TennisForum.com - View Single Post - Govori srpski da te ceo svet razume!
View Single Post
post #1146 of (permalink) Old Aug 3rd, 2012, 09:55 AM
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by angus podgorny View Post
Jesmo, ali 90-ih su ljudi ovde verovali da ih čeka neka promena nabolje, a sada kada su izvršene sve ,,promene'' i bolje je jedino to što ne moraš da se plašiš da će te mobilisati ili da će te strefiti neka bomba u glavu, sve deluje beznadežnije. Bar meni. Niko živi ne može da se zaposli, a ako se i zaposliš to će biti kod nekog privatnika koji će da ti pije krv za bedne pare, a država te ne štiti ni u čemu. Može da te pregazi džip sa zatamnjenim staklima na pešačkom prelazu jer si išao suviše sporo za njegov ukus i niko za to neće ići u zatvor. Ne znam, meni lično sad sve deluje 500 puta beznadežnije nego 90-ih i među mojim vršnjacima (80. godište i tu okolo) vlada neka potpuna apatija, pa me ztao ne čudi što nam i sportisti deluju apatično.
Moju drugaricu je udario takav auto kod Skupstine Srbije i samo produzio dalje(udario po gasu), nije ni proverio sta joj se dogodilo, ali hvala bogu je dobro prosla(zalosno je sto tamo postoji milion kamera koje snimaju i ofc da ju je udario neki poslanik pa niko nije nista rekao). I ne samo za udaranje kolima ljudi za ubistvo izadju posle godinu dana iz zatvora zemlja je raspad totalni...

"You are unworthy of the true reality."
JJ Expres is offline  

For the best viewing experience please update your browser to Google Chrome