraja

elina svitolina ♔ ana ivanović ♔ aleks krunić
m. sharapova • s. lisicki • m. hingis • t. pironkova • o. jabeur • n. stojanović • b. strycova • a. barty • v. williams • p. kvitova • o.danilović

Milan. is offline  

For the best viewing experience please update your browser to Google Chrome